هر روز و هر هفته به تعداد غرفه‌دارهای باسلام افزوده می‌شود. کسانی که وارد این بازار اجتماعی می‌شوند عمدتا کسب و کارهای محلی و خانگی هستند که محصولاتی سالم و اصیل عرضه می‌کنند. محصولات و غرفه‌هایی که در ادامه می‌آید غرفه‌های منتخب و تازه‌نفسی است که در روزهای اخیر باسلامی شده‌اند. معروف است که اولین مشتری‌ها خیلی عزیز هستند و فروشنده‌ها قدرشان را می‌داند. شما هم جزو اولین مشتری‌های این غرفه‌دارها باشید.

هدیه باسلام هم به مشتری‌های این صفحه و  غرفه‌های تازه‌تاسیس در دهه فجر کد تخفیفی برای پست رایگان است. کد پست رایگان: fajr

غرفه‌های مواد خوراکی(غذای خانگی، میوه خشک، عسل و ..

غرفه‌های بافندگی و دوزندگی‌های خانگی، زیورآلات دست‌ساز

تراریوم، گل و گیاه

▪️⁣⁣دگرگونی بزرگ در آستانه بلوغ ⁣


⁣🔹 نزدیک به چهار دهه از آغاز دگرگونی بزرگ ایران می‌گذرد. ۳۹ سال شاید برای یک انسان، سن پختگی و ثمردهی باشد، ولی برای یک نظام جدید که پس از یک دوره ۲۵۰۰ ساله پادشاهی، متولد شده است، سن زیادی نیست. مردمی که ۲۵۰۰ سال دخالتی در تصمیم‌گیری‌های بزرگ کشورشان نداشتند و در هر دوره‌ای بخش‌هایی از ذخایر ثروت و حتی قسمت‌هایی از خاکشان را به خاطر بی‌کفایتی حاکمان و پادشاهان از دست داده بودند، بالاخره اعتماد به نفس لازم را پیدا کردند و خودشان را و اعتقادشان را به رخ همه کشیدند و نامشان را برای همیشه در تاریخ جهان ثبت کردند. ولی بهمن ۵۷ تازه آغاز دگرگونی بود.

🔹 بیش از نیمی از ظرفیت اقتصادی کشور ایران، مبتنی بر کسب‌وکارهای خرد و کوچک است؛ مشاغلی که شاید تک‌به‌تک گردش مالی بزرگی نداشته باشند، ولی جمع آن‌ها در کنار یکدیگر رقم بسیار بزرگی از پیشرفت اقتصادی را رقم می‌زنند؛ و متأسفانه در رسانه‌های ما کمتر دیده می‌شوند و آن طور که باید مورد حمایت و توجه قرار نمی‌گیرند.

⁣🔸باسلام، خود را در آغاز یک مسیر مهم و چشم‌انداز بزرگ می‌بیند؛ مسیری که آینده آن به یاری برکت خداوند، قدرتمندتر شدن کسب‌وکارهای خرد و در تصویر بزرگ‌تر، قدرتمندتر شدن اقتصاد مردمی و رشد پایدار تولید ناخالص ملی است. ما دوست داریم روزی را ببینیم که روابط اقتصادی خرد، امکان تحریم اقتصادی مردم ایران را از دیگران بگیرد، اتکای اقتصادی ایران بر نفت و ثروت‌های خام را به حداقل برساند و فضای باثبات‌تری را برای برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و رشد همیشگی فراهم کند. به امید آن روز.


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست