به صفحه خدمات غرفه‌داران باسلام خوش آمدید. 

 

این صفحه، توسط همسایه‌های شما در بازار اجتماعی باسلام آماده شده است. به کمک هم‌بازاری‌ها می‌توانید غرفه‌تان را ارتقاء بدهید تا فروش‌تان بیشتر شود. چون موفق‌ترین غرفه‌های باسلام، از نظر محتوا و عکس و مشخصات غرفه، خیلی زحمت کشیده‌اند.
شما هم می‌توانید از همین امروز برای ارتقاء غرفه‌تان اقدام کنید. کافی است به غرفه‌های زیر بروید و خدماتی که برای غرفه‌تان احتیاج دارید را به آن‌ها سفارش بدهید.

 

 این یادداشت توسط خانم خسروی از غرفه کلمه چین نوشته شده که اینجا نقل می‌شود.

جذب مشتری از طریق اصلاح و ارتقاء غرفه

من فکر کردم حیف است این همه مشاغل بزرگ و کوچک، این همه محصولات دست اول یکجا جمع شده باشد، ولی چون نکته‌های مهم فروش اینترنتی در موردشان رعایت نشده است، گوشه این بازار بزرگ اینترنتی خاک بخورند. از آن‌طرف هم تولیدکننده غصه می‌خورد که چرا محصولش فروش نمی‌رود و درست نمی‌داند مشکل از کجاست.

برای همین فکر کردم بعد از یک سال و نیم حضور در باسلام و خرید و غرفه‌داری و آشنایی با چم و خم این بازارچه آنلاین، و تجربه یک دوره کاپیتانی در طرح «تازه‌نفس‌ها»ی باسلام، چه خوب است که به کمک غرفه‌دارها و‌ محصولاتشان بیایم تا با هم مشکلات غرفه را پیدا کنیم، حل‌شان کنیم و کسب و کار خانگی را رونق بدهیم. چی بهتر از این؟

غرفه های خدمات محتوایی

 

 

تاثیر عکس در فروش

می‌خواهید محصولی برای فروش در اینترنت بگذارید؟ مهم ترین عامل در تصمیم گیری خرید، عکس محصول است. در کنار اطلاعات عددی و متنی از محصول، به عکس آن هم نیاز دارید.

یک عکس خوب می‌تواند کلی اطلاعات به مشتری بدهد و در تصمیم مشتری به خرید محصول‌تان تاثیرگذار باشد.

این یادداشت توسط فاطمه کشاورزی از غرفه فامگرافیک نوشته شده که با تلخیص اینجا نقل می‌شود.

8 نکته که نشان می‌دهد طراحی لوگو برای حرفه شما واقعا ضروری‌ست


در صورت نداشتن لوگوی منحصر به خودتان؛ اگر کسب و کارتان را به تازگی شروع کرده‌اید یا دارای کسب و کار موفقی هستید که فروش خوبی هم دارد؛ با طراحی یک لوگوی خوب؛ شاهد پیشرفت چشم‌گیری خواهید بود و پاداشی که از فروش زیاد محصولات‌تان دریافت می‌کنید نسبت به هزینه اندکی که برای طراحی لوگو کرده‌اید به مراتب بیشتر خواهد بود.
لوگو یا نشان تجاری، یکی از ملزومات حضور در بازار است. دست کم، به هشت دلیل مهم، نباید کسب و کاری را بدون داشتن یک نشان تجاری خوب، راه انداخت:

1. شناساندن ارزش های شما
2. ایجاد میانبر ذهنی
3. ایجاد هویت برای برند شما
4. ایجاد تصویر ذهنی
5. ایجاد مشتریان وفادار
6. ایجاد مالکیت با داشتن لوگو
7. ایجاد حس جدّیت و اعتماد در مخاطبان
8. افزایش سفارشات و فروش بیشتر

حالا که سفارش‌هایباسلام به سراسر ایران می‌رود، چرا یک کارتن مخصوص به خودش نداشته باشد؟ یک کارتن با طراحی و نام و نشان باسلامی و با یک بسته‌بندی استاندارد. با مشورت طراح‌های باسلامی، کارتن باسلام طراحی و چاپ شد. و در حال حاضر تمامی سفارش‌های انبار یه‌کاسه با کارتن‌های استاندارد باسلامی ارسال می‌شود.
در میان مشتری‌ها، کم نیستند کسانی که خودشان هم غرفه‌دار هستند. بسیاری از غرفه‌دارهایی که از انبار یه‌کاسه خرید کردند، کارتن باسلامی را پسندیدند. به ما پیام دادند و خواستند که از این کارتن‌ها در اختیارشان قرار دهیم.
از این پیشنهاد غرفه‌دارها استقبال کردیم. و در تیراژ چند هزارتایی کارتن باسلام را چاپ کردیم و پک‌های 10 تایی متنوعی از کارتن‌های باسلامی را آماده کردیم. این کارتن‌ها را با همان قیمت تمام شده چاپخانه در اختیار کسب و کارهای باسلامی قرار می‌دهیم. کارتن‌هایی که در پنج سایز مختلف طراحی و چاپ شده، تا برای همه انواع محصولات و سفارش‌ها و سایز‌های مختلف مناسب باشد.

این کارتن ها را از غرفه «خدمات لجستیک باسلام» می توانید تهیه کنید.

تجربه خرید از غرفه های خدماتی


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست