اگر شما هم جزء غرفه‌دارهای خوب باسلام هستید، می‌توانید در طرح یه‌کاسه ثبت نام کنید و با استفاده از این طرح، فروش محصولات‌تان را افزایش دهید و تجربه بهتری را برای مشتری‌هایتان رقم بزنید. طرح یه‌کاسه به این صورت است که شما محصولات‌تان را در تعداد بالا به یک انبار متمرکز پستی (طرف قرارداد با باسلام) ارسال می‌کنید و پس از آن، هر سفارش جدیدی برای غرفه شما ثبت شود، مأمور پست، سفارش شما را به شیوه ایمن بسته‌بندی کرده، برای مشتری شما ارسال می‌کند. کافی است هر بار که موجودی محصولات شما به پایان می‌رسد، محصولات جدید بفرستید و موجودی‌تان را شارژ کنید.

طرح یه‌کاسه چه فایده‌ای برای غرفه‌دار باسلام دارد؟

- سفارش‌های غرفه شما اتوماتیک به صورت سیستمی ارسال می‌شوند و لازم نیست برای هر سفارش به دفتر پست بروید.
- هزینه ارسال برای مشتری شما کاهش می‌یابد و انگیزه بیشتری برای خرید از شما پیدا می‌کند.
- سفارش‌هایتان با بسته‌بندی‌های ایمن‌تر و محکم‌تری ارسال می‌شوند.
- وقت بیشتری برای توسعه کسب‌وکارتان پیدا می‌کنید.
- هزینه‌‌های منابع انسانی و انبارداری کسب‌وکارتان ذخیره می‌شود.

چه غرفه‌ها و محصولاتی می‌توانند از طرح یه‌کاسه استفاده کنند؟

فرایند اجرایی ارسال کالا به انبار متمرکز یه‌کاسه

۱) قبل از هر چیز، برچسب‌های خالی (لیبل) را دانلود کنید: (نسخه ورد لیبل محصولات | نسخه پی‌دی‌اف لیبل محصولات)
۲) برچسب‌ها را به دقت پر کنید و تک‌تک محصولات را برچسب بزنید. گزینه‌های نام غرفه»، «نامحصول» و «شناسه محصول» الزامی است و هر کدام ناقص باشد، امکان ورود به یه‌کاسه را نخواهد داشت.
۳) محصولات برچسب‌‌خورده را در یک یا چند کارتن کاملا ایمن و محکم بسته‌بندی کنید که تا انبار یکاسه تهران آسیب نبیند.
۴) فهرست محصولاتی که قرار است ارسال کنید را در این فایل اکسل وارد کنید و از طریق پشتیبانی باسلام برای ما ارسال کنید. (دانلود فایل اکسل  خام)
۵) کارتن‌ها را از طریق (پست، پیک، باربری یا…) به این آدرس ارسال کنید: تهران، خیابان امام خمینی، حدود صد متر بعد از خیابان شیخ هادی، جنب بانک پارسیان، بازار ابزار فجر، طبقه منفی ۳ انبار باسلام. دریافت کالا در یه‌کاسه فقط در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ و پنج‌شنبه‌ها فقط از ۹ صبح تا ۱۲ ظهر انجام می‌شود. دقت داشته باشید که هزینه ارسال از محل کار شما تا انبار یه‌کاسه به طور کامل به عهده شماست.
۶) از طریق اپ غرفه من، دقیقا منطبق با تعداد محصولاتی که ارسال کرده‌اید، برای محصولات‌تان درخواست افزایش موجودی بدهید. پس از اینکه محصولات شما توسط مسئول یه‌کاسه در تهران تحویل گرفته شد، تعداد محصولات بررسی می‌شود و در صورت انطباق با عدد درخواستی شما، موجودی محصولات شما تأیید می‌شود. تأیید موجودی درخواستی شما توسط مسئول انبار، به منزله رسید دریافت کالا در یه‌کاسه است.

برای ثبت نام در طرح یه‌کاسه لازم است فرم زیر را کامل کرده و متن قرارداد را به دقت بخوانید و در قسمت پایین قرارداد، عبارت «متن را خوانده و مفاد آن را پذیرفته‌ام» را تیک بزنید. پس از گذشتن از این مرحله، بین شما و واحد لجستیک باسلام قرارداد منعقد شده است. برای کسب‌ اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق این شماره با واحد لجستیک باسلام ارتباط برقرار کنید: ۳۲۸۰۹۰۸۳-۰۲۵

فرم ثبت‌نام در طرح یه‌کاسه

بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست