بازارچه‌ها
خانه
گفت‌‌وگو
فروش عمده فرآورده های گیاهی بهار سلامتی
فروش عمده فرآورده های گیاهی بهار سلامتی

فروش عمده فرآورده های گیاهی بهار سلامتی

تولید انواع فرآورده های گیاهی بهارسلامتی (روغنهای گیاهی) و ارسال به سراسر کشور
89٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +30 تاسیس: 13 بهمن 97 آخرین فعالیت: 1 روز پیش
سعید نادری
غرفه‌دار: سعید نادری
اصفهان
پیام غرفه‌دار: قابل توجه مشتریان و روغنگیران و عطاران سراسر کشور.

🔸خرید بالای یک میلیون تومان 10% تخفیف کالا + پست رایگان.

کد کوپن : omdehbaharsalamati

روغن های گیاهی موثر

درباره

غرفه فروش عمده فرآورده های گیاهی بهار سلامتی

درباره یک زندگی

هنوز متولد نشده بودم که خبر شهادت عمویم را آوردند. سال 66 بود. یکی از روزهای سرد دی‌ماه در اصفهان به دنیا آمدم و اسمم را به یاد عمویم، سعید گذاشتند. سعید نادری برای من فقط یک نام نبود؛ یک نقشه راه و مسیر زندگی بود.


همه چیز از یک سخنرانی شروع شد

مثل خیلی از روزهای دیگر توی دانشگاه‌مان پر شده بود از تراکت‌های یک سخنرانی. این بار سخنرانی درباره طب سنتی بود. وقتی تصمیم گرفتم به این جلسه بروم و صحبت‌های سخنران را درباره درمان‌های سنتی و تغذیه صحیح بشنوم، اصلا فکرش را هم نمی‌کردم که قرار است از همینجا مسیر زندگی‌ام تغییر کند؛ شیمی را کنار بگذارم و وارد دنیای بی‌انتهای طب سنتی و داروهای گیاهی بشوم.

سخنران کار خودش را کرده بود. شنیدن راه‌های صحیح تغذیه و درمان‌های ساده و ارزان بیماری‌های پیچیده در طب سنتی، من را مشتاق کرده بود بیشتر بدانم. یکی دو سال بعدش حسابی افتاده بودم توی این مسیر. دوره‌های حجامت و زالو درمانی و ماساژ را دیده بودم و کم‌وبیش انجامش می‌دادم. گه ‌گاه برای مشکلات اطرافیانم درمان‌های ساده‌ای تجویز می‌کردم که موثر بود و بهبود پیدا می‌کردند؛ مثلا به یکی از اقوام که مدت‌ها از عفونت‌های تنفسی رنج می‌برد، استفاده از قلیان نعناع را پیشنهاد کردم که باعث رفع بیماری‌اش شد.


از تولید کم شروع کردم و به فروش عمده رسیدم

کمی بعد در سال93، در دوره روغن‌گیری سازمان فنی و حرفه‌ای شرکت کردم و مدرک دوره را که اعتبار بین‌المللی دارد گرفتم. و بعد با یک سرمایه اندک دویست هزارتومنی کار روغن‌گیری را شروع کردم. اوایلش تنوع و میزان روغن‌هایم کم بود. به تدریج کار را گسترش دادم و با همکاری همسرم یک کارگاه کوچک گرفتیم و مشغول روغن‌گیری شدیم.

الان از حدود پنجاه شصت گیاه روغن تهیه می‌کنیم و در یک بازار پخش در اصفهان به صورت عمده می‌فروشیم. تقریبا همه مواد اولیه را از همین اصفهان تهیه می‌کنم، مگر روغن زیتون فرابکر که با کیفیتی عالی از شمال می‌خرم و یکی دو گیاه دیگر که از مشهد و قم تهیه می‌کنم.


کیفیت خوب، بهترین تبلیغات است

کیفیت روغن‌ها بستگی به فاکتورهای زیادی دارد. کیفیت مواد اولیه، کیفیت روغن پایه، روش و مدت زمان روغن‌گیری هم روی کیفیت روغن‌ها اثر دارد. من کیفیت کار برایم خیلی مهم است، برای همین از اینکه مواد اولیه گران‌تری بخرم که مرغوبیت بیشتری دارند ابا ندارم. مصر هستم که عطر و خواص گیاه در روغن حس شود.

اوایل مشتری روغن‌هایمان اطرافیان بودند. طولی نکشید که با یک فروشگاه محصولات ارگانیک و سلامت در اصفهان آشنا شدم و آن‌ها مشتری روغن‌هایم شدند. تولیدمان را بیشتر کردیم و فروش اینترنتی را هم اضافه کردیم. کیفیت خوب و اثربخشی روغن‌ها مشتری‌هایمان را بیشتر کردند تا جایی که الان به طور سالیانه بین یک تا دو تن روغن گیاهی و درمانی در همین کارگاه کوچک‌مان تولید می‌کنیم.


یک چشم‌انداز روشن دارم

یک وقتی به این فکر افتادم سوله‌ای را که در زمین کشاورزی‌مان داریم مرتب کنم و مجوز بهداشت بگیرم و کار را به آنجا منتقل کنم، ولی گفتند باید بروید در یکی از شهرک‌های صنعتی، یک کارخانه بزنید تا مجوز بدهیم. صحبت از چند میلیارد سرمایه بود که من نداشتم. این شد که فعلا در همین کارگاه کوچک‌مان داریم کسب روزی می‌کنیم.

این غرفه را برای فروش عمده به عطاری‌ها راه انداخته‌ام و دلم می‌خواهد به زودی یک مجموعه طب سنتی تآسیس کنم که یک طبیب حاذق داشته باشد و داروها و روغن‌های گیاهی‌اش را هم خودمان تولید کنیم و به نظرم آن روز چندان هم دور نیست. ان‌شاءالله.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه فروش عمده فرآورده های گیاهی بهار سلامتی
محمدجوادحیدرزاده
18 فروردین 98
سلام میشه لطفا شمارتون رو برای بنده ارسال کنین.این شماره بنده هست.09383668915 و خودتون رو معرفی کنین.باتشکر
سعید نادری
18 فروردین 98
سلام.باهاتون تماس میگیرم
محمدجوادحیدرزاده
18 فروردین 98
سلام میشه لطفا شمارتون رو برای بنده ارسال کنین.این شماره بنده هست.09383668915 و خودتون رو معرفی کنین.باتشکر
سعید نادری
18 فروردین 98
سلام ببخشید تازه پیامتونو دیدم
گفت‌و‌گو با غرفه دار
سعید نادری