مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
زعفران وزرشک طلای سرخ
زعفران وزرشک طلای سرخ

زعفران وزرشک طلای سرخ

سلام به تمام باسلامی های عزیز بنده اهل شهرستان قائنات پایتخت زعفران وزرشک جهان هستم مفتخرم که بهترین زعفران وزرشک قائنات را به شما عرضه کنم
5 ماه در باسلام
15 محصول
+200 فروش
آخرین فعالیت
6 ساعت پیش
خانم زعفرانی
غرفه‌دار: خانم زعفرانی
قاین خراسان جنوبی
خانم زعفرانی
خراسان جنوبی، قاین
5 ماه در باسلام
15 محصول
+200 فروش
آخرین فعالیت 6 ساعت پیش

درباره

غرفه زعفران وزرشک طلای سرخ

قصه محصول

شیوع کرونا روی بازار قاین با شدت تاثیر گذاربود همسر من مغازه زعفران فروشی دارد و می گوید دیگه مسافری برای خرید زعفران به قاین نمیاد و این خیلی روی کسبشون تاثیر گذار بوده چون 90٪ قایناتی ها خودشون زعفرون کار هستن و فروشنده هستن نه خریدار پس به این نتیجه رسیدیم که زعفرونی رو که از کشاورزان درب مغازه زعفران می خریم رو اینترنتی بفروش برسانیم تا هم درآمدی داشته باشیم وهم ازکشاورزان عزیز خرید کنیم تا مشکلات آنها هم سر فروش زعفرونشون کم بشه
خوب ازاینجا قصه ما بسیار جذاب تر میشه
یه روز که همسرم اومد خونه گفتم شما چرا برندت رو ثبت نمیکنی تا کسانی که بخواهند خرید کنند از ما با خیال راحت خرید کنند و مطمئن باشند که زعفران قاین رو میخرن ودسترنج کشاورزی رو میخرن که برای محصولش خیلی زحمت کشیده وبرای نیازهای مادیش از روستا میاد قاین و زعفرونش رو میفروشه تا برای خانوادش وسایل مورد نیازشون رو بخره اینهارو گفتم که بگم دوستان عزیزی که از ما خرید کنند بد‌ونند که یه قدم در این چرخه گذاشتند وما هرچقدر زعفرون بیشتری بفروشیم بیشتر هم از کشاورزان زعفرون می خریم و دیگه اون کشاورز مجبور نمیشه زعفرونش رو مفت بده دست دلالان زعفرون وما میتونیم با قیمت منصفانه تری ازکشاورزان بخریم البته قبل از خرید زعفران به آزمایشگاه میره تا از سلامت زعفران مطمئن بشیم اگر زعفران سالم باشد خریداری میکنیم تا امورات این قشر زحمتکش هم سروسامان بگیرد پس به لطف خدا تونستیم زعفران زرآوند قاینات رو ثبت کنیم و با این برند شروع به کار اینترنتی کنیم واز تاریخ 99/11/1 درخدمت تمام هم میهنان عزیز هستیم تا بهترین زعفران قاینات که مستقیم ازکشاورزان عزیز قاین خریداری میشه رو درکارگاه کوچکی که مهیا کردیم بسته بندی و خدمت شما عزیزان ارائه بدیم ممنون میشیم مارو حمایت کنید آرزو و هدفمون این هست که روزی کارگاه بزرگ بسته بندی زعفران داشته باشیم و بتوانیم کارآفرینی کنیم ..سپاسگذارم که وقت گذاشتید و قصه مارو مطالعه کردین
زعفران زرآوند قاینات پیشرو درکیفیت
🙏🙏🙏🌷🌷🌷

درباره یک زندگی

راه های داشتن زندگی موفق

نسبت به زندگی بی تفاوت نباشید

در زندگی خود به دنبال جستجو و هیجان باشید. حتما نباید شما وقت آزاد زیادی داشته باشید تا از زندگی لذت ببرید. زندگی شاد و موفق یعنی جستجو به دنبال دلیل و پاسخ. اینگونه متوجه می شوید که در زندگی خود هدف دارید البته در مسیر مثبت.

در مورد کارهای تحت کنترل خود نگران باشید

توضیح این جمله درون خودش است. زمانی که چیزی تحت کنترل شما نیست نباید در مورد آن نگران بوده و زندگی را به خود سخت بگیرید چرا که بااین کار نه تنها به هیچ نتیجه ای نمی رسید بلکه زمانی از زندگی خود را که می توانستید به بهترین شکل از آن استفاده کنید را از دست داده اید.

رابطه های دوستی و صمیمی داشته باشید

یک واقعیت انکار ناپذیر در مورد انسان می گوید انسان فردی اجتماعی است و شادی که با حضور در جمع دوستانه به دست می آورد از راه دیگر نمی تواند کسب کند. یک دوستی ارزشمند داشته باشید نه اینکه با هر کسی دوست صمیمی باشید بلکه با افراد با ارزش از لحاظ اخلاقی ارتباط برقرار کنید افرادی که به شما آرامش می بخشند.

لذت واقعی را تجربه کنید

بدانید که چه چیزی واقعا شما را خوشحال و راضی می کند به دنبال همان بروید. موفقیت و زندگی خوب با رسیدن به هدف واقعی و شادی تحقق می یابد.

خودتان را در صدر قرار دهید نه اینکه خود خواه و خود محور باشید اما زمانی که به خودتان ارزش واقعی بدهید به طبع این رفتار بسیاری از اشتباهات را مرتکب نخواهید شد و رضایت در زندگی شما موج خواهد زد.

از زیاده روی دوری کنید

همه چیز را در حد تعادل داشته باشید و همه خواسته هایتان را متعادل کنید تا با زیاده خواهی و انتظارات غیر معمول خود را آزار ندهید.

مسئولیت پذیر باشید

این ویژگی یکی از اصلی ترین ویژگی های افراد موفق است و در توصیف این جمله همین بس که معروف ترین و موفق ترین انسان های دنیا افرادی مسئولیت پذیر و مسمم هستند.

برای دیگران بد نخواهید

جامعه پر است از پایم های منفی و مثبت که فرد را این طرف و آن طرف می کشاند اما اگر فرد هوشیاری باشید خود را در بین موج های مثبت قرار می دهید تا هم برای خود و هم برای دیگران مثبت بیاندیشید و مثبت آرزو کنید . زمانی که شما خوب باشید زندگی و هدفان هم خوب خواهد بود

مهربان باشید

احساس خوب منتقل می شود و مهربانی این احساس خوب را در شما به تک تک سلول هایتان منتقل می سازد و شما را به سمت موفقیت و شادی و داشتن زندگی آرام و لذت بخش هدایت می سازد.

 

درباره یک مکان

قاین یا قائِن یکی از شهرهای استان خراسان جنوبی و مرکزشهرستان قائنات در ایران و دومین شهر بزرگ خراسان جنوبی است. قائن به دلیل زعفران و زرشک مرغوب آن دارای شهرت جهانی است و به عنوان پایتخت زعفران و زرشک دنیا شناخته می‌شود. شهر قائن که در گذشته دارای برج و بارو، کهن دژ، خندق و ارگ بوده، به همراه تون (فردوس امروزی) از شهرهای مهم و مرکز ایالت قهستان بزرگ بوده‌است. بر اساس آثار تاریخی موجود قائن یکی از قدیمی‌ترین زیستگاه‌های بشر به حساب می‌آید