مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
محصولات سالم و طبیعی خوشه
محصولات سالم و طبیعی خوشه

محصولات سالم و طبیعی خوشه

تولید و عرضه محصولات سالم و باکیفیت بدون هرگونه مواد افزودنی و نگهدارنده در محیطی کاملا بهداشتی از میوه های سالم و باکیفیت
3 سال در باسلام
28 محصول
+80 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
در 3 ساعت 100 %
محصولات سالم و طبیعی خوشه
تهران
3 سال در باسلام
28 محصول
+80 فروش
آخرین فعالیت در 3 ساعت
رضایت مشتری 100%
پیام غرفه‌دار: بسم الله الرحمن الرحیم
هو الرزاق
پیامبر اعظم(ص):
بدان که راستگویی،پر برکت است و دروغگویی،شوم

درباره

غرفه محصولات سالم و طبیعی خوشه

قصه محصول

امام رضا علیه السلام میفرمایند: بنگر که چه چیز با تو و با معده ات سازگار است و تن تو با چه چیز نیرو می گیرد و چه خوردنی و نوشیدنی ای برای بدنت سالم تر است، همان را برای خویش مقرر بدار و خوراک خود گیر. بحار الانوار ،ج 62 ،ص 310
همچنین ایشان فرمودند: ((فـانَّ صلاح البدن وَ قوِامَه یَکونُ بِالطَّعامِ والشَّرابِ و فَسادَهُ یَکونُ بهما.))سلامتی و پایداری بدن و همچنین بیماری آن به غذا و نوشیدنی است.
این دستورات الهی که در کلام ائمه اطهار فراوان است اهمیت تغذیه را در سعادت بشر می رساند و ما را از غفلت نسبت به خوراکی هایمان بر حذر می دارد.
همه ما کم و بیش از معایب عادت به مصرف روزانه چای سیاه شنیده ایم تلاش برای تغییر در این عادت بد و مضر و حرکت به سمت سبک زندگی سالم جرقه ای شد تا به فکر تولید یک دم نوش سالم و خوش طعم باشیم تا جایگزین چای سیاه شود
بدین طریق تولید چای به آغاز شد.
این آغاز مسیری بود تا برای کاهش مصرف موادغذایی صنعتی که در فرایند تولید لاجرم با مواد شیمیایی و مضر همراه می شوند، تلاش کنیم و تولید گام به گام محصولات سالم و طبیعی و بدون مواد افزودنی و نگهدارنده را در پیش بگیریم.
تنقلات همیشه مورد توجه و علاقه بزرگسالان و کودکان است و مصرف تنقلات کارخانه ای که با بسته بندیهای فریبنده عرضه میشوند، آسیبهای غیر قابل جبرانی در مسیر رشد و سلامتی جسمی و روحی خواهد گذاشت. چیپس میوه و انواع لواشک ها و برگه های میوه ای با طعم هایی خاص و خالص میتواند در زندگی روزمره جایگزین سالمی برای محصولات کارخانه ای که محتوی مقدار زیادی نمک و رنگ و مواد شیمیایی متعدد هستند، باشد.
میتوانیم از کودکی ذائقه فرزندانمان را به میوه ها و مواد سالم متمایل کنیم.
ما در این راه قدم گذاشتیم
شما هم با ما همراه باشید.

درباره یک زندگی

هو الرزاق
چند جوان که در محیط خانوادگی که با دغدغه تولید غذای سالم برای خانواده خودمان و سایر هموطنانمان، با خرید دستگاه اسلایسر و خشک کن در محیطی بهداشتی مشغول تولید محصولات سالم و خوش طعم از میوه های سالم و با کیفیت بدون هرگونه مواد افزودنی و نگهدارنده هستیم.

درباره یک مکان

همیشه آغاز هر کار نیازمند صبر و تلاش دوچندان است مخصوصا اگر پای تولید وسط باشد.
رونق تولید و فروش محصولات به عامل مهم اعتماد خریدار وابسته است که این گوهر گرانقدر به آسانی به دست نمی آید. در این میان تولید محصولات خوراکی بسا سختتر می نماید. آن هم در زمانه ما که مصرف کالاهای کارخانه ای و صنعتی روزافزون گشته.
و این نشان می دهد که ما چه مسیری را طی نموده ایم
از اواخر سال 95 که تولید را آغاز کردیم با خود عهد این داشتیم که جز محصول سالم و باکیفیت را تولید نکنیم. و سپاس خدای را که این اصل مهم را تا به امروز سرلوحه کارمان داشته ایم.
گمنامی در شروع تولید و ناکامی در فروش یکی از آسیبهای قطعی کار کارگاههای کوچک و تولیدات خانگی است که ما توانستیم این مرحله را گام به گام با ارائه محصول به اقوام و دوستان و آشنایان طی کنیم. ذره ذره اعتمادشان را جلب کردیم و آهسته تولید را گسترش دادیم. تشویقهای اطرافیان ما را در مسیرمان مصمم تر کرد و در تلاش شدیم تا راهی بیابیم که بتوانیم محصولاتمان را در خارج از حلقه آشنایان مستقیما به سایرین نیز عرضه کنیم.
تا اینکه با بازار اجتماعی "باسلام" آشنا شدیم
یک محیط پویا و مهیج برای تولیدکنندگان کوچک که میتوانند بی واسطه محصولاتشان را در اقصی نقاط کشور بفروشند
و ما امروز خرسندیم که از نقاط مختلف کشور خریدار داشته ایم البته هنوز بخش زیادی از فروشمان به نزدیکان و اقوام است ولی ما پر توان به مسیرمان ادامه می دهیم
ممنونیم از همه کسانی که به ما اعتماد کردند
یاحق

ارزشش را دارد