مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
گالری کودک ترنم
گالری کودک ترنم

گالری کودک ترنم

عرضه انواع لباس های راحتی و مجلس از نوزادی تا 10 سال
قبل از سفارش سایز مورد نظر رو چک کنید بعد خرید کنید
خرید بالای 120 ارسال رایگان
2 سال در باسلام
442 محصول
+2k فروش
آخرین فعالیت
در 3 ساعت
ترنم
غرفه‌دار: ترنم
یزد
ترنم
یزد
2 سال در باسلام
442 محصول
+2k فروش
آخرین فعالیت در 3 ساعت
پیام غرفه‌دار: الکاسب حبیب الله
قبل از خرید موجودی رنگ و سایز بگیرید

درباره

غرفه گالری کودک ترنم

قصه محصول

قبل از سفارش حتما سایز مورد نظر رو چک کنید بعد خرید بزنید
حتما شماره تماس هم برای هماهنگی بیشتر ارسال کنید

درباره یک زندگی

گالری کودک ترنم با پشتوانه ای چندین ساله و
تجربه ی ها متمادی در فروشگاه حضوری و درخواست های مکرر مشتریانی از سراسر ایران زمین برای راه اندازی فروشگاهی آنلاین و سختی خرید از طریق شبکه های مجازی ما را بر آن داشت که هر چی سریعتر به خواسته همراهیان عزیز جامعه عمل بپوشانیم و غرفه ی گالری کودک ترنم را با هدف راحتی مردم ایران زمین جهت خرید البسه برای کودکان خود در سایت باسلام راه اندازی کنیم
هم اکنون به راحتی و در کمتر از چند دقیقه میتوانید سایز، رنگ و مدل مورد نظر را از ما استعلام کرده و در خرید های بالای 120 هزار تومن
به صورت رایگان آن را درب منزل تحویل بگیرند. با توجه به حجم درخواست ها و سوال ها گاهی در پاسخگویی ممکن است تعللی به وجود بیایید که پیشاپیش از آن عذرخواهی کرده و حلالیت میطلبیم.
نکته دیگر اینکه تجریه چندین ساله ی ما و کار با تولیدی های مختلف و آزمون و خطا کردن آن ها طی این سال ها و بازخورد های مختلفی که از مشتریان عزیز خود دریافت نمودیم شرکت ها و تولیدی هایی که کار بی کیفیت ارائه میکردند را پایش کرده و هم اکنون با بهترین تولیدی ها کار می‌کنیم با این وجود هیچ گاه نمی‌شود یک کار را به طور صد در صدی تضمین نمود لذا احیانا اگر به ندرت کاری بی کیفیت شد عذرخواهی ما رو پذیرا باشید.
قطعا و یقینا این مجموعه خود را مدیون مشتریان خویش می داند و تک تک انتقادات و پیشنهادات را مایه افتخار خویش می داند. عزیزان می‌توانند هر نقطه نظری اعم از انتقادات، پیشنهادات درخواست ها و.... را در چت باسلام اعلام کنند.
این غرفه در سراسر اینترنت