علی شیخ

علی شیخ

تجربیات خرید

به نظرم خوبست، اگر قیمت آنرا بتوانید پایینتر بیاورید بهتر است.
سلام. با توجه به اعلام غرفه دار مبنی بر اینکه نمک از دریاچه قم است، از نظر شکل ظاهری که نمک دریا معمولا کاملا سفید رنگ نباید باشد و کمی حالت مرطوب داشته باشد، به نظرم خوب است. البته اگر می خواهید در نمکدان استفاده کنید، از نمکدانهایی که دریچه ی بازشو دارند استفاده شود، زیرا از سوراخهای نمکدانهای معمولی خروج اینگونه نمکها کمی مشکل است.
سلام. نظر بنده از جهت ارسال، بسته بندی، قیمت مناسب، پاسخگویی به سوالات، شکل و طعم ظاهری عسل، 5 ستاره است (تعیین اصالت و محتوا و ... را باید آزمایشگاه انجام دهد)
22 خرداد 98
سلام. مشخصات و اصل بودن عسل را باید آزمایشگاه تعیین کند. ولی از نظر شخص بنده این عسل دارای طعم مطبوعی است و البته کمی شل است و شاید به نظر بعضی ها مقداری شیرینیِ آن زیاد باشد. ولی در حالت کلی بنده طعم آن را دوست داشتم. فقط کمی طول کشید تا ارسال شود.
22 خرداد 98
ممنون از ارسال سریع
سلام. نظر بنده: قبلا این محصول را از شخص دیگری خریده بودم. بوی مطبوعی دارد و به نظرم قیمت آن هم مناسب باشد. فقط یک توصیه دارم جهت استفاده در زیربغل: دانه های سبز رنگی همراه پودر سفید آن است که احتمالا باعث میشود کمی به لباس رنگ بدهد و بهتر است با لباس سفید استفاده نشود.
سلام. به نظر بنده هم طعم خوبی دارد و هم قیمت آن مناسب است. (غرفه دار گرامی هم در قسمت پاسخها نوشته اند که: از آب انار می باشد بدون افزودنی هست)
سلام. نظر بنده: این نیم کیلو بادامِ ارسالی، تقریبا 125 گرم مغزه داد که به نظرم خوبست. (البته اگر باز هم قیمت ارزانتر شود بهتر است تا بیشتر بصرفد.) عموماً پوسته ی بادام ها (در مقایسه با برخی دیگر از انواع بادام ها) نسبتا نرم است و خیلی ضخیم نیست و برای شکستن مناسب است. طعم مغزه ای که چشیدم خوب بود. رنگ مغزه ها تقریبا قهوه ای است. (امیدوارم از نظر ارگانیک بودن هم اطلاعاتی درج کنید تا بدانیم که چگونه است؟)
سلام. خیلی خوش طعم. ممکنه با خوردن ان به یاد لواشک بیفتید
سلام. خوش طعم و مناسب