تجربیات خرید

ممنونم از خانم قربانی عزیز برای طراحی برچسب محصولات غرفه «محصولات سالم و محلی کوهستان» دقیقا همون‌طور که خواسته بودم و با دقت و کیفیت عالی و قیمت واقعا باورنکردنی‌. کارتون پررونق که هست، امیدوارم خدا به وقت‌تون برکت بده.
من خیلی راضی بودم از این محصول. با کنجد شیره که در غرفه ما یعنی «محصولات سالم و محلی کوهستان» موجود هست مخلوط میکنم و صبحها ناشتا مصرف میکنم. طعم عالی و بینظیری دارن کنار هم و بعد از خوردنش حس خوبی دارم، مستقل از خواص فوق العاده ای که سویق داره.
اولین بار هست این محصول رو تجربه میکنم. اگه اولین بارتون هست بگم که انتظار طعم قهوه نداشته باشید، و انتظار تاثیرات قهوه. کافئین نداره، طبع سرد نداره، تلخ نیست، ولی میتونید بهش عادت کنید و همین باعث شه قهوه رو ترک کنید. و این مزیت خیلی بزرگیه از نظر من نزدیکترین طعم بهش بیسکویت پتی بور کاکائویی هست. من از خریدم راضی هستم و توصیه میکنم حتما امتحانش کنید. قیمتش هم که نگم، واقعااا عالیه و منصفانه
یک روز قبل از عید دستم رو باهاش چرب کردم و کمی ماساژ دادم و صبر کردم جذب شه. در حیرتم که 4 روز بعد چطور هنوز دستام خشک نشده بود، با این همه ظرف شستن و .. واقعا راضیم و حتما مجدد خرید میکنم و همینطور درمورد سایر روغنها هم میخوام که از خانم حیدری مشورت بگیرم و مصرف کنم. به اشنایان هم توصیه کردم.
عطر و بوی بینظیر و کاملا طبیعی. بسته بندی خوب و قیمت قابل قبول درحال حاضر 3 بار مصرف کردم، دقیقا بعد از رنگ کردن موهام. نرم کنندگی نداشت اما کاملاا تمیز میکنه حتی با مقدار کم. بعد از زدن شامپو موهام خیلی خشک میشه (مثل قبل که حتما باید ماسک مو استفاده میکردم) ولی بعد از گرفتن نم موهام روغن نارگیل میزنم و از سشوار هم استفاده نمیکنم. فعلا راضیم و فکر میکنم در زمان طولانی تر تاثیر خوبی بذاره. ممنون از بسته بندی زیبا و شکیل شما
طعمش عالی بود و بچه 5 ساله متوجه این نشد که کارخونه ای نیست. بهتره ترشیش کمتر و نمکش بیشتر بشه. و بسته بندی قطعا باید تغییر کنه. از 10 تا خرید من 3 تاش خرد شده بود بسته بندیش. و دیگه مناسب هدیه دادن نبود
یه روغن درجه یک با چاشنی عطر هل و کاملا معطر. به نظر من در ابتدای کار برای تهیه انواع شیرینی و کیک و موارد مشابه استفاده کنید. بعد از باز کردن درب ظرف اول از همه حس کردم بوی سوهان میاد :) در غرفه محصولات سالم و محلی کوهستان از این روغن در تهیه کیک شیره انگور و باسلوق بدون شکر استفاده میشه و در آینده انشاالله برای تهیه انواع شیرینی.
اولین عسلی هست که از کافه عسل میم میخرم. طعمش خوب و مطبوعه. غلظتش رقیقتر از سایر عسلهاییه که خریدم. از غرفه دار درمورد این مسئله پرس و جو کردم. فرمودند که این بخاطر محل تولید عسل هست، کلیبر. از مناطق مرطوب عسل رقیقتری به دست میاد. از اونجایی که قیمتش مناسب بود و منصفانه تعیین شده بود من راضی هستم از خریدم. چون از عسل اصل چندگیاه که غلیظتر هم باشه انتظار قیمت بیشتری میره.
ممنونم ازشون با اینکه سختی‌های زیادی داشتند و در شهرستان و بدون کامپیوترشون، اما در زمان کم هدر غرفه ما رو طراحی کردند و تغییراتی که در نهایت مدنظرم بود اعمال کردند. واقعا متشکرم و خوشحالم که منظورم رو با توضیحات کوتاهی متوجه شدند و چیزی باب سلیقه‌م طراحی کردند و اصلاحات خیلی خیلی کمی به نظرم اومد بعد از دیدن طراحی‌شون. قیمتشون هم که خیلی خیلی پایین و به صرفه، و ارزش کارشون خیلی بیشتر از اینهاست.