زهرائی

زهرائی

تجربیات خرید

دانه های بسیار روغنی و شیرین! میتونم بگم بهترین کنجد سفیدی بود که تا الان خریده بودم. بسته بندی بسیار خوب و ارسال سریع
بهتر بود در توضیحات محصول درج میشد که خام نیست. نمکی و ترد و خوشمزه است.
16 مرداد 98
به نظرم با این قیمت امکانش نیست که بتونید این انجیر رو تهیه کنید. البته من با تخفیف ارسال رایگان مختص اپیلیکیشن این خرید رو انجام دادم .در غیر اینصورت متاسفانه انقدر هزینه ارسال بالا هست که ارزش خرید رو میاره پایین. بهر حال باسلام باید راهکاری در زمینه مدیریت هزینه ارسال ها اتخاذ کنه. تا تخفیف بعدی به احتمال زیاد این آخرین خرید من خواهد بود. و خوشحالم که انتخاب خوبی داشتم. از غرفه دار محترم هم قدر دانی و تشکر میکنم.
انقدر تحت تاثیر زیبایی محصول قرار گرفته بودم که به ابعادش توجه نکردم . تصورم روی قطر 6 الی 8 سانت بود. ولی قطر کار 4 سانته !!! یه کم مینیاتوریه . چندان امیدی ندارم اما امیدوارم کارایی داشته باشه. اما در مجموع واقعا هنر دست زیباییه .
کیفیت خوبی داشت
پر از آشغال و سنگ ریزه بود. تا به این زمان هرگز برنجی با اینهمه آشغال و سنگ ریزه نخریده بودم. تقریبا یک چهارم برنج ها هم رنگشون به سبزی میزد که امیدوارم کپک نباشه و یا برای سلامتی مضر نباشه. از خریدم بسیار ناراضی ام.
به نظر میاد جایگزین خوبی برای دئودرانت ها باشه. با اینکه پودر سفیدی هست به هیچ وجه رد یا اثری روی مانتوی مشکی نگذاشته که امتیاز این محصول محسوب میشه. ولی در استفاده طولانی مدت نظر دقیق تری میشه داد.