fateme .

fateme .

تجربیات خرید

9 مرداد 98
سلام. رژ نرمی است و بافت خوبی داره. یه حالت روغنی داره که باعث نرمی و براقی لب میشه و رنگش هم خیلی قشنگه. از خریدم راضی هستم. ممنونم
9 مرداد 98
سلام. مزه خاصی نداشت نه شور بود نه شیرین. ته مزه اش طعم روغن به خوبی حس می شد. راضی نبودم از طعمش
سلام. من ازین خمیردوندون شبها قبل از خواب استفاده کردم. اما فکر می کنم که شاید خاصیت خمیردندان های معمولی رو نداشته باشه چون حس میکنم عسل شیرینه و باعث خرابی دندون بشه. البته این فقط در حد یک حدس هست و من دقیقا نمیدونم در استفاده طولانی مدت چه اتفاقی می افته.
سلام در بین نوره هایی که تهیه کرده بودم از همه بی کیفیت تر بود. موبری اش خیلی کمه. بوی آنچنانی هم نداره. من تو حراج خریدم و راضی نیستم.
سلام از جای دیگه آبلیمو گرفته بودم. کیفیت بهتری داشت. این یه کم بی مزه است!!!!
سلام ممنون از بسته بندی خوبتون و اشنانتیون های خوشمزه و نامه ای که برامون فرستادین بریم سروقت لواشک زردآلو: لواشک زردآلوهای زیادی امتحان کردم اما این یکی مزه لواشک زردآلو نمیده بد نیست اما مزه اش میتوونست خیلی بهتر باشه کمی شور هست و انگار میوه های دیگه هم قاطی داره. امیدوارم دوستان در راستای کیفیت کوشش ببشتری بخرج بدن.
سلام مشتری دائمی این غرفه هستم. در مقایسه با جاهای دیگه قیمت بهتر و البته کیفیت بالاتری دارن. خاستم که واسم پرتقال خشک نذارن قبول کردن و میوه دیگه ای گذاشتن. ار خریدم‌راضی هستم مثل همیشه. ممنون ازشون
سلام راضی هستم رنگش دقیقا شبیه عکس هست و راحت هم پاک میشه.
رنگ زیبایی داره و راحت هم پاک میشه. ممنون از غرفه درا محترم و باسلام عزیز