مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
پژوهشکده سبک زندگی و طب اسلامی شیعی
پژوهشکده سبک زندگی و طب اسلامی شیعی - نظرات

پژوهشکده سبک زندگی و طب اسلامی شیعی - نظرات

بازگشت به صفحه غرفه
رضا مقسمی (عسل درمانگر)
18 آذر 98
با عسل ارگانیک و فایتوژنیک(دارویی و درمانی) در خدمتتون هستیم🌷😊 غرفه عسل مقسمی
مسعود کیان
17 آذر 98
سلام این نظرهای بد نشان دهنده این است که شما کارتون رو درست انجام میدید و این حرفها از دشمنی هست کاملا از طرز صحبتهاشون مشخصه.انشالله زیر سایه حضرت علی (ع)سالم و سربلند باشید.
عبدالرضا(ع)
17 آذر 98
سلام چه عرض کنیم دیگه..
محمد حسینی
12 آذر 98
اتفاقا در شهر مقصد ارسال با پست نیست که موقع تحویل می فرمایید من خودم باید جنس را دست مشتری برسانم. این یعنی اینکه شما برای سود بیشتر می خواهید هزینه پیک را هم خودتان دریافت کنید. مشتری مداری اتفاقا یعنی وقتی من به جای گزینه ارزانتر سریعتر را می زنم باید مرسوله با سریعترین روش برای من ارسال شود. وگرنه ارزانترین راه یا ارسال رایگان را فرد انتخاب می کند. یاد بگیریم از شرع برای فرار از زیر مسئولیت استفاده نکنیم.
عبدالرضا(ع)
12 آذر 98
واژه سریع تر در باسلام برای خودش تعریف داره.. لطفا دقت کنید.. دلبخواهی که نیست.. وقتی گزینه سریعتر را انتخاب کردید براتون مهلت ارسال را مشخص میکنه.. نه اینکه همون ساعت ارسال بشه.. دیگر اینکه برای ما پیک و پست فرقی نداره جفتش هزینه بر است.. مطمین باشید اگر مسوولیتی برعهدمون بود حتما ازتون پوزش میخواستیم. یا علی..
محمد حسینی
12 آذر 98
ارسال محصولاتتان بسیار افتضاح است. خجالت آور است که نام اسلامی را بر صفحه می گذارید و پول پیک میگیرید و در نهایت قریب به هفت ساعت مشتری را معطل می کنید.
عبدالرضا(ع)
12 آذر 98
الحمدلله یکم از شریعت خدا سر در میاریم.. موقع خرید به مهلت ارسال توجه کنید.. ارسال سریع به معنای این نیست که همون ساعتی که شما جنس را خریداری کردی باید به دستتون برسه.. اصلا هم کار ما خجالت آور نیست.. تو هر محکمه ای هم برید قضاوت شما خلاف شرع و با آبروی مومنین بازی کردنه.. در تعاملات بین مومنین قراره خرید و فروش به فرهنگ و تمدن کمک کنه نه اینکه به فحش و جسارت تبدیل بشه.. و قرار هم بر این نداریم که مشتری مداریمون تبدیل به قبول تحقیر از دیگران بشه.. دقت داشته باشید..
حیدر انصاری
31 مرداد 98
باسلام خدمت همکار گرامی خوشحال میشم از غرفه بنده بازدید کنید https://basalam.com/heidargunner
عبدالرضا(ع)
31 مرداد 98
سلام ان شاالله
porajan
28 اردیبهشت 98
خب الآن چه کار کنم؟ مدت کمتری بذارم بمونه. روش دستورش نوشته یک دقیقه مالیده شود😔
عبدالرضا(ع)
28 اردیبهشت 98
همین کارو بکنید
porajan
28 اردیبهشت 98
سلام خسته نباشید. من داروی شقاق ازتون گرفتم. ولی بعد از دوروز استفاده، بیشتر پوستم در حال زخم شدن و ساییدگی.🙈😡 میخواستم بدونم چراآااااا؟
عبدالرضا(ع)
28 اردیبهشت 98
سلام مدت زمان کمی روی محل بماند‌.. خشکی پوست برطرف شود.. شعبانی: ✅درمان #بواسیر_ماده ✅درمان #شقاق 🔸1- پس از تخلی، مقعد را با آب شسته و سپس با آسیاب شده سعد کوفی مانند صابون (یا حتی بوسیله خود صابون طبیعی) بشویند. 🔸2- شستن مقعد با آب سرد (حتی آب و یخ؛ مخصوصا برای بواسیر ماده). 🔸3- خوردن انجیر (باعث نرمی دانه ها در نوع نر و خروج آنها و همچنین نرمی مدفوع میشود). 💫نکته: انجیر نباید در شب زیاد مصرف شود (حداکثر سه تا هفت عدد) ولی مصرف زیاد در روز مانعی ندارد. 🔸4- موم عسل+روغن سوسن+لبنی عسل+سماق+سرو شاهدانه را بر آتش ملایم گذاشته به همزده شود و به مقدار یک حبه قند بر مقعد گذاشته شود. 🔸5- هویج (زردک) 🔸6- لبنی عسل (صمغ درخت اسپرک - درختی شبیه به) 🔸7- مرکب شش (قرص خون، داروی ترکیبی بواسیر) 🔸8- مصرف زیاد تره (حدود 250 تا 300 گرم در روز بمدت سه روز) 🔸9- درمان عمومی زخم و خونریزی مانند مالیدن عسل به تنهایی روی آن یا ترکیب عسل و داروی جامع امام رضا علیه السلام https://t.me/joinchat/DLMHHUMiIdbDkr2nwhYZSA @shiatebb
porajan
24 اردیبهشت 98
سلام. وقت بخیر. من داروی شقاق ازتون گرفتم. توی توضیحات محصول نگفته بودید باید از بلادور استفاده شده باشه.!!! حالا تاثیر داره این داروی شما؟؟؟
عبدالرضا(ع)
24 اردیبهشت 98
سلام بله ان شاالله‌.. البته دستورات سبک زندگی را هم رعایت کنید.. خودتون را با آب گرم نشورید.. غلظت خون برطرف بشه و...
ممدجوادی
30 فروردین 98
سلام ببخشید 6روزه خریدکردم محصول نیمده
عبدالرضا(ع)
30 فروردین 98
ان شالله میرسه دستتون
مریم باغبانی
6 شهریور 97
سلام من خیلی از غرفه شما خرید کردم و خیلی راضی بودم چرا خیلی وقته غرفه شما همه اجناس ناموجودن و فعال نیستید