ارسال رایگان برای خرید‌های بالای ۱۰۰ هزار تومان(مدت محدود) ✌

رقص کلمات
رقص کلمات

رقص کلمات

این رقص کلمات است که محصول شما را می‌فروشد و کاربر را خریدار می‌کند! (تولید محتوا)
http://vrgl.ir/q7wg1
فروش کل غرفه: کمتر از 10 تاسیس: 18 دی 97 آخرین فعالیت: 5 روز پیش
پیام غرفه‌دار: بگذارید کلمات برای مخاطب برقصد تا دستش برای خرید بجنبد!
09352189030

محصولات

غرفه رقص کلمات
محصولی برای این غرفه ثبت نشده است.

درباره

غرفه رقص کلمات

قصه محصول

شاید شما هم شنیده‌اید که «محتوا پادشاه است» اما شاهِ بدون وزیر مثل شیر بدون یال و کوپال است! پس محتوا شاه هست و شما وزیر اعظمش، و این وزیر اعظم است که باعث صعود یا سقوط شاه می‌شود! شما بویژه اگر در بازار باسلام غرفه‌دار هستید، باید این پادشاه (محتوا) را همه جا نشان دهید و به رخ بکشید؛ مانند شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی. البته لازم نیست همه محتوا (پادشاه) را این طرف و آن طرف بکشید، بلکه محتوای اصلی را در معرفی کامل محصول بگذارید و بعضی از قسمت‌های محتوا را در جاهای مختلف منتشر کنید و خوب است با متنی متفاوت از محتوای اصلی باشد. این را هم بدانید که چند روزی تا چند هفته‌ای طول می‌کشد که موتورهای جستجوگر و ربات‌های آن‌ها محتوا و پادشاه شما را به رسمیت بشناسند و در نتایج خودشان منعکس کنند. پس صبوری کنید؛ تا یک محتوا شاه شود دل صاحبش آب شود!
یک نکته دیگر این‌که می‌توان گفت سئو تضمینی وجود ندارد؛ چون گوگل بر اساس محل و سابقه فعالیت‌های گوگلی کاربر، رتبه‌ای که گوگل به این‌ها می‌دهد و ... نتایج را نمایش می‌دهد. بنابراین نتایج گوگل برای دو نفر که کنار هم نشسته‌اند و یک کلمه یا عبارت را جستجو کرده‌اند می‌تواند متفاوت باشد.
نکته مهم و آخر این که بر خلاف اول معرفی محصول، «دیگر محتوا پادشاه نیست!» بلکه عناصر بصری و گرافیکی (به تعبیر فنی‌اش یوایکس، تجربه کاربری و ...) و مانند آن پادشاه هستند و محتوا در کنار و خدمت آن‌هاست! پس حواستان به آنچه مخاطب از مجموعه صفحه اینترنتی شما می‌بیند و درک و حس می‌کند بیشتر از محتوا اهمیت بدهید.

درباره یک زندگی

پانزده سال است می‌نویسم؛ البته کارهای دیگری هم می‌کنم و خیلی مش‌غول بلکه مش‌دیومم!
در مجلات کاغذی و الکترونیکی خردسال تا بزرگ‌سال می‌نویسم و گاهی غیر از نویسندگی، سردبیری هم می‌کنم.
پایان‌نامه کارشناسی ارشدم را خودم نوشتم و ویرایش کردم (رشته فلسفه دین).
بیشتر در موضوعات معارفی، روان‌شناسی و طب سنتی نوشته‌ام اما با مطالعه می‌توانم درباره هر چه بخواهید بنویسم!

درباره یک مکان

خیلی مهم نیست من در چه مکانی و با چه وضعیتی محتوا را تولید می‌کنم اما اگر برای شما مهم است، تولید محتوا در محل هم داریم! هم فال است و هم تماشا!
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه رقص کلمات
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام