مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
گوهر سبز (فراورده‌های جلبک اسپیرولینا)
گوهر سبز (فراورده‌های جلبک اسپیرولینا)

گوهر سبز (فراورده‌های جلبک اسپیرولینا)

اسپیرولینا، جلبکی سرشار از پروتئین، مواظب قیمت ارزان باشید
اگر در زمینه مصرف محصولات مشاوره خواستید با ایدی تلگرام goharesabz97@ مکاتبه کنید
5 سال در باسلام
15 محصول
+900 فروش
آخرین فعالیت
در 1 ساعت
شرکت عقیق سبز آیریک سپاهان
اصفهان
5 سال در باسلام
15 محصول
+900 فروش
آخرین فعالیت در 1 ساعت

محصولات

غرفه گوهر سبز (فراورده‌های جلبک اسپیرولینا)

درباره

غرفه گوهر سبز (فراورده‌های جلبک اسپیرولینا)

قصه محصول

«جلبک اسپیرولینا (Spirulina)» تنها گیاهی است که بیش از هفتاد درصد پروتئین دارد و به همین دلیل به «معجزه طبیعت» معروف شده است.
اسپیرولینا نوعی جلبک سبز- آبی است که سرشار از پروتئین، ویتامین‌ها، مواد معدنی، کاروتنوئیدها و آنتی‌اکسیدان‌هاست که به محافظت سلول از آسیب کمک می کند. این جلبک، شامل مواد مغذی، ازجمله ویتامین بِ‌ کمپلکس، بتا کاروتن، ویتامین ای، منگنز، روی، مس، آهن، سلنیومو اسید لینولنیک و گاما (یک اسید چرب ضروری) است.
نام اسپیرولینا برای خیلی‌ها چندان آشنا نیست و اصلاً نمی‌دانند جلبکی با این ویژگی‌ها و خواص وجود دارد. این در حالی است که این گیاه گنجینه‌ای از خواص است.

درباره یک زندگی

دانش‌پژوهان سبز
شرکت گوهر سبز آیریک سپاهان، یکی از اولین گروه‌های دانش‌بنیانی است که از سال 1390 پا به صنعت میکروآلگ‌ها گذاشته است. متخصصان این شرکت تصمیم می‌گیرند با توجه به نوآوری‌های روز دنیا وارد بازار شوند. از این رو، به پیشنهاد یکی از پژوهشگران بین‌المللی و با توجه به مناسب بودن شرایط اقلیمی جزیره قشم، پا به پای کشورهای پیشرفته برای کشت میکروجلبک اسپیرولینا وارد میدان می‌شوند.
«گوهر سبز» نشانی است که این شرکت برای معرفی بهتر محصولات تولیدی بر پایه اسپیرولینا، بر روی خود گذاشته‌ و از گیاهی که شاید مصرف آن دور از ذهن می‌رسد محصولات متنوعی از خوراکی تا آرایشی، بهداشتی و دارویی تولید کرده است.
کشت گلخانه‌ای اسپیرولینا در اقلیم ناسازگار اصفهان و فراوری آن برای به‌کارگیری در صنایع غذایی و دارویی، از دیگر دستاوردهای این گروه دانش‌بنیان است.
قرص جلبک اسپیرولینا (در رتبه یک آنتی‌اکسیدان طبیعی) در رسته دارویی، ماسک، کرم، روغن اپیلاسیون و ماساژ حاوی عصاره گیاه اسپیرولینا در رسته بهداشتی و انواع پولکی، شیرینی و نان رژیمی اسپیرولینا در رسته محصولات غذایی، از تولیدهای این شرکت است.
این شرکت همه مجوزها و تاییدیه‌های لازم را برای محصولاتش گرفته است؛ از آزمایش‌های سنجش میزان پروتئین، چربی، مواد معدنی تا رطوبت موردنیاز یک محصول غذایی سالم و ارگانیک.
دور نیست تا تنوع محصولات عقیق سبز بلندآوازه‌تر شود و جای بیشتری در سبد محصولات مصرفی خانواده‌ها باز کند.

درباره یک مکان

یکی از بازارهای خاص اصفهان «بازار گیاهان دارویی» آن است. اقلیم خاص اصفهان، شرایط کشت برخی از گونه‌های گیاهی را فراهم آورده است؛ به طوری که یک بازار محلی برای عرضه محصولات خام و انواع فراورده‌های گیاهی وجود دارد.

ارزشش را دارد

در سبد غذایی‌تان محصولاتی را بگنجانید که با عناصر طبیعی و مفید، مانند جلبک اسپیرولینا تولید شده است و از بروز بیماری‌ها پیشگیری وبه سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.

نظرات کاربران

غرفه گوهر سبز (فراورده‌های جلبک اسپیرولینا)
شبیری
27 دی 98
سلام ببخشید جلبکهایی که ازساحل دریا جمع آوری میشه خرید دارید؟
شرکت عقیق سبز آیریک سپاهان
27 دی 98
سلام نه ما تخصصی روی یک نوع جلبک کار میکنیم،چه گونه ای هست؟
سجاد پرستو
27 دی 97
سلام من جلبک اسپیرولینا پرورش میخواستم ببینم خرید دارین
شرکت عقیق سبز آیریک سپاهان
27 دی 97
خرید هم داریم در پی وی تلگرام به شماره 09137925901 پیام بدید در خدمتم و اگر نیاز دارید در دوره ما هم شرکت کنید برای درآمد زایی مفید خواهد بود http://spiruface.ir/price-page/
حمید کبیری
23 دی 97
سلام من ۲۴ عدد شامپو عسل پرزین میخام عطاری دارم واقع در بهارستان لطفا راهنمایی کنید
شرکت عقیق سبز آیریک سپاهان
23 دی 97
باعرض سلام،لطف کنید به شماره 09137925901 درتلگرام پیام بزنید تا اطلاعات لازم در مورد شامپوهارو خدمتتون ارایه کنم.