مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
مجموعه یادش بخیر
مجموعه یادش بخیر

مجموعه یادش بخیر

این مجموعه گوشه ای از خاطرات کودکی تصویرگر است که اکنون تجربه شیرین لمس کردن و هدیه دادن را برای مخاطب به همراه می آورد.
9 ماه در باسلام
13 محصول
+20 فروش
آخرین فعالیت
3 روز پیش
مسعود خاقانی
غرفه‌دار: مسعود خاقانی
قم
مسعود خاقانی
قم
9 ماه در باسلام
13 محصول
+20 فروش
آخرین فعالیت 3 روز پیش

درباره

غرفه مجموعه یادش بخیر

قصه محصول

آلبوم عکس های قدیمی همواره برای ما یادآور لحظاتی ناب در گذشته است که با مرور آن لبخند بر لب می‌نشاند .حس غریبی که در نوستالژی وجود دارد برای تمامی انسان ها بار معنایی ویژه ای را به همراه می آورد که مرزها را درنوردیده و با زبانی مشترک در قالب تصویر به بهترین وجه ممکن بیان می شود. این مجموعه، گوشه‌ای از خاطرات کودکی نویسنده است که به رغم به اشتراک گذاشتن تصاویر آن در فضای مجازی و صرفا بصورت دیداری، اکنون تجربه ی شیرین و ملموس ورق زدن آلبوم خاطراتی را برای مخاطب به همراه می آورد که با کمک زبان متن و تصویر به صورت همزمان، بخشی از کودکانه های نویسنده را میهمان طاقچه ی خاطرات خانه هایتان می کند.
#نوستالژی #خاطرت #یادش_بخیر #نقاشی_دیجیتال #بازی #کارت_پستال #دوران_کودکی #قدیم #خاطره_بازی

درباره یک زندگی

درباره صاحب محصول به زبان خودش:
من علی میری هستم شهریور 1355 در مشهد متولد شدم و در همین شهر زندگی میکنم. از کودکی به نقش و نقاشی علاقه مند بودم و از وقتی به یاد می‏آورم نقاشی می‏کردم! دبیرستان را در رشته ریاضی فیزیک گذراندم و رشته کارشناسی طراحی صنعتی را نیمه کاره رها کردم.
نقاشی را به صورت تجربی یاد گرفتم و در این زمینه هیچ استاد و معلمی نداشتم.
اولین اثرم در هفده سالگی (سال 1372) چاپ شد و از همان زمان تا به امروز، اوایل به صورت دستی و پس از آن توسط ابزار دیجیتال به این حرفه مشغولم.
دامنه فعالیت من در تصویرسازی شامل کتاب کودک، پوستر، انیمیشن، مجلات، تبلیغات و غیره است که دراین میان، کار برای کودک را به خاطر آزادی و طراوتی که دارد بیشتر می‏پسندم.
من به عنوان یک تصویرگر، اوج موفقیت اثرم را در این می‏بینم که مخاطب یک ارتباط بی پیرایه و صمیمی با آن برقرار نموده و بعد از دیدن آثارم، حس بهتری نسبت به قبل داشته باشد. حسی سبُک، با تمام صمیمیت و صداقت و شبیه به دنیای کودکی.
تلاش می‏کنم در این راه هر روز یک قدم از دیروز جلوتر باشم.
این غرفه در سراسر اینترنت