ارسال رایگان برای خرید‌های بالای ۱۰۰ هزار تومان(مدت محدود) ✌

عسل طبیعی انگپین
عسل طبیعی انگپین

عسل طبیعی انگپین

از این فروشگاه سلامتی بخرید.
فروش پایان کار نیست، آغاز یک تعهد است.
100٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +10 تاسیس: 28 بهمن 97 آخرین فعالیت: 2 ساعت پیش
غرفه‌دار: شریف
تویسرکان ، همدان
پیام غرفه‌دار: به نام خدا، به غرفه عسل طبیعی انگپین خوش آمدید(تماس و مشورت )، می توانیم بدون اتکا به شبکه های خارجی و تلگرام در شبکه های داخلی، رونق بخش اقتصادمان باشیم. ثبت سفارش جهت اطمینان دوجانبه در باسلام انجام می گیرد، شماره تماس جهت مشورت و سوال می باشد.

محصولات

غرفه عسل طبیعی انگپین

عسل گون و آویشن (100 گیاه)

ارسال رایگان
990000 ریال
1100000

عسل طبی طبیعی مخصوص دیابت و زخم معده و ام اس

ارسال رایگان
فقط 5 عدد باقی‌مانده
820000 ریال
900000

عسل ارگانیک

ارسال رایگان
ناموجود

درباره

غرفه عسل طبیعی انگپین

قصه محصول

انگپین عسلی از رشته کوه الوند و از دل گیاهان دارویی روستای آرتیمان و مناطق جنوبی و غربی ایران است.
مرکزیت تولید عسل انگپین در روستای آرتیمان تویسرکان هست، زنبورها دو بخش هستند بخشی در جنوب کشور و استان بوشهر هستند و بخشی هم در قصر شیرین و استان کرمانشاه
فصل بهار همه زنبورها به دامنه رشته کوه الوند در محدوده روستای آرتیمان منتقل می گردند و روند تولید ادامه می یابد.
عسلی که حاصل تلاش زنبور که در استان‌های غربی و جنوبی(پاییز و زمستان) و استان همدان (فصل بهار و تابستان) برای بار اول که برداشت می شود اصطلاحا عسل بهاره گفته می شود و چون زنبور از گل و گیاهان متعددی استفاده می کند، اصطلاحا 40 گیاه اطلاق می گردد، برداشت دوم ها زنبور خوراک هم داده می شود و به همین خاطر ارزان‌تر است و اصطلاحا پاییزه گفته می شود .
عسل مخصوص که دو بخش طبیعی مخصوص و ارگانیک است، تا آخرین گل و گیاهان منطقه و ارتفاعات، زنبور دار برداشتی انجام نمی دهد و در نوع ارگانیک از سموم شته، داروهای عفونت زنبور و... هم هیچ استفاده ای نمی گردد به همین خاطر این عسل همان عسل کوهیست.
تمام عسل های غرفه طبیعی‌ست.

درباره یک زندگی

فروش اتمام کار نیست، آغاز یک تعهد است

3 سال و نیم هست از تلگرام و به نیت رونق شبکه های داخلی، خارج شدم. تمام توانم را در محیط مجازی در این راستا به کار گرفتم، خیلی‌ها هنوز اصرار دارند بنده برگردم تلگرام و بودن بنده در داخلیها موجب ضرر مادی برای بنده هست، که درست هم گفتند اما در راستای تحقق حمایت از محصولات داخل و از سال 94 همچنان تاکنون دوام آوردیم، این غرفه هم یک وجه از فعالیت بنده هست.
کارشناس ارشد مهندسی هستم و هم شغلم کنترل کیفیت هست و روی کیفیت محصولات تاکید و اصرار خاص دارم.
بیش از 20 سال است در حوزه طب اسلامی و طب سنتی مطالعه و فعالیت دارم، هدف اصلی بنده هم گنجاندن عسل واقعی با قیمت مناسب در سبد غذایی خانواده هاست، هزینه کردن برای عسل به نوعی چندین برابر صرفه جویی کردن از ابتلا به انواع بیماری‌هاست.

پیروز باشید

درباره یک مکان

محل کارم تویسرکان در استان همدان است.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه عسل طبیعی انگپین
محمدحسین
10 اسفند 97
باسلام تخفیف بیشتر برای عسل ومحصولات دیگرتان بگذارید
شریف
سلام علیکم ممنون که نظر دادید، جشنواره چند شنبه بازار به زودی مجددا" برگزار می گردد، منتظر باشید. به اتفاق دوستان و آشنایانتان یکجا و بالاتر از 200ت خرید بفرمایید و از ارسال رایگان هم بهره مند شوید، این محصولات را کاربران در دیگر پیام رسان ها پیشاپیش هزینه را واریز می کنند و بعد تحویل می گیرند، فرصتی که باسلام ایجاد کرده بسیار خوب و عالیست، شما محصول را تحویل می گیرید و تست می کنید و بعد از اعلام رضایت شما، باسلام با ما تسویه حساب می کند، چی از این بهتر 😂
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام