مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
کاهش مصرف برق خازنی هوشمند
کاهش مصرف برق خازنی هوشمند

کاهش مصرف برق خازنی هوشمند

مصرف برق بیش از 20 درصدکاهش میابدو لوازم برقی در برابر سوختن بیمه میشود تکفاز و سه فاز
2 سال در باسلام
12 محصول
کمتر از 10 فروش
آخرین فعالیت
2 روز پیش
اردلان صدیقی
غرفه‌دار: اردلان صدیقی
تهران
اردلان صدیقی
تهران
2 سال در باسلام
12 محصول
کمتر از 10 فروش
آخرین فعالیت 2 روز پیش
پیام غرفه‌دار: کاهش مبلغ قبض برق بین
20 تا35 درصد در هر دوره با تابلو برق بانک خازنی.حفاظت از کلیه وسایل برقی در برابر سوختن. با تاییده پژوهشگاه وزارت نیرو و کلیه استانداردها
دارای رضایت مندی مشتری ک دوسال گارانتی.تولید ملی.در ساختمانهای مسکونی و بانکها و غیره نصب شده و کارکرد عالی بوده.

درباره

غرفه کاهش مصرف برق خازنی هوشمند

قصه محصول

من حدود 10 سال پیش ناظر برق برج میلاد تهران و شهرداری منطقه 18 تهران بودم که برای کاهش مصرف برق برج میلاد تهران از سیستمهای بانک خازنی استفاده میشد که در آن زمان جهت کار ابتدا یک هزینه بازدید و هزینه دوم مربوط به طراحی و هزینه سوم مربوط به اجرا و هزینه چهارم مربوط به تست و راه اندازی بود که آنجا جرقه خورده شد که چه خوب بود تمامی دستگاهها را از پیش آماده میکردیم یعنی از تکفاز 25آمپر تا سه فاز 800 آمپر که در یک مرحله با یک هزینه آماده سازی میشد و ضمنا حفاظت هم انجام میدادیم با همان دستگاه و سیستم کنتاکتوری هم تبدیل به سوئیچینگ که سیستم به روز دنیا بود میشد که این کار را انجام داده و رگلاتور را ثبت اختراع کردیم و شرکت بهینه ساز مصرف برق شکل گرفت تابلو برق بانک خازنی و استابلایزر bmbدارای مجوز قانونی پژوهشگاه وزارت نیرو است. و تمامی گواهینامه های ایزو و استاندارد اروپا و رضایت مندی مشتری را دارد و کاملا تولید ملی است ساخت ایران . در بانک ها مراکز دولتی و فروشگاههای بزرگ و پروژههای صنعتی اداری تجاری نصب شده و تماما رضایت نامه داده اند و در چهار سال تولید و فروش بیش از صد هزار دستگاه فعال وجود دارد بدون حتی یک دستگاه مرجوعی. دارای کارت طلایی و قرارداد شرکت و گارانتی و وارانتی دو ساله است و پنج سال خدمات پس از فروش است.تست رایگان دستگاه با آمپرمتر بلافاصله بعد از نصب که کاهش مصرف برق مشهود است .

درباره یک زندگی

تابلو برق بانک خازنی و استابلایزر بعد از کنتور اصلی برق نصب شده و مغایرتی با وزارت نیرو نداشته و مجوز قانونی از پژوهشگاه نیرو دارد . باعث کاهش بیش از 20 درصد مصرف و مبلغ قبض برق میشود و تمامی تجهیزات برقی که بعد ازدستگاه هستند در برابر نوسانات برقی بیمه شده و هیچگاه نخواهند سوخت.تست رایگان دستگاه با آمپرمتر بلافاصله بعد ار نصب که کاهش مصرف برق مشهود است.

درباره یک مکان

تابلو برق بانک خازنی دو منظوره است . یعنی هم جلوگیری از سوختن دستگاههای خانگی و صنعتی و اداری و تجاری میشود و هم باعث کاهش مصرف و مبلغ برق میشود.تست رایگان دستگاه بلافاصله بعد از که کاهش مصرف برق مشهود است.
این غرفه در سراسر اینترنت