مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
ویترای آرمتی
ویترای آرمتی

ویترای آرمتی

نقاشی روی شیشه
هزینه ارسال به کل کشور رایگان است.
جهت سفارش با طراحی خاص به [url=https://t.me/armeti0art]تلگرام[/url] پیام دهید.
4 سال در باسلام
87 محصول
+80 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
در 3 ساعت 100 %
مریم اصغری/غرفه آرمتی
کرج البرز
مریم اصغری/غرفه آرمتی
البرز، کرج
4 سال در باسلام
87 محصول
+80 فروش
آخرین فعالیت در 3 ساعت
رضایت مشتری 100%
پیام غرفه‌دار: با توجه به موجودی قابها و انتخاب رنگ و اندازه حتما قبل از سفارش تابلو و ثبت خرید لطفا هماهنگ فرمایید !

درباره

غرفه ویترای آرمتی

قصه محصول

[align=justify]ویترای چیست؟
هنر «ویترای» یا نقاشی روی شیشه، از هنرهای بسیار قدیمی اروپاست و در ایران قدمتش به دوره ساسانی برمی‌گردد. آن زمان هنرمندان به شیوه‌های مختلف شیشه‌گری، شیشه‌ها و پنجره‌های مساجد، کاخ‌ها و کلیساها را تزئین می‌کردند.

چگونه روی شیشه نقاشی می شود؟
رنگ‌های ویترای، مایع هستند و با غلظت‌ها و کیفیت‌های متفاوتی وجود دارند. متاسفانه با وجود پیشرفت رنگ‌سازی در ایران، هنوز برندهای فرانسوی بهترین و حرفه‌ای‌ترین رنگ‌ها و دورگیرهای بازار را از آن خود کرده‌اند و تفاوت استفاده از هر کدام را به سادگی می‌شود فهمید.
خمیر دورگیری، یکی از اولین ابزارهای ویترای است. با این خمیر ظریف، فضای دلبری رنگ‌ها را روی سطح شیشه محدود و مهیا می‌کنیم و بعد از این که خشک شد (معمولاً یک ساعت)، نوبت به قطرات بازیگوش رنگ می‌رسد که در این فضای بسته، ساکت و صمیمی کنار هم با فن‌های (تکنیک‌های) مختلف قرار بگیرند و یک تابلوی زیبا و شیرین را تقدیم نگاهتان کنند.

ویترای روی آینه :
آینه، یکی از عناصر مهم سنت‌ها و آیین‌های ایرانی است. با آینه و قرآن کریم به خانه جدیدمان وارد می‌شویم. سر سفره عقد عزیزانمان، آینه را مقابل نگاه عاشقانه‌ایشان قرار می‌دهیم. هنگام تحویل سال، زیبایی سفره‌های هفت‌سین، در آینه هر لحظه تکرار می‌شود.
این ‌طور شد که آینه، کارگاه ما را تسخیر دلبری‌اش کرد و برای تزئینش از ویترای کمک گرفتیم. گاهی یک نقش کوچک می‌زنیم تا جلوه زیبایی شما را از آن گوشه تماشا کنند. گاهی هم تمام سطح آینه را به بازی رنگ‌ها دعوت می‌کنیم تا با بازتاب نور و رنگ‌ها روی دیوار منزل یا محل کارتان، فضای صمیمانه خانواده‌تان را دل‌نشین‌تر کنند.[/align]

درباره یک زندگی

[align=justify]من مریم هستم. کارم بازی با رنگ‌‌ها و خلق تصویرهای خیالی‌ام و واقعیت بخشیدن به آن‌هاست. هنرم طراحی و مصور کردن رویاها و افکار پشت پلکم است.
من دختر کوچکی بودم که همیشه معلم‌ها نقاشی پایین مشق‌ها و دیکته‌هایش را به بقیه نشان می‌دادند. اما خب همیشه همه چیز در مسیر خودش پیش نمی‌رود. موقع انتخابِ رشته، تازگی و جذابیت کامپیوتر، دست پدرم مرا به دنیای صفر و یک وارد کرد. ولی پس از چهارده سال بالاخره با تصویرسازی به آغوش هنر برگشتم. از تجربه کار با نرم‌افزارها هم کمک گرفتم تا با تلفیق هنرِ دست و دیجیتال بتوانم سرعت طراحی‌ام را بیشتر کنم.
اولین روز آشنایی من و ویترای، در واحد تکنیک پیشرفته دانشگاه بود. همان جا بود که دنیای شفاف شیشه و رنگ‌های بازیگوشِ ویترای، من را نه یک دل بلکه صد دل عاشق خودشان کردند. بلافاصله بعد از پایان دانشگاه دنبال مطالعه بیشتر رفتم و بیشتر تجربه کردم؛ تمام رنگ‌های ایرانی و خارجی، معروف و غیر معروف را امتحان کردم تا بهترین و حرفه‌ای‌ترینشان را وارد کارگاهم کنم.
بخش مهم و اصلی کارم طراحی و تصویرسازی است که زمان زیادی از من می‌گیرد و سیر پیشرفت تابلوها و تدارک برای نمایشگاه‌ها و شرکت در برنامه‌های مختلف را کند می‌کرد تا این که دو هنرجوی خوب به کارگاهم وارد شدند. بعد از یادگیری، آن ‌قدر کارشان تمیز و دقیق بود که با هم یک گروه شدیم. حالا من فرصت بیشتری برای طراحی دارم و دوستانم زیر نظر خودم رنگ‌آمیزی‌ها را انجام می‌دهند.

آرمتی یعنی چه؟
اسم گروهمان را با ریزبینی و کلی جستجو در فرهنگ نام‌ها و اسامی پیدا کردم. از آن جایی که من بسیار عاشق طبیعت و اساطیر باستانی هستم، «آرمتی» را انتخاب کردم. آرمتی، یعنی فرشته نگهبان زمین. زیباست نه!؟[/align]

درباره یک مکان

[align=justify]من یک اتاق نُه متری دارم. یک سال پیش که تصمیم گرفتم کارم را شروع کنم، اتاقم را با کمال میل به محل آفریدن تصاویرم تبدیل کردم؛ جایی که هرکدام از تابلوهایم مثل جنینی از دل رویاها و تخیّلم گذر کردند و روی شیشه متولد شدند.[/align]

ارزشش را دارد

[align=justify]طرح‌ها و نقش‌های تابلوهای مرا جای دیگری نمی‌بینید؛ چون تمام نقش‌ها، تصویرسازی‌های ذهنی‌ام هستند که روی تابلو متولد می‌شوند. با خیال راحت و بدون نگرانی از تکراری بودنش می‌توانید روی دیوار خانه‌تان بزنید یا هدیه بدهید.
این تابلوها را به تعداد محدود تولید می‌کنیم و البته کار سفارشی هم انجام می‌دهیم. نشان (آرم) شرکت‌ها را بسته به تمایل مشتری، با ترکیب‌های خاصم تغییر می‌دهم.[/align]
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه ویترای آرمتی
فاطمه بختیاری
20 شهریور 98
سلام همشهری عزیز غرفه خوش رنگتون رو دیدم کارهاتون خیلی زیباست خوشحال میشم از کارهای من هم دیدن کنید غرفه هنرکده یسنا
مریم اصغری/غرفه آرمتی
20 شهریور 98
سلام، ممنون از حضورتون
کاربر مهمان
1 دی 96
سلام دورد سرکارخانم اصغری غرفه شما را با دقت نگاه کردم واقعا با ذوق و سیلیقه تابلوهاتون را تهیه نموده اید بسیار زیباست توصیه میکنم برا اینکه دیوارهای اتاقتان قشنگتر باشه حتما از تابلوهای خانم اصغری رو دیوار اتاقتون نصب کنید.
مریم اصغری/غرفه آرمتی
1 دی 96
ممنونم دوست عزیز
کاربر مهمان
20 مهر 96
سلام سلام چهارفصل و برکه سیب واقعا عالی هستند دلتون پرنور با نوران :-) موفق باشید
مریم اصغری/غرفه آرمتی
20 مهر 96
سلام و سپاس محبت دارید. 😊🙇