مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
صنایع غذایی آسا
صنایع غذایی آسا

صنایع غذایی آسا

تولید و عرضه مستقیم انواع سبزی خشک ، صیفی جات ، گیاهان دارویی ، ادویه جات معطر خالص و میوه های خشک بصورت خرد و عمده
4 سال در باسلام
318 محصول
+4.9k فروش
آخرین فعالیت
9 دقیقه پیش
الهام علی ابادی
مبارکه اصفهان
الهام علی ابادی
اصفهان، مبارکه
4 سال در باسلام
318 محصول
+4.9k فروش
آخرین فعالیت 9 دقیقه پیش
پیام غرفه‌دار: ارسال محصولات عمده رایگان نمی باشد لطفا دقت فرمایید. محصولات تولیدی گروه آسا شامل سبزی و صیفی و ادویه جات خاص چیده شده اول غرفه و میوه خشک می باشد. گیاهان دارویی موجود در غرفه از فروشگاه ارسال میشود.

درباره

غرفه صنایع غذایی آسا

قصه محصول

اول کار یادمه 10 کیلو گوجه زدم و پودرش کردم.استرس گرفتم چطوری این 10کیلو رابفروشم، رو دستم می مونه.همون هفته یه نمایشگاه4 روزه شرکت کردم چند تا پک از محصولم زدم و چیدم رو میز غرفه ام.یادمه در عرض یک ساعت دیگه چیزی باقی نمونده بود استقبال زیادی از پودر گوجه شد هم خوش رنگ بود هم خوش طعم.من موندم 3 روز الباقی نمایشگاه بدون محصول.بعد اون به محصولم ایمان اوردم.یه جایگزین سالم برا رب کارخونه ای .وارد رنگ های خوب با گیاهان شدم از پودر لبو که واقعا مثل توپ همه جا صدا کرد تا پودر پاپریکای قرمز که رنگدهی عالی در کنار طعم فوق العاده اش داشت.بعد هم پودر پیاز که واسه کتلت و سوم خیلی خوب بود.الان 8 تا ادویه عالی تولید میکنم گاهی در حد تناژ.پودر قارچ هم محصول جدیدمون در مهر ماه 97 بود که اونم تو سوپ و گوشت خیلی خوب جواب داد.اسلایس همه این ادویه جات را هم کار میکنیم.میوه خشک هم در کنار کار اصلی بر حسب سفارش مشتری زده میشه. و چند تا از گیاهان دارویی.

درباره یک زندگی

الهام علی آبادی هستم متولد سال 1363 شهرطالخونچه ازتوابع شهرستان مبارکه.دختری فعال و کوشا یه لحظه بیکار نمی نشستم.از وقتی بیشتر خودمو شناختم که تقریبا دانشجو شده بودم رشته تحصیلی ام کشاورزی بود با علاقه قبلی انتخابش کردم فوق لیسانس ام را در رشته علوم باغبانی گرایش فیزیولوژی پس از برداشت گیاهان باغبانی و دارویی از دانشگاه تهران گذروندم.پایان نامه ام روی فراوری محصولات باغبانی بود و با نمره 19 در سال 88 دفاع کردم و چندین مقاله برتر در مجلات داخلی و خارجی از تحقیقات چند ساله ام چاپ شد. پس از تحصیل در مهرماه همان سال در مرکز تحقیقات کشاورزی و منایع طبیعی استان اصفهان مشغول به کار شدم. و به عنوان متخصص تولید بذر و نهال گواهی دار در استان اصفهان تا کنون مشغول به کار هستم. در سال 91 به دنبال علاقه زیاد به طب سنتی و به دنبال ان اقدام به راه اندازی یک داروخانه گیاهی در شهر طالخونچه کردم و تا کنون در این زمینه بسیار فعال و کوشا راهم را ادامه داده ام.ولی باز هم ارام و قرار کاری برایم پیش نیامده بود تا اینکه سال94 اقدام به خرید یک دستگاه خشک کن کردم سال اول را با ازمون و خطا گذروندم.و بالاخره در سال 95 با همتی والا استارت جدی کار را زدیم .الان بعد گذشت 3 سال با 5 نفر نیرو ی کاری ثابت و 4 نفر نیروی متغییر در زمینه خشک کردن میوه و صیفی جات کار را پیش میبریم.به حمد خدا تا اینجا تونستیم توی بازار سخت این زمونه دوام بیارم .از مرداد 97 هم به عنوان یک مادر دارم کارم را ادامه میدم ان شااله یه روزی با پسرم ایده های بزرگی که تو فکرم هست را عملی کنیم.

درباره یک مکان

شهر طالخونچه از توابع شهرستان مبارکه شهری کوچک در جنوب استان اصفهان.نزدیکی به مجتمع فولاد مبارکه این شهر را بیشتر صنعتی کرده و کشاورزی شهر با توجه به کاهش اب و بارندگی بیشتر به گندم و جو و زیره سبز و تخم ریحان و مرزه ختم میشود.هر چند مردان قدیم شهر از بهترین کشاورزان استان هستند.بیشتر بار تامینی ما برمیگرده به مزارع و گلخانه ها و باغات شهر مبارکه و شهرضا و دهاقان.

ارزشش را دارد


نظرات کاربران

غرفه صنایع غذایی آسا
شهلا غلامی
13 مهر 98
با اینکار شما به شخصیت و انسانیت آدما توهین میکنید آدما رو خر فرض میکنید
الهام علی ابادی
13 مهر 98
سلام بانو .باز هم معذرت میخام به علت مشکلی که در محصول بوده ولی واقعا از دست من خارج بوده. محصول در انبار یه کاسه در شرایط نامناسبی نگه داری شده بوده و به علت گرمی انبار بار خراب شده.به دنبال نارضایتی شما کلیه محصولات از انبار برگشت شد و من بعد محصولات با کیفیت را خودمون مستقیم ارسال میکنیم تا دسگه برا هیچ مشتری ای این مشکل پیش نیاد ممنون میشم پیغامی که واقعا برا ما و گروه تولید ی ما واقعا شایسته اش نیستیم را از روی غرفه بردارید.
شهلا غلامی
13 مهر 98
بسته پودر فلفل دلمه رسید ولی کلا با عکس مورد نظر هیچ شباهتی ندارد نه از نظر رنگ و کیفیت و محصول فاسد و کرم زده شده چرا محصولی رو که تاریخ مصرفش گذشته بدست خلق الله میدین
الهام علی ابادی
13 مهر 98
سلام محصولات در تاریخ مورد نظر اماده و اسیاب شده.طاهرا در انبار یه کاسه اجناس ما به علت گرمی انبار خراب شده در حال پیگیری هستیم. خشارت شما پرداخت میشه
جواد صفرزاده
7 مهر 98
سلام.چطور میتونموباهاتون تماس بگیرم خانوم علی آبادی؟صفرزاده هستم از بردسکن