مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
کلبه آسمونی
کلبه آسمونی

کلبه آسمونی

فروشگاه کلبه آسمونی - خدمات طب ایرانی اسلامی با ارائه بهترین نوع داروهای گیاهی همراه با مشاوره در خدمت شماست
2 سال در باسلام
1622 محصول
+500 فروش
آخرین فعالیت
2 روز پیش
علیرضا آسمانی
غرفه‌دار: علیرضا آسمانی
تبریز آذربایجان شرقی
علیرضا آسمانی
آذربایجان شرقی، تبریز
2 سال در باسلام
1622 محصول
+500 فروش
آخرین فعالیت 2 روز پیش

درباره

غرفه کلبه آسمونی

قصه محصول

محصولای این غرفه به جز گیاهان و یه سری از معدود داروها، به صورت کاملا سنتی و خانگی ولی با رعایت کامل بهداشت توسط جمعی از دوستان متدین و مومن و همچنین بانوان مومنه تولید و ارائه میشوند تا به نوعی هم از محصولات داخلی باکیفیت و هم کارگر ایرانی حمایت شود و هم مصرف کنندگان عزیز بیشترین رضایت مندی را داشته باشند. در این فروشگاه ارائه اجناس با بهترین کیفیت و قیمتی منصفانه به هموطنان شده است.

محصولات ما ، محصولاتی هستن که بعضی شون باید تو هرخونه ای باشن (مثل بعضی دمنوش ها که با نوشیدنش حال خوشی بهمون دست میده یا روغن ها و عرقیجات کاملا ارگانیک که لذت زندگی رو برامون دو چندان میکنه) و بعضی بسته به حال شما یا دوستان و آشنایان و فامیل و... سر از اون خونه در میارن (مثل یه سری مرهم های گیاهی که موقتا مهمان خانه شما ممکنه باشند تا دردی از دردای اعضای خانواده دوا کنن).
محصولاتی همچون
انواع گیاهان دارویی
انواع عرقیجات
انواع صابون ها
انواع عسل های ارگانیک و طبیعی
انواع لوازم آرایشی و بهداشتی
انواع داروهای گیاهی
عطر های طبیعی خوشبو


حتما برای درخواست محصول عمده با اینجانب تماس حاصل نمایید. برای این امر بنده با شماره تلفن تماس و یا همین شماره در واتس اپ و تلگرام هستم در خدمتتان

دوستانی که از تبریز هستن جهت سفارشات درون شهری (تبریز) حتما شماره تماس رو قید کنن.

کانال ما در تلگرام: @salempro
صفحه های اینستاگرام ما: @salamattab و @salempro

درباره یک زندگی

سالم پرو salempro

لحظه آشنایی
حدود تابستان سال 96 بود که توی یه جلسه نشسته بودیم که یکی از دوستان مسجدی من که تازه هم باهاش آشنا شده بودم بهم پیشنهاد ساخت یک فروشگاه اینترنتی و مرکز تبلیغاتی آنلاین رو داد تا بتونیم با استفاده از اون محصولات ارگانیک و طبیعی و خدمات طب اسلامی برادران و خواهران مومن و متدین رو در اولین وهله در تبریز و سپس در استان و کشور شناسایی و رواج بدیم و بتونیم در زمینه تبلیغات کمکی به آنها و سپس کمک خرجی برای خودمون درست کنیم. بنده بعد از آن جلسه توسط همان فرد با باسلام و سپس با یکی از فروشگاه های محصولات ارگانیک و سالم که طبقه دوم آن مطب آنها بود آشنا شدم و شروع به ایجاد غرفه برای آنها و تولید محتوی برای آنها نمودم و در 6 ماه کار تولید تخصصی محتوی را تمام کردیم.


افتتاح این غرفه
به خاطر اتمام قرارداد بنده با آنها، بر آن شدم که یک غرفه دیگر این بار برای خودم بسازم و در سال 97 همین کار را کردم ولی مدتی طول کشید تا تامین کننده پیدا کنم و نهایتا در اواخر سال 98 تامین کننده گان و تولیدکنندگان مومن و متدینی پیدا کردم و در بهبوهه ویروس کرونا که همه در خانه بودیم نشستم و کارهای غرفه را انجام دادم و عملا از اواسط فروردین 99 غرفه شروع به فعالیت رسمی کرد. هرچند تاریخ افتتاح آن مربوط به سال 97 می باشد.

استعانت از خدای منان و ائمه اطهار علیهماالسلام
این فروشگاه کارش رو با توکل بر خداوند متعال و با استعانت از اهل البیت(علیهم‌السلام) شروع کرده تا کمک حالی برای برادران و خواهران مومن و مومنه باشد
این غرفه در سراسر اینترنت