مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
عطاری محبت
عطاری محبت

عطاری محبت

ارائه محصولات طبیعی و سالم
1 سال در باسلام
244 محصول
+1.6k فروش
آخرین فعالیت
در 2 ساعت
اجدادی / عطاری محبت
اجدادی / عطاری محبت
قم
1 سال در باسلام
244 محصول
+1.6k فروش
آخرین فعالیت در 2 ساعت
پیام غرفه‌دار: 🔴 محصولاتِ متنوع با اولویتِ طبیعی، سالم، درمانی و مرغوب

خدماتِ عطاریِ محبت 👇

❤ مشاوره رایگان (بررسی جسم، فکر و حال شما)

❤ قیمتِ محصولاتِ ما، مبلغی بین پخش عمده و فروش جزئی

❤ تا محصول موجود تموم نشه، قیمتِ جدید و به روز اعمال نمیشه

❤ هدیه محبت

درباره

غرفه عطاری محبت

قصه محصول

خدا می‌خواست که هم‌زمان با کساد شدن کسب و کار خودم که تولید و فروش مبلمان بود، دایی‌ام به قم بیاید و بشوم شریک یک عطار پرسابقه.

🔹 همه چیز از هشدارهای طب سنتی شروع شد!
حدودا ده سال پیش بود که دایی‌ام (آقای اجدادی) با خواندن نظرات یک استاد طب سنتی درباره تاثیر نامطلوب غذاهای ناسالم بر زندگی‌ها و برنامه‌هایی که دشمن برای بیمار کردن ما دارد، به حرفه عطاری علاقه‌مند شد.

به دنبال آن علاقه، در کرمانشاه -که محل زندگی‌اش بود- عطاری کوچکی تاسیس کرد و کارش را با مقدار کمی محصول شروع کرد و بعد از چند سال که مشتری‌هایی پیدا کرد، عطاری را به مغازه‌ای بزرگ‌تر انتقال داد.

🔹عطاری کم‌کم بزرگ‌تر شد
دایی‌ام سعی می‌کرد بهترین و سالم‌ترین محصولات را با قیمتی منصفانه تهیه و عرضه کند. به خاطر همین و به این دلیل که قلق‌های کاسبی دستش آمده بود، هر روز مراجعینش بیشتر می‌شدند و محصولات بیشتری در قفسه‌های آهنی مغازه‌اش می‌نشستند.

🔹آشنایی با یک حکیم متبحر، نقطه عطف کسب و کار اجدادی
بعد از چند وقت با یک حکیم زبردست آشنا شد و با هم‌فکری هم حدود 200 نوع روغن و 50 مدل عرق ترکیبی، درست کردند که به شهرت‌شان کمک کرد؛ به طوری که از شهرهای دیگر هم بهشان مراجعه می‌کردند.
کمی بعد دستگاه‌های مختلفی هم خریدند و طیف وسیعی از محصولات غذایی و دارویی را خودشان تولید کردند. تا اینکه بعد از چند سال، دیگر آن مغازه هم جوابگو نبود؛ پس فروشگاه بزرگی را اجاره کردند و با استفاده از نِی‌های نیزار، برای دکور این مغازه، معماری طبیعی و استثنائی‌ای را اجرا کردند که باعث تمایز کاسبی‌شان در این صنف شد.

🔹ارائه خدمات درمانی کامل
در آن مرکز، هم بیماران را ویزیت می‌کردند، هم مشاوره طب و روان انجام می‌دادند و هم خدمات دیگری مانند حجامت، زالو، بادکش و ماساژ درمانی داشتند. با آن معماری ابتدا حال مریض خوب و فکرش آرام می‌شد و بعد با مشاوره به روش محبت به لطف خدا درمان می‌شدند.

🔹عطاری دایی، یکی از مکان‌های مورد علاقه من
من ساکن قم بودم و در این سال‌ها یکی از علایقم این بود که هر وقت برای دید و بازدید فامیل به کرمانشاه سفر می‌کنم حتما سری به عطاری دایی هم بزنم. وارد عطاری که می‌شدم بوی زندگی، طبیعت و سلامتی را استشمام می‌کردم و رنگ‌آمیزی گیاهان، من را به یک دنیای دیگر می‌برد.

🔹فروش مبلمان جای خود را به عطاری داد
تا اینکه برای دایی‌ام مشکلات شخصی پیش آمد و حضرت معصومه(س) ایشان را برای ادامه زندگی به قم طلبید.
من در قم، در کنار تحصیلم به تولید و فروش مبلمان مشغول بودم. آن روزها شغل من هم به دلیل واردات، گرانیِ مواد اولیه و کم شدنِ مشتری، رو به کسادی گذاشته بود. وقتی خبر مهاجرت دایی را به قم شنیدم، فرصت را مغتنم شمردم و به او پیشنهاد شراکت دادم. و خب، مورد قبول واقع شد.
و حالا یک سالی هست که من و دایی شده‌ایم «ما» و هر کدام با توجه به استعداد و تجربه‌مان گوشه‌ای از کار را گرفته‌ایم و جلو می‌بریم. در قم هم از یک جای کوچک شروع کردیم و امیدواریم با اعتماد و نیاز مشتری‌ها، بزرگ‌ترش کنیم.

🔹رقابت در صنف عطاری در قم شدید است
مغازه‌مان در قم بین چند عطاری با سابقه واقع شده است و دوستان احتمال شکست می‌دادند و می‌گفتند تغییر مکان بدهید. اما ما با توکل به خدا، رعایت کیفیت، انصاف در قیمت، برخورد محترمانه و محبت‌آمیز، مشاوره‌های رایگان و با محیطی دلنشین و منظم، شروع به کار کردیم و همین باعث شد بعضی از مشتری‌های عطاری‌های نزدیک‌مان، به ما مراجعه کنند و خودشان برای ما تبلیغ کنند.
هنوز مشتریان کرمانشاه از ما خرید می‌کنند و بعضا از ما درخواست نمایندگی فروش دارند. چند نفر از اقوام‌مان هم در شهرهای مختلف به این شغل پیوسته‌اند.

🔹عطاری برای ما یک شغل نیست، یک عشق است!
اکثر محصولات را ابتدا خودمان، خانواده درجه یک و دو، و دوستان مصرف می‌کنند و بعد برای عموم مردم به فروش گذاشته می‌شود. عطاری در سلامت و زندگی ما تاثیرش را با کاهش مراجعات‌مان به پزشک و استفاده کم از دفترچه‌های بیمه نشان داده است.

🔹آشنایی با باسلام و آغاز فروش اینترنتی
با سایت «باسلام» از طریق یکی از دوستانم آشنا شدم که قبلا در باسلام فعالیت داشت. غرفه زدم و فروش اینترنتی محصولات‌مان را شروع کردم.

🔹به کجا می‌خواهیم برسیم؟
تلاش ما این است که طیف گسترده‌ای از محصولات طبیعی، سالم، درمانی و مرغوب در حوزه سلامت را یا تولید کنیم یا از تولید کنندگان متعهد، متدین و قابل اعتماد تهیه کنیم و با سودی منصفانه بین اعضای خانواده‌ی محبت توزیع کنیم.

هدف ما اگر خدا بخواهد در چند سال آینده این است که خانواده‌ای بزرگ اعم از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان با محوریت دیدگاه محبت ایجاد کنیم. نیازهای آن‌ها را با رعایت انصاف در خرید و فروش تامین کنیم و فرهنگ محبت را گسترش بدهیم و آن را با محیط خانواده، شغل، سلامت، آموزش و... که منجر به تغییر روش در سبک زندگی می‌شود، پیوند دهیم.

درباره یک مکان

❤ عطاری محبت خانواده ای ست که ما و شما، اعضای آن هستیم.
👈 هدف ما ترویج و انتشار فرهنگ محبت در قالب خدمات سلامتی ست.

🔸️اعتقاد ما اینه که سلامتی نیاز دائمی انسانهاست،
به همین دلیل باید هزینه‌اش پایین باشه تا همیشه استفاده کنیم و سالم بمونیم.
این غرفه در سراسر اینترنت