مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
صنایع غذایی آویسا
صنایع غذایی آویسا

صنایع غذایی آویسا

صنایع غذایی آویسا
تولید کننده چیپس میوه،ادویه جات، حبوبات ومحصولات محلی مثل سرکه سیب ،شیره انگور و غیره
3 سال در باسلام
54 محصول
+9.7k فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
در 23 دقیقه 97 %
مجید عربلو و حسن ابراهیمی
ابهر زنجان
مجید عربلو و حسن ابراهیمی
زنجان، ابهر
3 سال در باسلام
54 محصول
+9.7k فروش
آخرین فعالیت در 23 دقیقه
رضایت مشتری 97%
پیام غرفه‌دار: خوشحالیم که در بهشت ایران زمین نقشی هرچند کوچک ایفا میکنیم

درباره

غرفه صنایع غذایی آویسا

قصه محصول

هدر رفتن میوه ها در سرزمینمان، ما را بر آن داشت تا با ایده ای نو و تبدیل کردن میوه ها و سبزیجات باعث استفاده بهتر شده و زمینه ساز اشتغال هموطنان و رونق باغداری شویم .ماندگاری بالا و حفظ کیفیت و همیشه در دسترس بودن از مزایای صنایع تبدیلی در بخش میوه ها و سبزیجات میباشد که در تمام دنیا این کار در حال انجام می باشد.شاید هدف بلند مدت ما صادرات محصولات بوده و سعی برآن داریم با توسعه دادن کارگاه خود در سال های آتی به این هدف دست پیدا کنیم.امیداوریم بتوانیم با حمایت شما عزیزان گامی موثر در تولید محصول با کیفیت برداشته و رضایت قلبی شما را بدست آوریم .برای تولید محصولات های این غرفه سعی بر آن شده از میوه و گیاهان درجه یک استفاده گردد تا پس از تبدیل شدن کیفیت خود را حفظ کند.میوه های خشک و ادویه های ما در دستگاه خشک کن و محصولات محلی ما توسط بانوان زحمتکش مجموعه مان تولید میشود.در ضمن حبوبات غرفه ما توسط خودمان تولید شده و با کیفیت و قیمتی مناسب عرضه میشود.

درباره یک زندگی

من مجید عرب‌لو در یک خانواده سنتی و پر جمعیت در 4 آذرماه 1367 در شهر هیدج، استان زنجان به دنیا آمدم. پدرم کشاورز بود و در فصل زمستان هم به دامداری مشغول بود. هشت ساله بودم که بدلیل اینکه پدر و مادرم مذهبی بودند به شهر قم مهاجرت کردیم. البته فقط در ایامی که فصل کشت و کار نبود در قم می‌ماندیم و بقیه سال را به دلیل مشغله پدرم به شهر هیدج می‌آمدیم‌. خلاصه اینکه ما طول سال دائم در حال رفت و آمد بین قم و هیدج بودیم.
از همان کودکی به باغداری علاقه‌مند بودم و از آنجایی که در قم بزرگ شده بودم و اهمیت آب را به خوبی می‌دانستم و به علت اینکه در هیدج آب به وفور یافت می‌شد و به دلیل استفاده غیر اصولی کشاورزان از آب همیشه موجبات ناراحتی من را فراهم می‌کرد. به طوری که من امیدی به کشاورزی کردن نداشتم چون وقتی می‌خواستم هم کشاورزی کنم ،باید مثل دیگر کشاورزان عمل می‌کردم.بعضا موقع آبیاری محصولات وقتی به حجم آب مورد استفاده در کشاورزی این منطقه نگاه میکردم به شدت ناراحت میشدم که چرا در این اوضاع بحرانی کم آبی مصرف آب باید به این اندازه باشد.
روزگار گذشت تا اینکه به خدمت اعزام شدم. در یگان خدمتی که بودیم با یکی از هم خدمتی ها به نام حسن ابراهیمی آشنا شدم. که از بخت و اقبال خوب من، هم آذری زبان بود و هم باغی در نزدیکی‌های هیدج داشتند ،که به دلیل کمبود آب به صورت کاملا اصولی باغداری می‌کردند و به دلیل داشتن اطلاعات عمومی بالا در زمینه باغداری. و شور و شوق فراوان جهت انجام کارهای باغداری با ایشان صمیمی شدم . تقریبا در تمام طول خدمت با ایشان رفاقت خوبی داشتم و در اوقاتی که در آسایشگاه بودیم در مورد کارهای باغداری باهم تبادل اطلاعات می کردیم. بعد از اتمام خدمت، ایشان به همراه برادر دوقلوی خود که حسین نام داشت و ایشان هم دارای تجربه و علم زیادی در مورد باغداری اصولی بود به باغ ما (که یک باغ سیب بود و سال‌ها به دلیل اینکه رسیدگی نشده بود و به حال خود رها شده بود) آمدند و در مرحله اول هرس باغ ما را انجام دادند و باغ ما رنگ و حال بهتری به خود گرفت.
پس از چند ماه به دلیل اینکه منطقه ما دارای باغهای بی‌شماری بود و اکثر میوه‌ها و صیفی جات در منطقه ما یافت می‌شد و پس از تحقیقات فراوان ایده راه اندازی تولید چیپس میوه و ادویه جات به ذهنم رسید ،و قرار شد با آقای حسن ابراهیمی این کار را آغاز کنیم.
در ابتدا با خرید دستگاه خشک کن و اسلایسر کار خود را آغاز کردیم .شاید در ابتدا خیلی نا امید بودیم چون نه مکان مناسبی برای انجام این کار داشتیم و نه سایر تجهیزاتی که برای شروع این کار نیاز بود.حتی اطرافیان هم در ابتدا امیدی به اوج گرفتن ما و کارمان ندلشتند.ولی به مرور زمان با درآمدهایی که هم از باغداری و هم فروش محصول به دست می آوردیم تولیدی خود را گسترش دادیم و به مرور سایر تجهیزات را نیز تامین کردیم و با اعتماد به نفسی که از این کار گرفته بودیم با قدرت به کار خود ادامه دادیم. هم اکنون با تولید حدود سی نوع محصول همچنان با انگیزه مضاعف در صدد گسترش کار و استقرار در شهرک صنعتی و تبدیل شدن به یک برند در سطح استان زنجان و حتی در کل کشور هستیم و برای رسیدن به اهدافمان یک لحظه هم درنگ نمی‌کنیم.
خدا را سپاس گذاریم که پس از حدود یک سال از همکاری ما دو نفر هم در زمینه باغداری و هم تولید محصولات به یک الگو در شهر خودمان تبدیل شده ایم. آرزوی ما ایستادن در رتبه اول تولید کنندگان نمونه کشوری و تبدیل شدن به صادر کننده برتر در کشور پهناور ایران است. در ابتدای شروع کار نظرات متناقضی را در مورد خود از طریق دوستان و آشنایان دریافت می‌کردیم که به مرور زمان توانستیم اعتماد دیگران را به خود و به کار خود کسب کنیم. ما برای شروع این کار در مرحله اول با بیست میلیون آغاز کردیم و به مرور با درآمدهایی که کسب کردیم کار را گسترش دادیم. همان طور که قبلا هم گفتم به دلیل اینکه ما اکثر میوه‌ها و صیفی جات را یا خودمان تولید می‌کنیم و یا از کشاورزان این منطقه تهیه می‌کنیم در صورت گسترش کارمان، هم موجبات اشتغال‌زایی همشهری‌هایمان فراهم می‌شود و هم با خرید محصولات کشاورزان موجب کسب در آمد برای کشاورزان محترم خواهد شد و باعث جلوگیری از بین رفتن محصولات کشاورزان زحمتکش خواهد شد.
در آخر از افرادی که ما را در بازار باسلام پذیرفتند تشکر می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم با عرضه محصولات با کیفیت در این بازار موجبات رضایت مشتریان عزیز را فراهم آوریم.

درباره یک مکان

کارگاه ما در شهر هیدج واقع در استان زنجان قرار داره.شهری با آب و هوای بکر و دوست داشتنی که زندگی و کار در اون شهر برای ما خیلی جذاب و دلنشینه.بعضی وقتها احساس شور و شوق فراوون میکنم که میتونم در این شهر که هیچ خبری از شلوغی و ترافیک و چراغ قرمز نیست زندگی کنم.زندگی در شهری که هنوز شور و شوق و صمیمیت بین مردم شهر جاریه،خیلی به من آرامش میده.رابطه باغات این شهر با کار ما هم باعث شده تا با هدف تر و انگیره بالایی به کار ادامه بدیم و خیلی خوش بین هستیم تا روزگاری بهترین باشیم در کار و پیشه خودمون.

ارزشش را دارد


نظرات کاربران

غرفه صنایع غذایی آویسا
جواد
22 بهمن 98
با سلام و با آرزوی موفقیت برای جنابعالی در تمامی امور.چه دنیوی چه اخروی.بنده تا بحال محصولی از شما نخریده ام بنا بر این نمی توانم در این مورد اظهار نظری کنم اما فکر میکنم کارتان درسته.چون اگر درست نبود نمی توانستید این قدر پیشرفت کنید.خوب معلومه اگر خدا و مردم که عیال خدا هستند از کارتان راضی باشند مسلما برکت و پیشرفت دنبال ان خواهد آمد.انشا ئ الله که برای فعا لیتهایتان انگیزه ی الهی هم دارید واین فعالیتها ذخیره ی اخروی شما خواهند بود.وگر نه اگر دنیا را برای دنیا بخواهیم نتیجه ی پایدار آخرتی نخواهد داشت.یک درخواست از شما دارم و آن اینکه اگر ممکن است برای مواد غذایی اسیدی مانند سرکه و آبلیمو ومیوه جات ترش ظروف شیشه ای در نظر بگیرید تا سلامتی مصرف کنندگان مورد تهدید واقع نشود.گر چه این کار مشکل است ولی ارزشش را دارد.موفق با شید.
حمیده معراج
2 بهمن 98
ممنون بابت هدیه ای (لواشک اضافی) که توی خرید به من دادید.
محمدتجلی
24 مهر 98
سلام خسته نباشد لطفا شماره تماستون رو جهت خرید عمده اعلام فرمایید باتشکر تجلی ازقزوین
مجید عربلو و حسن ابراهیمی
24 مهر 98
سلام در قسمت چت پیام بدید لطفا