مزرعه بابرکت
مزرعه بابرکت

مزرعه بابرکت

در این غرفه فقط محصولات طبیعی ارسال رایگان مزرعه بابرکت ارائه می گردد.
جهت دیدن تمامی محصولات لطفا به غرفه "مزرعه بابرکت 2"مراجعه فرمایید.
100٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +10.6k تاسیس: 21 مرداد 97 آخرین فعالیت: 2 روز پیش
غرفه‌دار: مزرعه بابرکت
قم
پیام غرفه‌دار: همانطوری که می دانید منشاء بسیاری از بیماریها من جمله دیابت نانی هست که میخوریم و درعوض خوردن نان سالم با سبوس کامل به بهبود بسیاری از بیماریها کمک می کند.
با همراهی هم نان سالم میخوریم.
حتما توضیح مربوط به نان تازه تهران رو تا انتها مطالعه بفرمایید.

محصولات

غرفه مزرعه بابرکت

درباره

غرفه مزرعه بابرکت

قصه محصول

محصولات طبیعی و سالم

مورد تایید اساتید طب اسلامی ایرانی

قطعا ارزش یکبار امتحان کردن را داره

مزرعه بابرکت 1

درباره یک زندگی

در طی این چند سال اخیر با مسئولین دولتی، نمایندگان مجلس، کشاورزان، تولید کنندگان و مصرف کنندگان زیادی صحبت کرددیم با این که همه قبول دارند که عامل اصلی بیماریها تغذیه ناسالم و سبک زندگی اشتباه است ولی هیچکدام به دلایل مختلف توان ورود به مسئله بصورت مستقیم رو نداشتن نه مسئولین( بعلت عدم وجود قوانین و اجبار استاندارهای بهداشت جهانی) نه تولید کنندگان (به بعلت عدم استقبال مردم، و نه مصرف کنندگان (به بهانه نبود مواد خوراکی سالم یا عدم اعتماد و یا گران بودن محصولات طبیعی) لذا در مجموعه مزرعه بابرکت تصمیم گرفتیم علاوه بر پیگیری از طریق مسئولین و صحبت و آشنا کردن کشاورزان و تولید کنندگان خودمان نیز در حیطه تولید و ارائه محصولات طبیعی وارد شویم تا هم در برخی موارد راه را برای برخی تولید کنندگان دیگر باز کنیم هم مصرف کنندگانی که نمیتوانند در این بازار بی اعتمادی محصول سالم مورد اطمینان خود را پیدا کنند را با خود همراه کنیم.

البته اصرار ما بیشتر بر سالم سازی نان مصرفی جامعه هست چون بسیاری از بیماریها مربوط به نان ناسالمی است که بدست مردم می رسد و با توجه به پیگیریهای برخی افراد دلسوز همچنان نان مصرفی مردم دارای مشکلات فراوان می باشد و متاسفانه دسترسی به نان سالم برای عموم مردم بسیار دشوار و یا دست نیافتنی می باشد.

در کنار ارائه نان سالم محصولات طبیعی دیگری نیز ارائه می گردد.

در پایان نیز جا دارد که به سهم خود از تلاشهای بی وقفه گروه روستا گردی مجموعه مزرعه بابرکت که بصورت مداوم در حال گردش در کلیه مناطق کشور جهت آموزش کشاورزان و تولیدکنندگان می باشند کمال تشکر را داشته باشیم.

 

به امید روزی که با همراهی مسئولین و دست اندرکاران با درست کردن زیرساختها و اصلاح تغذیه مردم سلامتی مجددا به کشور باز گردد.

تا آن روز وظیفه همه ماست که برای آگاه کردن تمام اقشار و گروهها و مردم بصورت شبانه روزی کار کنیم.

"فراموش نکنیم که نجات جان هر انسان برابر است با نجات جان همه انسانها"


” بهترین و سالم ترین ها را برای شما می خواهیم “

درباره یک مکان

شرایط محصولات طبیعی و سالم با نام مزرعه بابرکت

 

کلیه محصولات موجود در مزرعه بابرکت به صورت زیر می باشند:

 

1- محصولات سالم و طبیعی که در مزارع خود مجموعه بابرکت تولید شده و ارائه می گردند.

2- محصولات سالم و طبیعی که در مزارع افراد دیگر ولی زیر نظر کارشناسان مزرعه بابرکت تولید گردیده اند.

3- محصولاتی که هرچند بصورت 100% طبیعی تولید نشده و مورد تایید کامل کارشناسان مجموعه نمی باشند ولی بسیاری از موارد مورد نظر در تولید آن رعایت شده و از محصولات موجود در بازار بسیار سالم تر می باشند.

محصولاتی که در خود مجموعه مزرعه بابرکت تولید نشده اند از افراد قابل اعتماد تهیه شده اند.

تمام سعیمان حذف واسطه ها و پایین آوردن قیمت محصول در کنار حفظ کیفیت بوده است.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه مزرعه بابرکت
رضا
20 تیر 98
خدا قوت عزیزان والا تو این دوران که اکثر خوراکی ها شیمیایی و سرطانزا و..هستند نان سالم و مفیدی مثل این نعمت محسوب میشه...
مزرعه بابرکت
سلام امیدواریم با پیگیری شما عزیزان روزی شاهد برچیده شدن خوراکیهای شیمیایی و بازگشت سلامتی به کشور عزیزمان باشیم. سالم باشید.
حامد آقاجانی
17 تیر 98
چه غرفه خوبی. خوشحال شدیم از اومدنتون به باسلام. فقط بسته‌های کوچیک‌تر نمی‌شه سفارش داد؟ یه کمی برای مصرف خونه، زیاده. مثلا پک‌های پنج‌تایی هم باشه خوبه باز.
مزرعه بابرکت
سلام وقت شما بخیر بسته 10 تایی ارسال رایگان هست. تعداد کمتر هزینه ارسال با مشتریه. فعلا اپ با سلام گزینشی نیست و فعلا فقط محصولات ارسال رایگانمان در فروشگاه هست. ولی نان بسیار با کیفیت بالایی هست و کافیه امتحانش کنید. موفق و سالم باشید.
هدیه - صفحه اول - بازار باسلام