مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
دست سازه های بانو شین
دست سازه های بانو شین

دست سازه های بانو شین

دست سازه
3 سال در باسلام
30 محصول
+10 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
1 روز پیش 10 %
زهره شریفی
غرفه‌دار: زهره شریفی
تهران
زهره شریفی
تهران
3 سال در باسلام
30 محصول
+10 فروش
آخرین فعالیت 1 روز پیش
رضایت مشتری 10%

درباره

غرفه دست سازه های بانو شین

قصه محصول

قصه ی محصولات من قصه ی یک ذوق زنانه هست که در دست سازه هایش ریخته می شود تا این ذوق را در میان بینندگان آثارش بگستراند .

درباره یک زندگی

زهره شریفی هستم. تاریخچه‌ای از فامیلی‌ام ندارم اما دوستش دارم 😊
متولد قم هستم و تا بیست‌سالگی همان جا بودم. بعد از ازدواج، ابتدا به اصفهان و سپس بعد از سه سال زندگی در اصفهان، به تهران رفتم. این جابجایی‌ها به خاطر درس و شغل همسر محترم بود. دهه چهارم از زندگی‌ام تمام شده 😁 و فکر می‌کنم دیگر باید از تجربه‌هایم بیشتر استفاده کنم.
از دوران مدرسه به هنر علاقه داشتم و هر کاری را که دوست داشتم حتی برای یک بار امتحانش می‌کردم. البته علاقه‌ام به هنر شاید مقدار ارثی باشد؛ زیرا از بچگی مادرم را می‌دیدم که قالی می‌بافت و به شاگردانش آموزش می‌داد، برایمان لباس می‌دوخت و روی آن‌ها را با چرخ، گلدوزی می‌کرد😍 توی طاقچه آشپزخانه همیشه پر بود از شیشه‌های انواع مربا و ترشی😋 این طوری ما هم ناخودآگاه شیفته هنر شدیم.
از دوران راهنمایی، در کلاس‌های هنری، مثل خطاطی، تذهیب، خمیر چینی، گل‌سازی و... شرکت می‌کردم و از دیدن نتیجه کارم لذت می‌بردم 😍 هنوز هم وقتی کاری را شروع می‌کنم دلم می‌خواهد سریع تمام شود و نتیجه را زودتر ببینم 😁
دوتا فرزند دارم؛ یک پسر هجده‌ساله و یک دختر ده‌ساله. هر دوی آن‌ها خوشبختانه به هنر علاقه دارند و در کنار همسرم، از مشوقان من هستند. بچه‌هایم را در انجام کار هنری آزاد گذاشتم و اجازه می‌دهم تجربه کنند. همیشه به آن‌ها می‌گویم: کنار کار اصلی‌تان هنر را هم یاد بگیرید تا بعدها از کارتان هم بیشتر لذت ببرید. خوشبختانه اطرافیان پرذوقی دارم و برای ادامه کار ترغیبم می‌کنند.

درباره یک مکان

هرچند تحصیلاتم لیسانس مترجمی زبان است و مدتی هم در همین حوزه کار کرده‌ام ولی هیچ کاری مثل کار هنری من را راضی نمی‌کند! کارم را دوست دارم؛ چون یکی از معیارهایم برای کار این بوده که زمان و اختیارش دست خودم باشد و به زندگی شخصی‌ام لطمه وارد نکند. کار در منزل، این شرایط را ایجاد می‌کند.
الآن بیشتر روی کار با نمد، قلاب‌بافی، آشپزی، پخت کیک و کوکی متمرکزم و دلم می‌خواهد در این کارها بیشتر تجربه به دست بیارم.
در کنار فروش اینترنتی محصولاتم، کلاس‌های آموزشی هم دارم، بخصوص تابستان‌ها و آموزش به بچه‌ها که برام بسیار لذت‌بخش است. از دیدن ذوق بچه‌ها، خوشحال می‌شوم و وقتی می‌بینم یاد می‌گیرند لذت می‌برم.

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه دست سازه های بانو شین
soliyousefi
20 فروردین 97
سلام بانوي هنرمند قصه ات برايم شيرين بود و آشنا ،،گويي آينه اي در مقابلم نشسته و من قصه خودم را مي گويم
زهره شریفی
20 فروردین 97
سلام ،ممنون از محبت و لطف شما 😊