مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
جواهرات مفتولی بانو
جواهرات مفتولی بانو

جواهرات مفتولی بانو

جواهرات مفتولی (wire jewelry)به سبک آمریکای لاتین و بدون حرارت ،جوش ولحیم ساخته شده است.
2 سال در باسلام
117 محصول
+40 فروش
آخرین فعالیت
31 دقیقه پیش
فاطمه شیرسلیمیان
تهران
فاطمه شیرسلیمیان
تهران
2 سال در باسلام
117 محصول
+40 فروش
آخرین فعالیت 31 دقیقه پیش
پیام غرفه‌دار: سلام.به غرفه من خوش آمدید.
اگر به سنگ های معدنی علاقه دارید و دوست دارید زیورآلاتتون رو بارنگ لباس هماهنگ کنیدباافتخارجواهرات مفتولی (آبکاری شده )رابه شما پیشنهاد می کنم .از هر محصول فقط یک نمونه موجوده و امکان موجود کردن بیشتر کارها فراهم نیست . ازحسن نظر وانتخاب شما سپاس گزارم.

درباره

غرفه جواهرات مفتولی بانو

قصه محصول

جواهرات مفتولی (wire jewelry)یا به عبارتی پیچیدن مفتول ها(wire wrapping)یکی از کهن ترین تکنیک های ساخت جواهرات دست ساز است .
در این تکنیک با استفاده از انواع مفتول (طلا ،نقره، مس و برنج)وسنگ های نیمه قیمتی (عقیق ،فیروزه ،...)وابزار ساده بدون لحیم کاری ،جوش وحرارت دادن جواهرات مختلف ساخته می شود.
از مزایای این گونه جواهرات استفاده از فلزات مختلف وسنگ های رنگارنگ و متنوع است که می توان زیورآلات ساخته شده را بارنگ لباس هماهنگ نمود.

درباره یک زندگی

از آن جایی که به سنگ های معدنی علاقه زیادی داشتم هنر گوهر تراشی را در پیش گرفتم وپس از آن تصمیم گرفتم زیورالاتی خلق کنم که به جای استفاده از مواد اولیه وارداتی از مواد اولیه موجود در کشورم وسنگ های معدنی زیبا که ساخته وپرداخته هنرمندان کشورمان است استفاده کنم .بنابر این تکنیک (wire wrapping)یا به عبارتی پیچیدن مفتول را با سنگ های زیبای ایرانی در هم آمیختم تاهم زیورهای زیباخلق کنم وهم ازهنرگوهر تراشان سرزمینم استفاده کنم . باشد که مقبول افتد .

درباره یک مکان

زیورآلات یکی از علاقه مندی های بانوان کشورمان است به خصوص که در چند سال اخیر هم گرایش به بدلیجات بیشتر شده و به خرید آن روی آورده اند.
ولی متاسفانه افزایش واردات بدلیجات در سال های گذشته منجربه تعطیلی واحد‌های تولیدی شده و سالانه میلیون ها دلار برای خرید آن ها از کشور خارج می شود.
امیدوارم صنعتگران و هنرمندان کشورم در این عرصه قدم بگذارندوباطراحی وساخت زیورالات متنوع،باکیفیت،زیباواصیل گامی نو در عرضه زیورآلات بردارند .انشاءالله.
این غرفه در سراسر اینترنت