ارسال رایگان برای خرید‌های بالای ۱۰۰ هزار تومان(مدت محدود) ✌

برگ و بار
برگ و بار

برگ و بار

عرضه کننده میوه خشک و خشکبار با تنوع بسیار بالا
مشتری وفادار ما خواهید شد.
75٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +600 تاسیس: 11 تیر 96 آخرین فعالیت: 7 ساعت پیش
غرفه‌دار: محمد یقطین
تهران
پیام غرفه‌دار: ارسال سفارش های تهران و کرج با پیک میسر می باشد.

درباره

غرفه برگ و بار

قصه محصول

فعالیت اصلی ما در این غرفه عرضه انواع میوه خشک است که در کنار آن به توزیع لواشک هایی به سبک خانگی و سنتی پرداختیم. با توجه به باغ های میوه و منابع طبیعی استان البرز و شهر مهرشهر، تولید این محصول در این استان رایج است. با توجه به اینکه هدف ما عرضه محصول با کیفیت به دست مشتری است، ما نیاز داریم به تامین میوه با کیفیت و بسته بندی مناسب که به نوبه خود هزینه های تولید را بالا خواهد برد و از طرف دیگر در کنار کیفیت، قیمت مناسب از مهمترین مزایایی است که مشتری را راضی خواهد کرد. بنابراین نمی توان سود زیادی را از فروش محصول کسب نمود و فقط کمیت مشتریان است که درآمد را به حد مطلوب خواهد رساند.
در کنار سایت با سلام، افراد بسیار زیادی در البرز و تهران وشهرهای دیگر از مشتریان ثابت ما هستند و میوه های خشک خود را از برگ و بار تهیه می کنند. و با توجه به کیفیت بالای محصولات، توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود را به دست آوریم.

درباره یک زندگی

به نام خدا
من محمد یقطین 33 ساله و مسئول غرفه برگ وبارهستم. از دیار شیراز، ولی در مهرشهر کرج ساکن هستم. واقعا به شهر و دیارم عشق میورزم و یه جورایی دلم خیلی تنگ میشه. تحصیلات اصلی من در زمینه بازاریابی و فروش هست و همیشه علاقه مند بودم که برای خودم کاری راه اندازی کنم که در ادامه مختصری از زندگیم رو براتون بازنویسی میکنم.
خیلی وقت بود که با همسرم به فکر انجام کاری بودیم که برای خودمون باشه. همسرم هم 2 سالی بود که در خانه از دختر کوچولومون مراقب می کرد و دیگه تصمیم داشت دوباره شاغل بشه. کلی با هم فکر کردیم و تصمیم گرفتیم تو زمینه خشکبار فعالیت کنیم و در ابتدا عرضه میوه های خشک را انتخاب کردیم و نامشو گذاشتیم برگ و بار. خانواده و اقوام استقبال و حمایت زیادی از کار ما کردند. در مورد سختی های کارمون باید بگیم که اگر همراه با لذت و اشتیاق باشد گذراست و جزئی از کار ما محسوب میشه.
در ابتدای کار با کمترین سرمایه ای که در این مدت ذخیره کرده بودیم شروع کردیم که انشا اله با تلاش های بیشتر پیشرفت قابل توجهی را در سال پیش رو خواهیم داشت.
آشنایی با باسلام زمانی بود که من برای دیدن دوستی رفته بودم که متوجه شدم که همچین بستری وجود داره برای بازار مشاغل خانگی که در ابتدا فقط ثبت نام کردم اما پس از پیگیری های بچه های با سلام متوجه شدم که سایت خوبی است برای فروش محصولاتم، که تا امروز با کمک دوستان با سلام پیشرفت قابل توجهی در غرفه داشتم و محصولات متنوعی را در غرفه برگ و بار گذاشتم.
امید است انشا اله با کمک دوستان با سلام و تلاش مضاعف خودم بتونیم با عرضه محصولات متنوع و با کیفیت رضایت مشتریان عزیز رو بدست بیاریم.

درباره یک مکان

ما کارمون رو در حجم کم شروع کردیم و به خاطر همین محصولاتمون همیشه تازه هستند. فعلا محل کارمون در مهرشهرالبرز هست که به امید خدا در آینده نزدیک در محل های بزرگتری مشغول به فعالیت میشیم.

ارزشش را دارد

ارزش کار ما در عشقی است که به کارمون داریم؛ سروکار داشتن با میوه های خوش رنگ و خوش طعم خیلی جذابه. اغلب مشتری هامون محصولات میوه خشک ما رو در اعیاد، مهمانی ها، شادی ها و دورهمی هاشون استفاده می کنند. ما ادعا نداریم که از همه برتریم ولی تلاشمون رو می کنیم که با کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولاتمون رو به دست مشتری برسونیم و اونها رو از خودمون راضی نگه داریم.امیدواریم که این اتفاق بیفته.

نظرات کاربران

غرفه برگ و بار
کاربر مهمان
31 تیر 96
ایمان جان کارت عالیه...... به امید موفقیتت........
احمد مدقق
2 مرداد 96
سلام. کی می شه بیایم غرفه را ببینم محتواهای متنی اش هم کامل باشه و از خواندش لذت ببرم؟ منظورم متن درباره زندگی و .. است.
کاربر مهمان
4 مرداد 96
بهطون طبریک میگم بابط کار زی با و قشنگتون براطون آرزوی موفقیط های روض افظون دارم از طرف من و نریمان خان :)
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام