مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
محصولات خانگی بلدرچین
محصولات خانگی بلدرچین

محصولات خانگی بلدرچین

عرضه کننده انواع غذا های ایرانی و فرنگی و گیاهی و انواع دسر های سنتی و مدرن با ترکیب تخم بلدرچین
2 سال در باسلام
14 محصول
+20 فروش
آخرین فعالیت
3 روز پیش
پویانه امامی
غرفه‌دار: پویانه امامی
اصفهان
پویانه امامی
اصفهان
2 سال در باسلام
14 محصول
+20 فروش
آخرین فعالیت 3 روز پیش
پیام غرفه‌دار: استفاده از تخم بلدرچین در غذا ها و دسرهای این غرفه

درباره

غرفه محصولات خانگی بلدرچین

قصه محصول

چرا تخم بلدرچین ؟
محصولات بدست آمده از بلدرچین دارای ویژگیهای منحصر به فردی هستند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم :
گوشت و تخم بلدرچین خوراکی بسیار کامل و ایده آل خصوصا برای کودکان ، زنان حامله و افراد مسن می باشد . می توان گفت که تقریبا در هیچ ائینی منع مذهبی برای مصرف گوشت و تخم این پرنده دیده نمی شود و محصولات آن در تمامی جهان مشتریان خود را دارد .
تخم و گوشت بلدرچین به دلیل داشتن چربی و کالری پائین و دارا بودن مقادیر زیاد آمینو اسیدهای ضروری ، ویتامینها ، اسیدهای چرب اشباع نشده ، فسفو لیپیدها و … ، که هر کدام عناصری واجب و حیاتی برای رشد و سلامتی روحی و جسمی انسانها هستند ، جزء مواد غذائی ایده َآل به شمار می روند.
در مقایسه با گوشت و تخم سایر پرندگان ، محصولات این پرنده از اهمیت بیشتری برخوردار است و حتی به دلیل داشتن فاکتورهای مهم غذائی بعنوان دارو جهت تامین نیاز بیماران مصرف می گردد.
دسر ها :
اولین دسرها آبنبات‌هایی بودند که از خرمای خشک و موم کندوی زنبور عسل ساخته شده بودند. قرون وسطی، زمانی که شکر برای اولین بار به صورت کلی تولید شد، مردم از طعم شیرینی‌ها لذت می‌بردند و شیرینی چیز جدیدی به حساب می‌آمد. اما چون شکر بسیار گران بود فقط افراد ثروتمند از شیرینی‌ها و دسرها بهره‌مند بودند.

درباره یک زندگی

هر انسان باتوجه به نوع خلقت و پایه ی اجزای بدنش که طبع و مزاج نامیده میشود ، نیازمند مصرف نوع خواصی از مواد غذایی میباشد. که در گذشته به علت وجود تنها پزشک خانواده ها که مادر ها بودند و میفهمیدند که افراد خانواده چه نیازو بیماری ای دارند ، خوراک متناسب با طبع و مزاج و بیماری هر فرد را شناسایی و تهیه میکردند . به همین دلیل من هم تصمیم به برقراری این شیوه کرده ام .

درباره یک مکان

آشپزخانه بزرگترین دارالشفا است .