خبرهای خوب و ویژه‌ی باسلام تمامی ندارد! بزرگ شدن جامعه‌ی بازار باسلام و تماشای پشتکار و همت شما برای رونق کسب‌وکارتان، ما را برآن داشته تا کام شما قهرمان‌های پرتلاش باسلامی را بار دیگر شیرین کنیم. پیش‌کشی آوردیم از جنس رزقی حلال تا این‌بار زودتر به‌دست‌تان برسد و لبخند رضایت‌تان را عمیق‌تر و جیب‌تان را پر و پیمان‌تر کند. برای دریافتش آماده‌اید؟

تسویه حساب روزانه، پیش‌کشی به غرفه‌داران باسلام

تا قبل از تصمیم جدید باسلام در مورد تسویه حساب روزانه، روال تسویه حساب کمی زمان‌بر بود. به‌این صورت که هر زمان سفارش مشتری به‌دستش می‌رسید و ثبت رضایت می‌کرد، بعدازظهر سه شنبه‌ی هر هفته، مبلغ به حساب شما حواله‌ی پایا می‌شد و در روز چهارشنبه می‌توانستید مبلغ واریزی را برداشت کنید. اما حالا در راستای حمایت هرچه بیشتر و تمام قدتر باسلام از شما قهرمان‌های باسلامی، روال تسویه حساب تغییر کرده است. پیش‌کش ما به‌شما این است که از این پس به جای انتظار برای فرارسیدن سه‌شنبه‌های طلایی، می‌توانید به‌صورت روزانه درخواست تسویه حساب داشته باشید و با سرعت بیشتری سفارش‌های مشتری‌ها را آماده کنید و خیالتان راحت باشد که هر زمان که بخواهید، می‌توانید حسابتان را با سفارش‌های ارسال شده سنگین‌تر کنید!

این مطلب را هم از دست ندهید: ۱۰ چالش عمده در مشاغل خانگی پر درآمد

روند درخواست تسویه حساب روزانه

برای استفاده از این فرصت شیرین، شما هر زمان که بخواهید، می‌توانید با کمترین مبلغی که در حساب باسلام دارید این کار را انجام دهید. یعنی مبلغی بالای 1000تومان پیش باسلام بگذارید و بعد به بخش تنظیمات صفحه‌ مالی بروید و درخواست تسویه حساب روزانه را بزنید. 24 ساعت پس از ثبت درخواست، باسلام با شما تسویه حساب می‌کند.

در واقع دیگر تسویه حساب به‌صورت خودکار انجام نمی‌شود و خودتان تصمیم می‌گیرید چه زمانی با باسلام تسویه حساب کنید.

تسویه حساب روزانه چه مزیتی دارد؟

در هر کسب‌وکاری، دسترسی به مبلغ پرداخت شده توسط مشتریان در کوتاه‌ترین زمان، دغدغه‌ی اصلی صاحبان این مشاغل است. در برخی از کسب‌‌وکارهای آنلاین، دسترسی به‌این مزیت فراهم شده است و بازار باسلام نیز به‌عنوان بزرگترین بازار محصولات خانگی و محلی آنلاین، مفتخر است که این امکان را برای شما غرفه‌داران عزیز فراهم کرده است. از جمله مزیت‌های اصلی تسویه حساب روزانه، موارد زیر است:

  • با تسویه حساب روزانه، اعتبارتان همیشه در جیب‌تان است و هر زمانی که بخواهید می‌توانید از آن استفاده کنید.
  • برای مدیریت هزینه‌های روزانه خود، عملکرد بهتری خواهید داشت.
  • انگیزه‌‌تان برای فروش محصول‌تان و جذب مشتری بیشتر می‌شود و حتی می‌توانید با دادن کد تخفیف به مشتری‌، آن‌ها را به خرید بیشتر ترغیب کنید.
  • با تسویه حساب روزانه، تجربه‌ی فروش در یک بازار واقعی را خواهید داشت؛ تجربه‌ی فروش به مشتری‌های دست‌به‌نقد!

این مطلب را هم از دست ندهید: راهنمای دسته بندی محصولات سایت "باسلام"

تسویه روزانه در چه صورتی انجام می‌شود؟

تسویه روزانه هم مثل قبل، قوانینی برای خودش دارد و طی دو مرحله انجام می‌شود:

  • در مرحله‌ی اول شما ابتدا کدرهگیری پستی را ثبت می‌کنید و از ارسال سفارش مطمئن می‌شوید.
  • در مرحله‌ی دوم مشتری باید ثبت رضایت کند تا بتوانید مبلغ را دریافت کنید.

تفاوت تسویه حساب روزانه با تسویه حساب سه‌شنبه‌ها بعد از ثبت رضایت

ثبت رضایت مشتری در تسویه حساب حرف اول را می‌زند. همان‌طور که می‌دانید، مشتری برای ثبت رضایت هفت روز فرصت دارد، یعنی اگر شما دوشنبه سفارش او را ارسال کردید، مشتری تا دوشنبه بعدی فرصت دارد که ثبت رضایت کند و اگر این کار را نکرد، به صورت خودکار ثبت رضایت می‌شود‌.

پیش از تصمیم جدید باسلام برای تسویه حساب روزانه، روند به این صورت بود که شما کد رهگیری را می‌زدید و هر زمان ثبت رضایت انجام ‌می‌شد، باسلام به صورت خودکار در سه شنبه هر هفته با شما تسویه حساب می‌کرد، اما در تسویه حساب روزانه شما می‌توانید به محض ثبت رضایت مشتری یا ثبت رضایت خودکار پس از هفت روز، درخواست تسویه حساب را بزنید تا باسلام با شما تسویه حساب روزانه کند.

قابل شما را ندارد!

این شعار همیشه جلوی چشم‌مان است که می‌گوییم: « قهرمان شمایید.». روزها و ما‌ه‌هاست که برای تحقق این شعار تلاش می‌کنیم تا شاهد قدکشیدن و رشد کسب‌وکارتان در باسلام باشیم. از همان روزی که برای شروعی متفاوت آستین بالا زدیم و کمر همت بستیم، روزهای پر فراز و نشیبی را گذراندیم؛ سختی‌ها را به‌جان خریدیم و هربار فکرمان را روی هم ریختیم و تصمیم‌های زیادی گرفتیم تا در نهایت لبخند رضایتمندی شما خستگی را از تن‌مان بیرون برد. خوشحالیم که این بار هدیه‌ی ناقابل ما لبخند شما را عمیق‌تر می‌کند و دل‌گرم‌تان می‌کند به روزهای امیدبخش پیش‌رو.

کامتان عسل، رزقتان افزون!

سؤالی داری؟ اینجا بپرس!