بازار باسلام - basalam - سلامتی - وبلاگ باسلام - صاوبن زردچویه

صابون زردچوبه؛ طبیعی، پرخاصیت و خوش‌رنگ

زردچوبه‌ای که در همه‌ خانه‌ها به وفور پیدا می‌شود خواص شگفت‌انگیزی بر پوست دارد و صابون زردچوبه، معجزه طبیعت برای شفافیت و سلامت و مراقبت از پوست است.

باسلام | Basalam - روز بازاریابی دیجیتال

محصولات باسلام در روز بازاریابی دیجیتال

باسلام امسال در رویداد روز بازاریابی دیجیتال، اسپانسر بود و محصولات غرفه‌های باسلام در این رویداد،‌ مورد پسند و علاقه‌مندی حاضران قرار گرفتند.

بازار باسلام - basalam - آشپزی - حلوای زردک - بلاگ باسلام

حلوای زردک، حلوایی که تا نخوری ندانی!

طبیعت زردک گرم و تر است و برای کم‌خونی و کمبود کلسیم و تأمین انرژی و افزایش قدرت بدنی برای تمام سنین مفید است. بهترین روش برای بهره بردن از خواص زردک، تبدیل آن به حلوایی خوشمزه و مقوی است.

بازار باسلام - basalam - یاسر خسرو - راور

راور ، دروازه ورود به کویر لوت

خیلی‌ها راور کرمان را نمی‌شناسند ولی فرش راور شهرتی جهانی دارد و روستاهایش دروازه ورود به کویر لوت است. زعفران، پسته و توت خشکش هم مشتری‌های عمده دارد.

بازار باسلام - basalam - پیشنهاد محصول - ترشی

یک شیشه ترشی و دیگر هیچ!

ترشی، آن هم از انواعش دوست دیرین و چاشنی اکثر غذاهای ایرانی در فصل سرد است و به نظر می‌رسد ترشی با سفره‌های ما بدجور گره خورده است و دیگر دنیای ترشی‌ها محدود به بادمجان و سیر و فلفل نیست!

pottery-lalejin

هزاران شغل خانگی در دسترس

دولت‌های مختلف به مشاغل خانگی توجه داشته‌اند ولی آنچه در عمل اتفاق افتاده، در حاشیه ماندن این مشاغل است! پلتفرم‌ آسان و رایگان باسلام، یکی از راه‌حل‌های حل مشکلات و رونق آن‌هاست.

بازار باسلام | basalam - وبلاگ باسلام - یبوست

دیوار دفاعی در مقابل یبوست

یبوست یک بیماری عذا‌ب‌آور است که در طب سنتی به آن امّ‌الامراض می‌گویند؛ ما به کمک شما آمده‌ایم تا با انتخاب موادغذایی مناسب از بازار باسلام، کمتر گرفتار آن شوید.

بازار باسلام - basalam - آشپزی - شیرینی کدو حلوا

شیرینی کدو حلوایی؛ به‌صرفه و پرخاصیت

ناهید طاهری، مالک غرفه کیف و کاردستی و خوراکی ناهیدان، شیرینی کدو حلوایی را در غرفه‌اش عرضه کرده و با سخاوتی که دارد طرز تهیه و تصاویر آن را نیز برای اهالی بازار باسلام فرستاده است.

یک کندوی عسل برای خودت داشته باش!

تا حالا هوس کردید یک کندوی عسل داشته باشید؟ چطور می‌شود یک زنبورداری جمع و جور و لذت‌بخش راه انداخت؟ ما از چند غرفه‌دار بسیار باتجربه راه و روشش را پرسیدیم.

بازار باسلام - basalam - آشپزی - پنکیک وانیل و پرتقال

یک روز پرتقالی با پنکیک وانیل و پرتقال!

اگر به دنبال یک صبحانه یا عصرانه پرتقالی هستید، پنکیک وانیلی و پرتقال را درست کنید. طرز تهیه این پنکیک از آنچه که فکر می‌کنید، ساده‌تر است.

بازار باسلام - basalam - یاسر خسرو - چغامیش

چغامیش؛ شهری در سپیده‌دم تاریخ!

منطغه چغامیش یا هفت‌تپه، یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های ایران را در خودش جای داده است و اکنون مهد تولید برنج جنوب است و صادرات سبزی خوردن به روسیه.