سوغات قم و کسب‌وکارهای قمی‌ها

سوهان قم، انگشتر، قرآن و مفاتیح و دیگر محصولات خانگی و محلی قمی‌ها را در بازار باسلام خرید کنید؛ از بیش از ۴۶۰ غرزفه‌دار و حدود ۹ هزار محصول.

stories-of-hands

داستان دست‌ها و صنایع دستی

صنایع دستی کجای زندگی شماست؟ چقدر برایتان اهمیت دارد؟ امروز روز صنایع دستی است و بهانه‌ای برای مرور اینکه چرا باید بیش از گذشته به محصولات ساخت دست در زندگی‌مان اهمیت بدهیم.

گیاهان آپارتمانی

گیاهان آپارتمانی – بوی بهار در خانه

همین آپارتمان‌های کوچک و بزرگ ما اگر کمی حوصله داشته باشیم، می‌توانند میزبان گیاهانی باشند که حال و هوای را خانه عوض می‌کنند و بوی بهار را به خانه می‌آورند.

آیا با درخت توت ۹۶۰ سلفی گرفته‌اید؟!

بچه‌های بازار باسلام قرار گذاشته بودند به هر جایی که برای معرفی بازار آنلاین کسب وکار‌های خانگی و محلی سر می‌زنند در آن جا درخت یا نهالی بکارند …

be-my-bread-bag

سفره نان من باش

نسل ما هم که یک چیزهایی از بچگیِ هنوز مدرن‌نشده‌اش به یاد دارد، سفره نان را به خاطر نمی‌آورد. مادربزرگم می‌گفت: «نون باید توی سفره پیچیده بشه، وگرنه خوردن نداره که»

نسخه جدید «کنجکاوی» با عنوان «کف بازار»

بخش کنجکاوی باسلام با عنوان «کف بازار» به‌روزرسانی شد. در نسخه جدید، بر اساس پیشنهادهایی که برایمان فرستاده بودید، بهبودهایی ایجاد کردیم. جزئیات این بهبودها را بخوانید.

خرید رژ لب طبیعی بدون سرب

مواد استفاده‌ شده در رژ لب طبیعی، خوراکی هستند و در آن‌ها مواد نگه‌دارنده‌ای به کار نرفته است. در باسلام، رژهای سنتی با تنوع رنگ‌های روشن و تیره وجود دارد.

چگونه وارد بازار کسب و کار شویم؟

قبل از ورود به بازار کسب و کار، باید اطلاعات مختلفی جمع‌آوری کنیم؛ از خودمان و توانایی‌هایمان و نیز بازار کسب و کاری که می‌خواهیم واردش شویم.

صبح و طلوع آفتاب

۱۰ روش ساده برای سحرخیزی

فواید سحرخیزی بر کسی پوشیده نیست و می‌دانیم اکثر افراد موفق، سحرخیزند. ولی چطور می‌شود سحرخیز شد؟ این ۱۰ پیشنهاد شما را سحرخیز می‌کند.

سویق کودک

سویق کودک را از کجا تهیه کنیم؟

با ورود فرزند دلبندتان به دنیای خوراکی‌ها، شما به تکاپو می‌افتید تا بهترین و مقوی‌ترین‌ غذاها را تهیه کنید. سویق کودک می‌تواند جایگزین سرلاک‌های صنعتی باشد.

rules-of-bazare-hezarqhesse

داستان‌های کوتاه درباره کسب‌وکار خانگی

شده تا حالا یه نفر براتون از سرگذشتش بگه و شما میخکوب بشید از اول تا آخر داستان؟ شده تا حالا آدم‌هایی رو ببینید که از دل روزای سخت به اون بالاها رسیدن؟