بازار باسلام

اصفهانی‌ها در باسلام چه کار می‌کنند؟

فرش، انواع صنایع‌دستی و خوراکی‌های سنتی، تولیدات خرد و خانگی اصفهانی هستند؛ اگر خواهان آن‌ها هستید با ما گشتی در غرفه‌های اصفهانی بزنید و آنلاین خرید کنید.

حنا

حنا؛ این خوشبویِ شفابخشِ هزارخاصیت

حنا فقط به پوست، مو و ناخن شما رنگ نمی‌دهد بلکه آن‌ها را تقویت می‌کند، موها را نرم و درخشان می‌گرداند، پوست را جوان و زیبا می‌کند، ضد شوره، قارچ و لک است.

شیره انگور

شیره انگور؛ شیرینی روزهای سرد

شیره انگور هم صبحانه مقوی و هم میان‌وعده مغذی است و هم انرژی از دست‌رفته‌تان را به شما برگرداند؛ با مصرف شیره‌انگور قوای از دست رفته را به خود برگردانید.

روستای کلاته

نامه‌هایی با سلام

نوه عزیزتر از جانم! اگر از احوالات من و زندگی در روستا بپرسی خوبم. دیروز به تنهایی تمام شانه‌های عسل را خالی کردم بعدش هم کمرم صدا نداد!

عسل شکرک زده

عسلم شکرک زده، می‌خواهم مرجوع کنم!

عسلی که خریده بودید شکرک زده و می‌خواهید مرجوعش کنید؟ این حق شماست که جنس باکیفیت تحویل بگیرید؛ ولی پیشنهاد می‌کنم قبل از مرجوع کردنش این مطلب را بخوانید.

بی بی قمر به رحمت خدا رفت

بی‌بی‌قمر؛ مادری که از دنیا رفت، ولی خیرش باقی ماند

لحظاتی پیش عروس بی‌بی‌قمر با ما تماس گرفتند و اطلاع دادند که متأسفانه مادر مهربان باسلام به رحمت خدا رفتند. به خانواده بزرگ باسلام، تسلیت می‌گوییم.

کیک ارده کنجد

یک برش داغ و دلچسب از کیک ارده و کنجد

اگر طعم کنجد و ارده برایتان خوشایند است و خواص بسیار آن را می‌دانید، با آن‌ها کیکی خوش عطر و طعم درست کنید؛ یک میان‌وعده زمستانی دلچسب، با یک فنجان چای!

رب

رب‌ها، محبوب‌ترین چاشنی آشپزخانه

رب‌ها یکی از اصلی‌ترین چاشنی‌های غذایی در فرهنگ آشپزی ایران است. آیا از انواع رب‌ها باخبرید یا فقط رب گوجه فرنگی را می‌شناسید؟

باسلام | Basalam - باسلام برنده جایزه جشنواره وب و موبایل ایران شد

باسلام بهترین کسب‌وکار جشنواره وب و موبایل ایران

امروز بازار اجتماعی باسلام، برنده یکی از معتبرترین جایزه‌های وب و موبایل ایران در سال ۹۷ شد. این دستاورد دلچسب را به همه غرفه‌داران و مشتریان باسلام تبریک می‌گوییم.

بازار اجتماعی باسلام را به دیگران معرفی کنید

موافقید چرخ اقتصاد را با هم بچرخانیم؟

سال ۹۸ برای باسلام اهمیت زیادی دارد و به یاری خدا اتفاق‌های خوبی در این سال رقم خواهد خورد. ما امروز می‌خواهیم از شما دعوت کنیم که در این مسیر با ما همراه باشید.

حصیر بافی

خوزستان فقط خرما ندارد!

با هم چند قصه کسب و کار در غرفه‌های خوزستانی را بخوانیم و ببینیم ایده کارهایشان از کجا آمده و چطور یک توانایی، یک آرزو یا یک هنر موروثی برایشان منبع درآمد شده و چرخ زندگی‌شان را می‌چرخاند.