بی بی قمر به رحمت خدا رفت

بی‌بی‌قمر؛ مادری که از دنیا رفت، ولی خیرش باقی ماند

لحظاتی پیش عروس بی‌بی‌قمر با ما تماس گرفتند و اطلاع دادند که متأسفانه مادر مهربان باسلام به رحمت خدا رفتند. به خانواده بزرگ باسلام، تسلیت می‌گوییم.

حصیر بافی

خوزستان فقط خرما ندارد!

با هم چند قصه کسب و کار در غرفه‌های خوزستانی را بخوانیم و ببینیم ایده کارهایشان از کجا آمده و چطور یک توانایی، یک آرزو یا یک هنر موروثی برایشان منبع درآمد شده و چرخ زندگی‌شان را می‌چرخاند.

رب

رب‌ها، محبوب‌ترین چاشنی آشپزخانه

رب‌ها یکی از اصلی‌ترین چاشنی‌های غذایی در فرهنگ آشپزی ایران است. آیا از انواع رب‌ها باخبرید یا فقط رب گوجه فرنگی را می‌شناسید؟

عسل شکرک زده

عسلم شکرک زده، می‌خواهم مرجوع کنم!

عسلی که خریده بودید شکرک زده و می‌خواهید مرجوعش کنید؟ این حق شماست که جنس باکیفیت تحویل بگیرید؛ ولی پیشنهاد می‌کنم قبل از مرجوع کردنش این مطلب را بخوانید.

لاک گیاهی

ناخن‌ها را با لاک گیاهی و خاطر جمع آرایش کنید!

وقتی شما از لاک استفاده می‌کنید، بدون شک در عین میل به زیبایی خواهان حفظ سلامتی هم هستید؛ پس لاک‌های گیاهی و طبیعی می‌توانند خاطرتان را جمع کنند.

باسلام | Basalam - باسلام برنده جایزه جشنواره وب و موبایل ایران شد

باسلام بهترین کسب‌وکار جشنواره وب و موبایل ایران

امروز بازار اجتماعی باسلام، برنده یکی از معتبرترین جایزه‌های وب و موبایل ایران در سال ۹۷ شد. این دستاورد دلچسب را به همه غرفه‌داران و مشتریان باسلام تبریک می‌گوییم.

بازار اجتماعی باسلام را به دیگران معرفی کنید

موافقید چرخ اقتصاد را با هم بچرخانیم؟

سال ۹۸ برای باسلام اهمیت زیادی دارد و به یاری خدا اتفاق‌های خوبی در این سال رقم خواهد خورد. ما امروز می‌خواهیم از شما دعوت کنیم که در این مسیر با ما همراه باشید.

بازار باسلام - basalam - وبلاگ باسلام - صابون گیاهی

اندر فواید صابون‌های گیاهی

صابون‌ گیاهی، ترکیب اضافه‌ای دارد که خواص جدیدی به این صابون می‌دهد. مثلاً صابون گیاهی سدر و حنا، ضد شوره و قارچ و تقویت‌کننده موی سر شماست.

بازار باسلام - basalam - وبلاگ باسلام - نذری پختن

بوی نذری تو کاسه‌های رنگی

اگر در ایام خاصی از سال بساط نذری‌تان از حلوا، شله‌زرد و فرنی برپاست، نگران تهیه مواد اصلی این خوشمزه‌های خاطره‌انگیز نباشید! از بازارچه مواد غذایی باسلام خرید کنید.

وبلاگ بازار باسلام - basalam - ساراواک

جشنواره‌های چندنژادی ساراواک مالزی

در ساراواک، ایالتی با جامعه چندفرهنگی و چندقومیتی در مالزی، جشنواره‌هایی چندنژادی، محلی، ملی و بین‌الملی برپا می‌شود که در آن‌ها برخی کسب‌وکارها رونق بیشتری دارند.

وبلاگ بازار باسلام - basalam - تغذیه و آشپزی - کوکوسبزی

کوکوسبزی متفاوت با طعم قارچ و گردو!

ترکیب قارچ و گردو در کوکوسبزی، طعم متفاوت و امروزی‌تری را در آن ایجاد می‌کند و آن را کوکوسبزی مجلسی می‌گرداند.