برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

یک عصرونه باسلامی داریم

باسلامی‌های عزیز، تیم باسلام این بار یک مهمانی کوچک عصرانه در تهران دارد. ما در مهمانی‌های قبلی که در اصفهان و شهرهای دیگر انجام شد، چیزهای زیادی از شما یاد گرفتیم. شنیدن تجربه‌های شما در باسلام، بهترین راهنمای ما برای تشخیص اولویت‌ها و تصمیم‌گیری درباره بهبودهای بعدی است. برای همین خیلی خوشحال می‌شویم که شما هم اگر تهران هستید، در این مهمانی شرکت کنید.

تیم باسلام فردا از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۶ در «فضای اشتراکی کار پارادایس هاب» به صرف چای و تنقلات منتظر شماست. در این چهار ساعت درباره تجربه‌های خرید و فروش و فعالیت در باسلام با هم گفت‌وگو خواهیم کرد، با همدیگر آشنا خواهیم شد و خوش خواهد گذشت.

اگر شما هم تمایل به شرکت در مهمانی فردا دارید، حتما از طریق پشتیبانی باسلام تا ساعت ۲۱ امشب (۲۷ تیر) به ما اطلاع دهید؛ چون فضایی که فردا در اختیار ماست محدودیت تعداد دارد؛ ضمن اینکه لازم است اسم شما برای ورود به پارادایس هاب، آفیش شود تا نگهبان مجموعه شما را بشناسد و منتظر ورودتان باشد.

زمان: پنج‌شنبه، ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ساعت ۱۴ تا ۱۸

مکان:‌ بزرگاه ارتش (شرق به غرب)، نبش تقاطع امام علی (ع). کوچه شهید ابوالفضل صمیع. ابتدای کوچه، دوراهی را بپیچید سمت چپ توی مسیر خاکی تا برسید به گیت ورودی باغ بهشت. حتما با ماشین بیایید داخل. بعد از عبور از نگهبانی، باید با ماشین چند دقیقه‌ای بیایید بالا تا برسید به فضای اشتراکی کار پارادایس هاب (Paradise Hub). درب نگهبانی را برای شما روی نقشه درج کرده‌ایم. با توجه به اینکه آدرس کمی دشوار است، اگر در پیدا کردن آن به مشکلی برخورد کردید، با این شماره تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان کنیم: ۰۹۳۰۰۹۱۵۱۱۴