مجله باسلام چیست؟

مجله باسلام جایی است برای فکر کردن و گفت‌وگو درباره شیوه‌های جدیدی برای زندگی کردن. فکر کردن مجدد درباره کار، شغل، تغذیه، تفریح، سفر و موضوعاتی که شاید جور دیگری هم بشود به آن‌ها فکر کرد. در مجله باسلام، قصه زندگی آدم‌ها در بستر کسب‌وکار را می‌شنوید، با مهارت‌هایی در زمینه محصولات خانگی، محلی و روستایی آشنا می‌شوید، شیوه‌های متفاوتی از زندگی آدم‌ها را تماشا می‌کنید و خودتان هم اگر دوست داشته باشید، به پیشرفت این گفت‌وگوها کمک می‌کنید.

مجله متعلق به بازار اجتماعی باسلام است

این مجله متعلق است به «بازار اجتماعی باسلام»؛ جایی که صاحبان کسب‌وکارهای خانگی، کارگاهی، محلی و روستایی می‌توانند برای خودشان غرفه‌های مجازی ایجاد کنند و محصولاتشان را برای مشتریانی از سراسر ایران عرضه کنند، به صورت آنلاین و از طریق درگاه امن بانکی سفارش بگیرند و محصولاتشان را خودشان از طریق پست برای مشتریانشان ارسال کنند. این محصولات در دسته‌های مختلفی مواد غذایی، پوشاک، صنایع دستی، لوازم خانه و… دسته‌بندی شده‌اند.

از طریق لینکهای زیر می‌توانید باسلام را بهتر بشناسید:

شما هم بنویسید

مجله باسلام متعلق به همه باسلامی‌ها و علاقه‌مندان زندگی سالم، طبیعت‌گردی، سفر، زندگی روستایی، کار، هیجان و… است. اگر شما هم حرف گفتنی‌ای دارید که زندگی باسلامی را تبیین می‌کند، برای ما بنویسید تا در مجله منتشر شود و همه بخوانند. از طریق فرم زیر به ما خبر بدهید که چه مطلبی می‌خواهید بنویسید. با شما تماس می‌گیریم و گفت‌وگو می‌کنیم.