از باسلام می‌توانید پک‌های ده‌تایی کارتن باسلامی و با قیمت ارزان تهیه کنید. تهیه کارتن‌های ارزان‌ برای بسته‌بندی، برای کسب و کارهایی که ارسال بالایی دارند، مساله مهمی است. می‌شود به جای تهیه کارتن از اداره پست، خود غرفه‌دار اقدام به سفارش و چاپ کارتن به طور عمده کند.
اما غرفه‌دارهایی که ارسال انبوه ندارند و تهیه کارتن به صورت عمده برایشان مقدور نیست، می‌توانند کارتن در پک‌های ده‌تایی و به همان قیمت عمده تهیه کنند.

یکی از پیشنهادهای غرفه‌دارها، وجود یک کارتن بسته‌بندی یکسان با طرح بازار باسلام بود. البته چون ساختار بازار باسلام به این شکل است که ارسال‌ها مستقیما توسط خود غرفه‌دارها انجام می‌شود، بسته‌بندی‌های متنوع امری طبیعی بود. اما در این میان غرفه‌دارهایی هم بودند که دوست داشتند ارسال‌هایشان را با کارتن‌هایی بفرستند که نام و نشانی هم از بازاری داشته باشد که غرفه‌شان در آن بازار است. یعنی بازار باسلام.

یک کارتن ارزان و باسلامی در سایزهای مختلف

 

با شروع طرح یه کاسه و ارسال توسط باسلام، نیاز به یک کارتن مخصوص بازار باسلام بیشتر احساس شد. کارتن ویژه بازار باسلام طراحی و چاپ شد و در حال حاضر هم ارسال‌هایی که از انبار یه‌کاسه انجام می‌شود با همین بسته‌بندی و کارتن است.

کارتن متناسب با محصولتان را ارزان‌تر سفارش دهید!

در حال حاضر، تیم باسلام آمادگی دارد، فقط با همان قیمت تمام شده این کارتن‌ها را در اختیار کسب و کارهای باسلامی قرار دهد. این کارتن‌ها در پنج سایز مختلف طراحی و چاپ شده است تا برای همه انواع محصولات و سفارش‌ها و سایز‌های مختلف مناسب باشد. به زودی علاوه بر این کارتن‌ها، هر آنچه که غرفه‌دار برای بسته‌بندی نیاز داشته باشد ارائه می‌شود. متعلقات و لوازم بسته‌بندی مثل پوشال، لفاف، ضربه‌گیر، پلاستیک وکیوم و …

کارتن سایز یک (پک ده‌تایی): 10×14×20 سانتی متر

کارتن سایز دو (پک ده‌تایی): 16×20×27 سانتی متر

کارتن سایز سه (پک ده‌تایی): 19×20×30 سانتی متر

کارتن سایز چهار (پک ده‌تایی) 20×26×40 سانتی متر

کارتن سایز پنج (پک ده‌تایی): 25×25×50 سانتی متر

بعد از سفارش، این کارتن‌ها از انبار یه کاسه در تهران به شما ارسال می‌شود.

دیدن غرفه خدمات لجستیک باسلام (فروش کارتن استاندارد باسلام)