برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

از تخفیف پستی یه‌کاسه بی‌خبر نمانید!

تخفیف پستی یه کاسه چیست؟

خرید از باسلام، تجربه یک خرید بی‌واسطه است و خود غرفه‌دارها مستقیما برایتان ارسال می‌کنند. غرفه‌دارهایی از چهارگوشه ایران که کسب و کارشان را در بازار باسلام هم مستقر کرده‌اند. برای همین اگر از چندین غرفه خرید کرده باشید، ممکن است بسته‌ها در روزهای مختلف به دست‌تان برسد. مثلا یک روز بسته‌ای از شیراز و شهرهای استان فارس، روزی دیگر بسته‌ای از خوزستان و … و همچنین بسته به سلیقه غرفه‌دار، بسته‌های متنوع به دست‌تان برسد. یکی در پاکت پست معمولی و دیگری در یک جعبه هدیه و تزئینی.

ولی چون هزینه پستی هر غرفه به صورت جداگانه محاسبه می‌شود ممکن است برای بعضی خریدارها مقرون به صرفه نباشد. اگر بخواهید از چندین غرفه خرید داشته باشد و علاوه بر آن دنبال راهی باشید که کمترین هزینه پست را بدهید، طرح یه کاسه جذابیت بالایی دارد.

در یه کاسه، محصولات غرفه‌دارهایی که در این طرح شرکت کرده‌اند، از سراسر ایران به تهران منتقل می‌شود. در صورت خرید از غرفه‌های یه کاسه، خریدهای یک مشتری از این طرح در یک پکیج و بسته‌بندی قرار می‌گیرد و با یک هزینه پست به دستش می‌رسد. علاوه بر آن از تخفیف پستی آن هم می‌توانید استفاده کنید.

شرایط استفاده از تخفیف یه کاسه

از ۱۶مهرماه ۱۳۹۷ کلیه پخریدهای بالای ۲۰هزارتومان که از غرفه‌های یه کاسه صورت بگیرد مشمول ۴۰درصد تخفیف هزینه ارسال می‌شود کافی‌ست موقع پرداخت کوپن yekase را وارد کنید

از چند غرفه و چند شهر بخرید، یکجا تحویل بگیرید!

اگر دوست دارید خریدتان با یک بسته‌بندی شیک و استاندارد، امن و به موقع به دست‌تان برسد، حتی اگر از غرفه‌های متعدد و شهرهای مختلف خرید کرده باشید، به غرفه‌های یه کاسه سر بزنید. محصولات را ببینید، مقایسه کنید، قصه کسب و کار غرفه‌دارها را بخوانید و خریدهایتان از چهارگوشه ایران را یه کاسه تحویل بگیرید!

 

از اینجا: غرفه‌های یه کاسه را ببینید