برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

چطور غرفه‌ام در صفحه غرفه‌های برگزیده قرار بگیرد؟

اگر صفحه غرفه‌ها را ببینید، خواهید دید که چیدمان غرفه‌ها تغییر کرده و بر اساس ملاک‌های متنوع‌تری غرفه‌ها نمایش داده می‌شوند. پیش از این و در قالب‌های قدیمی سایت، ملاک بر اساس تعداد فروش بود. مشکل اینجا بود که در آن روش، بسیاری از غرفه‌دارها شانس بسیار کمی دیده شدن داشتند. چون عملا توان رقابت در فروش و بازدید با غرفه‌های پرفروش و با سرمایه‌های بیشتر را نداشتند.

الگوی تازه، فرصتی برای همه غرفه‌دارها برای دیده شدن

این دغدغه همواره در طراحی‌های صفحه غرفه‌ها مورد نظر بود. ما به دنبال الگویی بودیم که در آن غرفه‌های تازه تاسیس هم در صورت کامل بودن، در این صفحه دیده شوند. صفحه‌ای که هم‌اکنون غرفه‌ها در آن نمایش داده می‌شوند بر اساس غرفه‌های برگزیده تازه‌نفس، غرفه‌های پرفروش هفته، غرفه‌های پربازدید و غرفه‌های برگزیده استان‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان است. البته خود عنوان هر بخش به اندازه کافی گویا و روشن است. ولی با این حال اگر دوست داشته باشید جزئیات دقیق‌تری از منطق چیدمان و انتخاب غرفه‌هها بدانید مطالب بعدی را بخوانید

ملاک انتخاب غرفه‌های برگزیده تازه‌نفس در صفحه غرفه‌ها

غرفه‌هایی که در این بخش می‌آیند باید این ملاک‌ها را داشته باشند:

  • در یک ماه گذشته ایجاد شده باشند
  • در این مدت بیش از ۵ فروش نداشته باشند
  • اگر از او خرید شده باشد، مشتری ناراضی و یا کنسل سفارش نداشته باشد
  • غرفه‌اش عکس سرصفحه داشته باشد.

این بخش فرصت خوبی برای غرفه‌های تازه تاسیسی است که هر چند هنوز فروش چندانی نکرده‌اند ولی با کامل بودن غرفه‌هایشان و عکس مناسب از محصولات خودشان را به مشتری‌ها معرفی کنند.

ملاک انتخاب غرفه‌های پرفروش هفته

هر غرفه‌ای که در هفت روز گذشته، بیشتر از ۱۵ بار فروش داشته باشد، می‌تواند در این قسمت قرار بگیرد.

ملاک انتخاب غرفه‌های پربازدید

غرفه‌هایی که در هفت روز گذشته، بیشتر از ۱۰۰ بار بازدید شوند، در این دسته قرار می‌گیرند. داشتن عکس سرصفحه ضروری است. البته یادتان باشد بازدیدهای صفحه اصلی غرفه شما محاسبه می‌شود و نه صفحه محصولات. همچنین بازدیدهایی که با با تازه‌سازی صفحه یا همان refresh انجام می‌شود جزو آمار حساب نمی‌شود.

غرفه‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان

باسلام در زمان‌های مختلف روی بعضی شهرها حساب ویژه‌ای باز می‌کند. در تابستان گذشته یکی از کمپین‌ها مربوط به غرفه‌دارهای شهر اصفهان بود. در روزهای اخیر نیز برای کسب و کارهای خوزستانی و سیستان و بلوچستانی برنامه‌های ویژه‌ای داشتیم. سفر تیم باسلام به این دو استان برای جذب غرفه و آشنایی با غرفه‌دارها و کسب و کارهای محلی در روزهای گذشته انجام شد.

برای همین در صفحه غرفه‌دارها نیز جای ویژه‌ای برای غرفه‌های این دو استان در نظر گرفته شده است که ممکن است در آینده با استان‌های دیگر جایگزین شود.

گزارش تصویری از سفر تیم باسلام به سیستان و بلوچستان

جای شما هم در صفحه غرفه‌دارهاست

غرفه شما هم می‌تواند با داشتن یکی از ملاک‌های گفته شده، در صفحه غرفه‌دارها قرار بگیرد تا بازدیدکننده‌های بیشتری به آن سر بزنند. اگر به تازگی غرفه‌ای تاسیس کرده‌اید تلاش کنید عکس مناسبی برای محصولات‌تان داشته باشید، غرفه‌تان حتما عکس سرصفحه داشته باشد و توضیحات غرفه هم کامل باشد. اگر هم جزو غرفه‌های قدیمی‌تر هستید، چشم انتظار شما در دو بخش پربازدیدها یا پرفروش‌ها هستیم. ما مطمئنیم با ظرفیتی که محصول و غرفه‌تان دارد جای شما هم در صفحه غرفه‌دارهاست!

بیشتر بخوانید