مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
صنایع دستی بنداربلوچ
صنایع دستی بنداربلوچ

صنایع دستی بنداربلوچ

محصولات صنایع دستی بلوچ شامل حصیربافی ازجنس داز (نخل وحشی منحصربه بلوچستان )، سوزن دوزی بلوچی روی شال و تابلو و کیسه کتان(متقال) وسکه دوزی
1 سال در باسلام
101 محصول
+300 فروش
آخرین فعالیت
2 ساعت پیش
صنایع دستی  بندار بلوچ‌
نیک شهر سیستان و بلوچستان
صنایع دستی  بندار بلوچ‌
سیستان و بلوچستان، نیک شهر
1 سال در باسلام
101 محصول
+300 فروش
آخرین فعالیت 2 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: crop56b633319
این کد تخفیف 20هزاری برای محصولات بالای120هزارتومان تا پایان روز 4اردیبهشت 99 برای مشتریان عزیز معتبر می باشد.

درباره

غرفه صنایع دستی بنداربلوچ

قصه محصول

شعار ما ارائه هنر بلوچ با بهترین کیفیت به مشتریان است. باحصیرحس طبیعت و سوزن دوزی هنر ظریف بلوچ را در کنارتان داشته باشید.
بخاطر این ،محصولات این شرکت بخصوص در سوزن دوزی و برخی از حصیرهای خاص و کاربردی، طراحیشان توسط کارشناسان این هنر انتخاب وسپس توسط زنان و مردان بلوچ، بابهترین کیفیت آماده میشوند.ما ادعا میکنیم اول تمام غرفه ها را با خیال راحت بگردید وقیمت محصولات با کیفیت ارائه شده را ببینید وسپس مقایسه کرده و آنگاه انتخابتان را نهایی کنید چون حق شماست بهترین انتخاب را داشته باشید.
گرچه در بعضی از محصولات در حد 2تا3هزار اختلاف داشته باشد دلیل کیفیت ارائه شده است مثلا در حصیر ما بافت 1لایه و2لایه داریم و تمیزی محصول و جنس برگ( که داز دوامش بیشتر است) و ممکن است که بعضی از جنس ها ازقبل مانده و فقط هدف رد کردن جنس باشد و دیگه تولید نکند اما در کل همه این آیتم ها باعث اختلاف قیمت در حد 2تا3هزار میباشد بیشتر از آن مطمئن باشید قیمت بدون دلیل اضافه است.
یا در سوزن دوزی جنس شال مثلا از ترکیه باشد یاچین خیلی فرق میکند و سختی دوخت طرح و... تمیزی و دقت در کار...همه اینها باعث می شود محصول ممتازی تولید و به مشتری ارائه گردد.
در انتخاب خود دقت کنید.به امید فروش و خرید خوب برای تمام غرفه داران و مشتریان عزیز
🌺🌺🌺🌹🙏

درباره یک زندگی

تولیداین هنر باعث درآمدزایی زنان و مردان روستایی منطقه بلوچستان است با تمام هنری که دارندخودشان را جهانی کردند.(مثل بقیه هنرمندان ایران زمین)
بنظرم مردمان بلوچ واستان سیستان وبلوچستان محروم نیست بلکه باید با توجه به پتانسیلی که دارند( دراینجا بعد هنری اش) بتوانند از هنرشان بهترین درآمدزایی را انجام دهند واین هنر زیبایشان را بیشتر به ایران و جهان عرضه کنند.
پس ما می توانیم با کمک شما مردم عزیز

درباره یک مکان

محصولات را روی سایت باسلام وپیج انیستاگرام
به آدرس:@Bondar_handicrafts بار گذاری کردیم و خواهیم کردنیز می توان از فروشگاه شرکت بصورت حضوری واقع در استان سیستان وبلوچستان،نیکشهر،خیابان آزادی،مجتمع اداری،جنب سالن اداری میراث فرهنگی دیدن کنید.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه صنایع دستی بنداربلوچ
خاتون
2 مرداد 98
سلام خانوم، از کارهای قندانتون به صورت عمده دارید؟ اگر در ایتا و تلگرام هستنید لطفا پیام بدهید@khatoun_admin
صنایع دستی بندار بلوچ‌
2 مرداد 98
سلام. وقت بخیر فعلا قیمت گذاری انجام نشده انشالله تا هفته بعد کل محصولات را آپلود میکنیم ومیگذاریم.این قیمت قندان قیمت تکی ش 15هزارتومان و قیمت عمده 13هزار تومان است.اما بستگی دارد که چه تعداد بخواهید تا عمده حساب بشه .بالای 20عدد عمده حساب میشود.