ارسال رایگان ویژه سفارش‌های داخل اپلیکیشن
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن
کامبوجا
کامبوجا

کامبوجا

تولیدکننده نوشیدنی کامبوجا با چهل خاصیت درمانی
40٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +70 تاسیس: 17 اردیبهشت 96 آخرین فعالیت: 3 ماه پیش
غرفه‌دار: سهیلا شاکری
تهران
پیام غرفه‌دار: باسلام خدمت دوستداران کامبوجا اکسیرجوانی سفارشات عمده نیزپذیرفته میشودکامبوجادارای مجوز حلال میباشد برای صادرات.....

محصولات

غرفه کامبوجا
محصولی برای این غرفه ثبت نشده است.

درباره

غرفه کامبوجا

درباره یک زندگی

سهیلا شاکری زیدانلو هستم. از این جهت که اجداد ما مردانی باایمان و نمازخوان بودند و منزلشان هم کنار مسجد بوده است «شاکری» گذاشتند. «زیدانلو» نام منطقه‌ای در خراسان شمالی است. پدرم، کرد و مادرم، ترک است. آن‌ها از باکو مهاجرت کردند و در خراسان شمالی ساکن شدند. خودم نیز در یکی از روستاهای خراسان شمالی متولد شده‌ام. در هفده‌سالگی ازدواج کردم و به تهران آمدم. در حال حاضر ۳۳ سال است که ساکن تهران هستم. اکنون پنجاه سال دارم، ولی چهل‌سالگی را بیشتر از پنجاه‌سالگی دوست داشتم!
حدود یازده سال است که نوشیدنی «کامبوجا» تولید می‌کنم. اول فقط برای خودم و خانواده‌ام تولید می‌کردم. و چون در کلاس‌های گیاهان دارویی و طب سنتی شرکت می‌کردم، کم‌کم استادها و دیگران نیز از خواص کامبوجا اطلاع پیدا کردند و به تدریج فروش این محصول ارگانیک به دوستان و آشنایان آغاز شد. همچنین در آن زمان با کلاس‌های تسهیلگری شهرداری آشنا شدم و وارد این کلاس‌ها شدم. به آن جا طرحی ارائه دادم که پذیرفته شد. این طرح پایدار ماند و الآن سه سال است که هم تولیدکننده هستم و هم کارآفرین. این محصول را در تهران، کرج، خراسان شمالی و جاهای دیگر می‌فروشم.

درباره یک مکان

نوشیدنی کامبوجا، نوعی قارچ است که از مادربزرگم به من ارث رسیده است. این محصول را در منزل تولید می‌کنم و کارم جزء مشاغل خانگی است اما دوست دارم کارم را گسترش بدهم و تمام مردم ایران با کامبوجا که محصولی درمانگر است بیشتر آشنا شوند. همچنین آرزو دارم کامبوجا را صادر کنم.
عضو شرکت باغبانی ـ کشاورزی «تهمینه نوش» در خراسان شمالی هستم. در حال گرفتن مجوز و ثبت دومین شرکت در تهران هستم که البته گرفتن مجوز سخت‌ترین بخش آن است.

ارزشش را دارد

ارزشمندی محصولم به دلیل ویژگی درمانی آن است. کامبوجا را با گیاهان دارویی تولید می‌کنم، و این خواص کامبوجا را چند برابر می‌کند.

نظرات کاربران

غرفه کامبوجا
رضا قهرمانی
8 اسفند 97
سلام ادرستونو جهت خرید حضوری لطف میکنین؟
سهیلا شاکری
سلام؛ تهران میدان هفت تیر؛شماره تماس جهت هماهنگی09385838255
حسین تفریشی
1 آذر 97
سلام خانم شاکری. میشه لطفا توضیح بدید کامبوجا زعفرانی چطور تولید میشه؟ منظورم اینه که از چه چایی استفاده میشه؟ ممنونم حسین تفریشی از غرفه کامبوجا اکسیر حیات
سهیلا شاکری
سلام عذرخواهی میکنم بابت تاخیرپاسخگویی؛بدلیل مشغله کاری ؛؛ چای سبز؛ ولی زعفران رو هم بهش اضافه میکنم
علی محبوبی نژاد
30 مهر 97
هنوزم فروش دارین؟
سهیلا شاکری
سلام بله هم تو باسلام ؛ هم بصورت حضوری ؛ وکلی هم فروش دارم
هدیه - صفحه اول - بازار باسلام