مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
چادر گل یاس
چادر گل یاس

چادر گل یاس

با اخذ مدرک مدیریت کسب وکار کار خود را با تاسیس یک کارگاه خیاطی شروع کردم و خداروشاکرم که توانستم خدمتی به بانوان کشورم داشته باشم.
1 ماه در باسلام
15 محصول
کمتر از 10 فروش
آخرین فعالیت
1 ساعت پیش
چادر گل یاس
غرفه‌دار: چادر گل یاس
تبریز آذربایجان شرقی
چادر گل یاس
آذربایجان شرقی، تبریز
1 ماه در باسلام
15 محصول
کمتر از 10 فروش
آخرین فعالیت 1 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: شعار ما سود کمتر فروش بیشتر
ادرس پیجمون تو اینستا: chadore_gole.yas

درباره

غرفه چادر گل یاس

قصه محصول

انواع جنس چادر:
↩پارچه چادر مشکی حریر اسود : جز پارچه های چادر مشکی ساده هستند که دارای تنوع بسیار بالایی هستند. از جمله ویژگی هایی که این نوع پارچه دارد می توان به مواردی همچون دوام بالا، چروک نشدن، خاک نگرفتن، مشخص بودن تار و پود پارچه به صورتی که می توان آن را با چشم تشخیص داد، پرز نگرفتن و این که رنگ مشکی آن به بوری نمی زند اشاره کرد.
نکته ی بسیار مهمی که در مورد این نوع پارچه چادری باید به آن اشاره کنیم این است که به دلیل این که نیاز به اتو ندارد و دوام بالایی دارد برای استفاده ی روزانه و همچنین استفاده در محیط کار، طرفداران خاص خود را دارد.
پارچه چادر مشکی سوپر کن کن
یکی دیگر از انواع پارچه های چادر مشکی، پارچه ی چادر مشکی سوپر کن کن است. این نوع پارچه ترکیبی از پارچه ی حریر و کن کن است.
اما نکته ای که وجود دارد این است که برقی که این پارچه دارد کمتر از پارچه کن کن است و همچنین با دوام بودن آن نیز مانند پارچه حریر کرپ است. از جمله دیگر ویژگی هایی که این پارچه دارد نیز می توان به سبک بودن آن اشاره کرد.

انواع مدل چادر مشکی:

چادر ساده
یکی از معروف‌ترین و راحت‌ترین نوع چادر که در بیشتر شهرها استفاده می‌شود، چادر ساده است. اولین بار در تهران و تعداد زیادی از شهرها، خانم‌ها همین نوع چادر را سر کردند. البته سال‌ها قبل، خانم‌های رنگ‌های متنوعی از این چادر را استفاده می‌کردند تا اینکه استفاده از چادر رنگ مشکی به عرف تبدیل شد.
چادر ملی یا ایرانی
چادر ساده ایرانی را فرض کنید که کمی به شکل مانتو درآمده باشد و با آستین و کلاهی روی سر تبدیل شده باشد. آستین‌های بیرون آمده از این نوع چادر، باعث می‌شود که خانم‌ها بتوانند خیلی راحت‌تر از چادر ساده بتوانند به کارهای خود برسند و یا در خیابان رفت و آمد یا خرید کنند. آستین چادر ملی به شکل‌های متنوعی مثل کلوش یا راسته دوخته می‌شود و بعضی افراد هم برای زیباتر شدن چادر، آن را با حریر یا نواری طراحی می‌کنند و یا به روی آستین‌های آن منجوق‌دوزی می‌کنند.
چادر دانشجویی
نوع دیگری از چادر که بیشتر برای دانش آموزان و دانشجوها طراحی شده، چادر دانشجویی است. این چادر خیلی شبیه چادر ساده است، چون آستین‌های جدایی مثل چادر ملی ندارد. فقط در قسمت نزدیک دست‌ها، شکافی ایجاد شده تا دست‌ها از آن بیرون بیاید و خانم بتواند کیف و یا لوازم دیگر را به راحتی در دست بگیرد و در عین حال پوشش او حفظ شود.
چادر شال دار
مانتوی بلند و آزادی را تصور کنید که بالای آن شالی دوخته شده که روی سر قرار می‌گیرد. چادر شال دار خیلی شبیه چنین مانتویی است. البته در قسمت جلویی آن چند دکمه و یا زیپ مخفی دوخته شده تا موقع استفاده بسته شود و خانم مجبور نباشد که در حین رفت و آمد، جلوی چادر را با دست جمع کند و نگه دارد.
چادر قاجاری یا کمری
در دوران حکومت قاجارها در ایران، شکل پوشش خانم‌ها کمی با دوره‌های دیگر تفاوت داشت. آنها همان چادری را سر می‌کردند که این روزها به نام چادر قاجاری، قجری و یا کمری خوانده می‌شود. این مدل چادر، یکی از قدیمی‌ترین مدل‌های چادر است که این روزها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.
چادر جده یا عبایی
یکی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین چادرهای عربی که در بازار ما هم وجود دارد و مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده، چادر عبایی است که به اسم چادر جده هم خوانده می‌شود. عنوان عبایی آن هم به دلیل شباهتش با عبای مردان است.
برای دوختن این مدل چادر، پارچه زیادی استفاده می‌شود و به همین دلیل، بسیار عریض و آزاد دیده می‌شود. همین نکته است که باعث راحتی در استفاده و پوشش کامل آن شده است.

درباره یک زندگی

باید بگویم بانوان کارآفرین برتر کشورمان علاوه بر اینکه مادران و همسرانی دلسوز و فداکارند و زندگی شان را با تمام توان به بهترین شکل اداره می کنند، توانسته اند با خدمتی بزرگ به مردم جامعه علل خصوص زنان جامعه ما، تعداد زیادی از بانوان بی سرپرست و بدسرپرست را با فراهم آوردن شرایطی عالی صاحب کار و شغل کند. اینکه اکنون در چه جایگاهی قرار داریم و در چه شرایطی به دنیا آمده ایم، آینده و سرنوشت ما را شکل نمی دهد. آنچه که ما را از بدترین شرایط به بهترین شرایط می برد، اهداف بلند مدت ما برای آینده و تلاشی است که در راه تحقق یافتن آن ها انجام می دهیم.
افراد پرتلاش نه تنها به آینده خود می اندیشند، بلکه آینده مردم جامعه شان نیز آن ها را نگران می کند و در تلاشند تا علاوه بر اینکه خود به موفقیت به برسند، برای تعداد زیادی از افراد یک جامعه ایجاد شغل کنند. این است که در سرزمینمان بانوان زیادی بازار کارآفرینی را داغ نگه داشته اند و تا حد زیادی درصد بیکاری جامعه را کاهش داده اند.
به خاطر علاقه ی زیادی که به خیاطی داشتم، از سال های خیلی دور با اخذ دیپلم مدیریت کسب وکار کار خود را با تاسیس یک کارگاه خیاطی برای تولید پوشاک شروع کردم و خداروشاکرم که توانستم خدمتی به بانوان کشورم داشته باشم.

درباره یک مکان

تولیدی چادر
این غرفه در سراسر اینترنت