ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
دکوگالری
دکوگالری

دکوگالری

دکوپاژ و دیزاین لوازم چوبی و سفالی،پذیرش سفارش،ساخت زیور آلات چوبی و زیور آلات گلدوزی شده. (دکوپاژ روشی تزیینی است که می‌توان با استفاده از
97٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +100 تاسیس: 19 تیر 96
غرفه‌دار: سمانه انارکی
مشهد ، خراسان رضوی
پیام غرفه‌دار: ارتباط مستقیم با صاحب غرفه از طریق 09154392944.واتساپ و تلگرام.

محصولات

غرفه دکوگالری

درباره

غرفه دکوگالری

قصه محصول

قصه محصولات من قصه عشق و علاقه است،وقتی به یک جعبه چوبی یا سفال بی رنگ نگاه میکنم ناخودآگاه میدونم که میخوام چه نقشی روش بندازم،دستهام بدون اختیار من شروع به کار میکنن.هیچ آداب و ترتیبی مجو.....

درباره یک زندگی

من سمانه انارکی هستم دارای غرفه ای به نام دکوگالری در سایت باسلام.من زاده مشهد هستم و تمام سی،سال زندگیم را در همین شهر زیبا گذرانده ام،اگرچه نام و نشان اجدادی من به شهری به نام انارک برمیگردد.شهری در نزدیکی یزد و اصفهان که شاید به علت همجواری این شهر با شهرهای هنر پرور ایران است که علاقه و عشق به هنر و ادبیات در تمام اعضای خانواده ما یک جزء جدا ناشدنی ست.و همین علاقه باعث شد که در کنار رشته تحصیلی (تربیت بدنی) به یادگیری چندین هنر بپردازم و کم کم قدم در راهی بگذارم که که از نوجوانی به آن علاقه مندبودم.
شروع کار هنری من در حدود دو سال پیش با سرمایه ای کمتر از 200هزار تومان آغاز شد و از همان روز اول شعار« با حرکت راه نمایان میشود »به طور قابل توجهی برای من قابل لمس بود به طوری که راههای زیادی در مقابل من گشوده میشد و به عنوان مثال همین سایت باسلام که از طریق یکی از کانالهای تلگرام باهاش آشنا شدم.
اون چیزی که هنر رو برای من باارزش میکنه احساساتی هست که با هنر در هم تنیده شده است،احساساتی که هنرمند در هنگام انجام کار هنری خواهد داشت قطعا از طریق دستهایش به هنرش و از هنرش به مردم مخاطبش منتقل خواهد شد.و چه عالی خواهد شداگر در زمانی که مشغول انجام هنرمان هستیم حال دلمان خوب باشد و این خوبی تکثیر شود در ذره ذره هنرمان و روح مخاطبمان .

درباره یک مکان

کارگاه کوچک من همان خانه من است در کنار عزیزانم ،در کنار فرزندم که با عشق به دستان مادرش نگاه میکندو همسرم که چتر حمایتش همواره دلگرمی من است.تلاش و رویای آینده من اینست که کارگاه هنری و گالری کوچک هنری خودم را در یک مکان مناسب با چندین رشته هنری افتتاح کنم به امید آن روز که خیلی هم دور نخواهد بود.

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه دکوگالری
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام