مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
برنج درنا فریدونکنار (کشت لند)
برنج درنا فریدونکنار (کشت لند)

برنج درنا فریدونکنار (کشت لند)

عرضه و بسته بندی انواع برنج های درجه یک فریدونکنار در پیک فصل و با مناسب ترین قیمت و مستقیم از کشاورزان و شالی کوبی ها و برنج فروشان
1 سال در باسلام
20 محصول
+200 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
1 روز پیش 100 %
برنج درنا فریدونکنار
فریدونکنار مازندران
برنج درنا فریدونکنار
مازندران، فریدونکنار
1 سال در باسلام
20 محصول
+200 فروش
آخرین فعالیت 1 روز پیش
رضایت مشتری 100%
پیام غرفه‌دار: با عنایت پروردگار مناطق شمالی بویژه شهرستان فریدونکنار دارای شرایط آب و هوایی مناسب و خاک حاصلخیز برای کشت و برداشت برنج مرغوب ایرانی می باشد.
هدیه کشاورزان محلی و باتجربه فریدونکنار به شما برنج خوش عطر و با کیفیتی که با بهره گیری از روش های ارگانیک و رعایت مسائل بهداشتی می باشد.

درباره

غرفه برنج درنا فریدونکنار (کشت لند)

قصه محصول

با عنایت پروردگار مناطق شمالی بویژه شهرستان فریدونکنار دارای شرایط آب و هوایی مناسب و خاک حاصلخیز برای کشت و برداشت برنج مرغوب ایرانی می باشد.
هدیه کشاورزان محلی و باتجربه فریدونکنار به شما برنج خوش عطر و با کیفیتی است که با بهره گیری از روش های ارگانیک و رعایت مسائل بهداشتی تهیه شده است. فرآوری و بسته بندی محصولات برنج توسط دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد.
در واقع ما درصددیم که مرغوب ترین برنج را به طور مستقیم و با قیمت مناسب از کشاورزان ، شالیکوبی ها و برنج فروشان تهیه کنیم و در بسته بندی های کاملا بهداشتی در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم.
از آنجایی که شالیزارهای منطقه فریدونکنار پتانسیل کشت و برداشت برنج مرغوب ایرانی را دارد. به این فکر افتادیم تا بتوانیم محصول برنج درجه یک فریدونکنار از شالیزار های خود و پدرانمان و همچنین شالیزارهای دیگر مردم را در بسته بندی های مختلف برنج فروشان بصورت مستقیم عرضه نماییم.
این غرفه در سراسر اینترنت