ارسال رایگان ویژه سفارش‌های داخل اپلیکیشن
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن
فروشگاه خانه احسان (کاشمر)
فروشگاه خانه احسان (کاشمر)

فروشگاه خانه احسان (کاشمر)

محصولات سالم و ارگانیک
بدن خود را با این فروشگاه غذایی ایمن کنید
89٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +700 تاسیس: 5 اردیبهشت 96 آخرین فعالیت: 7 ساعت پیش
کاشمر ، خراسان رضوی
پیام غرفه‌دار: سالی پربرکت داشته باشین

محصولات

غرفه فروشگاه خانه احسان (کاشمر)

عناب

ناموجود

صابون شغار طبیعی سدر

فقط 5 عدد باقی‌مانده
100000 ریال

هرکاره 1 نفره

فقط 3 عدد باقی‌مانده
190000 ریال

هرکاره حق یار 6 نفره

فقط 2 عدد باقی‌مانده
570000 ریال

صابون شغار طبیعی رازیانه

فقط 5 عدد باقی‌مانده
100000 ریال

صابون شغارطبیعی الوئه ورا

فقط 5 عدد باقی‌مانده
110000 ریال

ادویه هاضوم ناراحتی معده

فقط 5 عدد باقی‌مانده
150000 ریال

جا کلیدی چرم‌ بز

فقط 2 عدد باقی‌مانده
200000 ریال

کیف پول چرمی بز

فقط 2 عدد باقی‌مانده
630000 ریال

سویق نخود 250 گرمی

فقط 5 عدد باقی‌مانده
70000 ریال

درباره

غرفه فروشگاه خانه احسان (کاشمر)

قصه محصول

محصول بومی

درباره یک زندگی

باسلام.
من علی بخشی هستم و در کاشمر زندگی می‌کنم. خانه احسان یا همان (احیای سنت‌های اسلامی ناب) است که نمایندگی کاشمر را به عهده داریم. الان 28 سال سن دارم و احساس رضایت می‌کنم. در کاشمر به دنیا آمده‌ام و همین جا هم بزرگ شده‌ام. هر وقت هر جا هم رفته‌ام دوست داشته‌ام سریع برگردم به دیار. در غرفه‌ای که در باسلام دارم می‌خواهم محصولات سالم غذایی را پیدا کنیم. تولید و عرضه کنیم. دوست هم دارم فرزندانم این کار را ادامه بدهند. چون به غیر از خدمت به خلق چیزی را در این کار نمی‌بینم. احساس نیاز زیادی کردم که این کار در جامعه رواج پیدا کند.
آرزو هم دارم تمام افراد روی کره زمین هر دین وفرهنگی که داشته باشند با بایدها و نبایدهای خوردنی که پیامبر ما فرموده آشنا شوند.
تحصیلاتم کارشناسی است. یک زمانی هم سردخانه داشتیم و وقتی دیگر مرغ تخم‌گذار پرورش می‌دادیم. از 25 سالگی وارد این کار (عرضه محصولات سنتی و سالم) شدم. سختی کار ما این است که رفرنس‌های جدید در تغذیه متاسفانه تمام داشته‌های گذشته ما را غیربهداشتی می‌داند. در حالی که برعکس است و ما نیز داشته‌های خودمان را اصلا نمی‌بینیم و دنباله روی آنها شده‌ایم. هر چقدر هم بیماری‌های زیاد را می‌بینیم حاضر نیستیم قبول کنیم بزرگ‌ترین درد همین هاست.
من کارم را با وام و قرض شروع کردم. برای مردم هم آرزوی سلامتی دارم با تغذیه اسلامی ایرانی.

درباره یک مکان

محل فعالیت ما در زیرزمین موسسه عام المنفعه (ریحانه ولایت) است. البته دیگر طبقه‌های این ساختمان مخصوص خانم هاست که چهار طبقه دارد.

ارزشش را دارد

اولین فروش و هرفروشی که داریم استقبال مردمی را می‌بینیم. فقط دریغ از اینکه رسانه‌ها این مساله مهم را اصلا نمی‌بینند. مثلا حتی یک تبلیغات از روغن‌های خوراکی و توصیه شده را ندیده‌ایم ولی هر روز تبلیغات روغن‌های صنعتی و سرد مزاج را به وفور داریم می‌بینیم.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه فروشگاه خانه احسان (کاشمر)
مرضیه فرخیان
17 بهمن 97
لطفا عضو انبار یه کاسه بشید
غرفه خانه احسان کاشمر
سلام به شما چشم
فاطمه جمال دوست
30 آبان 97
سلام مشکلی نیست، پیش میاد مویزها رو با تیپاکس براتون میفرستم کدپستی تون لطف کنید بفرستید
غرفه خانه احسان کاشمر
سلام به شما. بله مشکلی نداره *خانه احسان کاشمر* خیابان شهید بهبودی -بهبودی 1 -طبقه پایین موسسه ریحانه ولایت کدپستی:9671937614 شماره مبایل:09016269824 شماره مبایل :09363757250 شماره تماس:05155268982 فقط قیمت در انبار با سلام بوده قیمت قبلا هست الان قیمت مویز تغییر کرده 32.000 میباشد. تشکر از شما
فاطمه جمال دوست
29 آبان 97
سلام متاسفانه مویزهای ایندفعه خوب نبود و حشره داشت، میدونم محصولات شما سالم و بدون نگهدارنده است و به همین دلیل این اتفاق میفته ولی لطفا به انقضای محصولات بیشتر دقت کنید تا اعتماد خریدار ازبین نرود، با تیم باسلام هماهنگ میکنم که چکارش کنم
غرفه خانه احسان کاشمر
بله. این محصولات در انبار باسلام بوده و اگر بشورید کشمش. مشکل بر طرف میشه و در کشمش های یک سال میگذره این مشکل داره. طبیعی بدون سم و کود هست. اول بشورید کشمش و کمی زیر تابش نور مسقیم افتاب قرار دهید. اگر مشکلی دارید کلا. به ما حتما اطلاع دهید دوباره ارسال کنیم شماره مبایل 09016269824 با من تماس بگیرید. ابراهیمی پشتیبانی غرفه خانه احسان کاشمر .
هدیه - صفحه اول - بازار باسلام