ارسال رایگان ویژه سفارش‌های داخل اپلیکیشن
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن
طلای سفید ارومیه
طلای سفید ارومیه

طلای سفید ارومیه

اولین نمک دریای شسته شده و پاک شده در ایران
100٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +200 تاسیس: 30 مرداد 97 آخرین فعالیت: 3 هفته پیش
غرفه‌دار: مقدم
ارومیه ، آذربایجان غربی
پیام غرفه‌دار: این غرفه تعطیل شده است.

درباره

غرفه طلای سفید ارومیه

قصه محصول

*** آیا واقعا نمک های دریایی موجود در بازار بهداشتی و سالم هستند؟ برای رسیدن به جواب این پرسش با انواع نمکهای دریایی آشنا شوید.

* نوع اول آن نمک تصفیه شده است که کلیه املاح و مواد مغذی آن گرفته شده و ارزش غذایی چندانی ندارد. این نمک دستکاری های شیمیایی شده و از این طریق تصفیه شده است.
مصرف زیاد نمک تصفیه شده و دستکاری شده به صورت شیمیایی می تواند خطرات بیشماری را برای بدن داشته باشد. این خطرات در افرادی که فشار خون بالایی دارند، به مراتب بیشتر است.

* نوع دوم نمک دریایی است که به صورت کاملا غیر بهداشتی از کنار دریاچه ها برداشت شده و با وجود آلودگی های فراوان موجود در اکوسیستم (خاک، آهک، فلزات سنگین، آلودگی های هوا و غیره) بدون اینکه پاکسازی شوند داخل بسته های کنفی و پارچه ای بسته بندی شده و همراه با آلودگی های زیست محیطی وارد بازار شده و مصرف کننده را دچار بیماری ها و خطرات فراوانی می کند.

* نمک دریایی شسته شده و پاک شده
در این میان تنها شرکتی که برای اولین بار موفق شده است که نمک دریایی را به صورت پاک شده و غنی شده به روشهای طبیعی تولید کند شرکت اکسیر است. شرکت اکسیر با رعایت اصول و استانداردهای بین المللی عناصر موجود در نمک دریایی را کنترل نموده و یک محصول بی رقیب و منحصر به فرد را تولید نموده است.

این نمک تحت عنوان نمک دریایی غنی شده محصولی از نمک دریاچه ارومیه، با بسته بندی 3 لایه کرافتی که هرگز کلوخه و سنگ نمی شود و یک نمک درمانی و بسیار مفید است برای عرضه وارد بازار ایران شده است.

** این آزمایش ساده را در خانه انجام دهید **
یک قاشق غذاخوری سرپر نمک را داخل یک لیوان آب کاملا حل کنید و اجازه دهید 8-7 دقیقه به همان حالت بماند. بعد از این مدت ته لیوان را بخوبی نگاه کنید هیچ رسوب گچی یا ذرات شن یا ماسه نباید ته نشین شده باشد و ضمن اینکه رنگ آب نباید کدر باشد. اگر نمک دریایی که تا کنون استفاده می کردید رسوب داد، اکیدا توصیه می شود مصرف خوراکی آن را قطع نمایید.

درباره یک زندگی

گروه تخصصی اکسیر، متشکل از متخصصان و کارشناسان و فارغ التحصیلان دانشگاه ارومیه است که با هدف سلامتی جامعه و علاقمند به کمک به افراد جامعه جهت ارتقاء سلامتی شان با استفاده از مواد غذایی طبیعی به جای مواد غذایی و بهداشتی شیمیایی و دارو می باشد. متخصصان اکسیر اقدام به تولید محصولات کاملا ارگانیک و طبیعی کرده اند و گامی نوین در جهت احیاء سلامتی جامعه برداشته اند.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه طلای سفید ارومیه
حیدر انصاری
30 مرداد 98
با عرض سلام به همکار گرامی خوشحال میشم از غرفه بنده بازدید کنید https://basalam.com/heidargunner
احمد قدیمی
12 مرداد 98
سلام این کالا کی موجود میشه ؟
رضاصادقیان طهرانی
18 خرداد 98
سلام،،وقتی نمک دریایی سفید شسته یک کیلویی یکیش35/000 ریاله من وقتی سه تاش رو میخوام بخرم ،برای چی مینویسه 300/000 ریال؟،،یا سیستم معیوبه یا کلاهبرداری علنیه،، به خاطر همین اشتباه ادامه ندادم،برای خرید سایر اقلام،،،خیلی گند زد
هدیه - صفحه اول - بازار باسلام