مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
فالیزیران
فالیزیران

فالیزیران

فروش گیاهان(گل، زینتی و دارویی) عرقیات و شربت های سنتی و طبیعی و روغن های گیاهی؛ تلفیق دانش، تجربه، ذوق و هنر. در غرفه منتظرتون هستیم😍
2 سال در باسلام
137 محصول
+500 فروش
آخرین فعالیت
14 ساعت پیش
مسعود / فالیزیران
تهران
مسعود / فالیزیران
تهران
2 سال در باسلام
137 محصول
+500 فروش
آخرین فعالیت 14 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: کلیه سفارش ها با پست پیشتاز ارسال می شوند و سفارشات شهر تهران نیز با پیک. هزینه ارسال شامل هزینه بسته بندی می باشد.
✅ فالیزیران لمس زیبایی تلفیق دانش و تجربه

درباره

غرفه فالیزیران

قصه محصول

دوستی برای هدیه تولدم بهم تراریوم داد که شد مهمون همیشگی میز کارم.
یک هفته گذشته بود که دیدم یکی از کاکتوس هاش پوسیده، دلیلش هم این بود که هر همکاری از راه می رسید به تراریوم من آب می داد. همه این دوستان عزیزتر از جان هم تحصیل کرده رشته کشاورزی بودند. اینجا بود که یک دفعه یک لامپ بزرگ تو ذهنم روشن شد. چطوری می تونیم گیاه های زیبا رو با حداقل رسیدگی به صورت سالم و زیبا داشته باشیم؟!
شروع به تحقیق و مطالعه، آزمون و خطا کردم. شیشه های متنوع، گیاهان مختلف و تونستم کارهای زیبا و متنوعی تولید کنم.
تا جایی که الان می تونم ماندگاری اونها رو تضمین کنم و درست و حسابی پشت مشتریانم بایستم

درباره یک زندگی

سیزده بدر سال شصت، تو ی خانواده کشاورز و روستایی بدنیا آمدم، از وقتی چشم باز کردم و خودم رو شناختم، سر و کارم با مزرعه، گیاه و دام بود. و این شناخت بخاطر کار پدرم بیشتر هم شد و تجربیاتی هم چون کشت و کار، دامپروری و کار با ادوات کشاورزی رو بیشتر از گذشته کسب کردم. تا اینکه دانشگاه هم در رشته کشاورزی مشغول به تحصیل شدم و تا فوق لیسانس هم ادامه دادم. بعدش دیگه علمی و تجربی دل به دریای کار کشاورزی زدم.
و همه اینها مقدمه ای بود تا من به این جایی که هستم سوق داده بشم و با انرژی به حرکت خودم ادامه بدم.

درباره یک مکان

این غرفه هم، برای معرفی بیشتر کارهام و آشتی دادن مشتریای خوش ذوقم با گل و گیاه هست. جوری که نگران آب دادن و نور و هیچی نباشن و فقط از زیبایی گیاهشون لذت ببرن. به شوق حظ مشتری هام، سعی می کنم بهتر از قبل باشم و محصولات جدید و متنوع تولید کنم.
این غرفه در سراسر اینترنت