مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
فارهه
فارهه

فارهه

ملزومات حجاب (شامل یقه حجاب،ساق دست، سوزن لبنانی، گیره و مگنت مخصوص روسری)؛ زیورآلات (دستبند،گردنبند و سایر بدلیجات) و صنایع دستی ..

فارهه
4 سال در باسلام
550 محصول
+700 فروش
آخرین فعالیت
1 روز پیش
زکیه شیبانی
غرفه‌دار: زکیه شیبانی
شیراز فارس
زکیه شیبانی
فارس، شیراز
4 سال در باسلام
550 محصول
+700 فروش
آخرین فعالیت 1 روز پیش
پیام غرفه‌دار: سلام 🌹
با لینک دعوت زیر عضو باسلام شوید و 20000تومان اعتبار هدیه برای خرید اول تان دریافت کنید 😊
http://basal.am/@farehe/invite-growth
تصاویر از نزدیک گرفته میشود لطفا به سایز دقت کنید وزن محصولات صرفا برای تخمین هزینه پستی درج شده است و دقیق نیست

درباره

غرفه فارهه

قصه محصول

چند سالی می شد که از کارمندی انصراف داده بودم این مدت فرصت خوبی بود برای پرداختن به علایق شخصی. اعتراف میکنم گاهی دلم برای فضای کاری ام تنگ میشد؛ اما خودم هم میدانستم دیگر آدم کارمندی نیستم! پرداختن به کارهایی که تحصیل و کار همیشه مانع شان بود روحیات م را تغییر داد و دریچه ای جدید به رویم باز کرد. تقریبا تمام آموزش های این مدت ذوق و علاقه بود یا نیاز شخصی ، نه اینکه درآمدی برایم نداشت؛ اما به دنبال کسب درآمد هم نبودم، تا اینکه بعد از اتمام یکی از کلاس ها نمایشگاهی برگزار شد.
تعدادی از کارهایی که در طول دوره درست کرده بودم را با خودم به نمایشگاه بردم. بازخورد نمایشگاه برایم غیر قابل تصور بود. میز من شلوغ ترین میز شد و در طی چند ساعت تقریبا تمامی کارها تمام شد؛ طوری که دوستان کار خودشان را برروی میز من قرار می‌دادند و میگفتند اینجا فروش می رود. من قبل از نمایشگاه تجربه فروش ، بازار، ارتباط با مشتری و ... را نداشتم راستش برای من که همیشه در محیط آموزشی و فرهنگی کار کرده بودم فروش کار سطح پایینی می آمد، اما نمایشگاه نگاهم را تغییر داد .....
نمایشگاه و سایر اتفاقاتی که در این برهه زمانی رخ داد و شاید توضیحش کمی سخت و طولانی باشد جرقه ای شد برای فارهه !
چرا فارهه؟!
مدت طولانی دنبال اسمی مناسب بودم. فارهه (به معنای دختر زیبا و بانمک) را برگزیدم؛ فارهه برایم تداعی کننده روایتی بود که در جاهای مختلف خوانده بودم باورم این است که به فرمایش پیامبر مهربانی ها زیبایی و صیانت زن او را شاداب تر و زیبایی اش را پایدارتر می کند.

درباره یک زندگی

تولید محصولات فارهه را به عنوان تنوعی در کنار سایر فعالیت هایم شروع کردم و بخشی از اوقات فراغتم را به آن اختصاص دادم. اکنون فارهه دیگر مختص اوقات فراغت نیست فارهه کار روزانه ام شده است. کاری که انجام ش برایم لذت بخش است.

درباره یک مکان

بخشی از فضای خانه را به فارهه اختصاص داده ام. کشش عجیبی دارد این فضا؛ گاهی که خسته از فعالیت روزانه برای خودم چای می ریزم در میان نوشیدن چای؛ انگار پارچه ها از گوشه اتاق سرک می کشند؛ مرواریدها پاورچین پاورچین می آیند، دستم را می کشند و به آن طرف اتاق می برند. گاهی بر سر اینکه کدامشان را زودتر بردارم دعوایشان می شود؛ صدای ریختن شان بر زمین به گوشم می رسد. انگار آنها هم دلشان هوای مسافرت کرده؛ یکی را به تهران می فرستم، آن یکی هوای کاشان دارد! گاهی دلم برای آنها که به مسافرت رفته اند تنگ می شود. دلم می خواهد بدانم در چه حالند، حتما خریدارشان هم خیلی دوستشان دارد!
معناطیس عجیبی دارد این فضا! همسرم را هم گاهی به سمت خودشان می کشاند. همسرم هم مجذوب فارهه شده؛ گاهی ایده می دهد، گاهی برایم ابزاری می سازد تا راحت تر کار کنم... .
اکنون فارهه کمی بزرگ تر شده، با تعداد افراد بیشتری همکاری میکند و امیدوارم بزودی کارگاه فارهه را راه اندازی کنم.

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه فارهه
یکتا رفیعی
9 تیر 98
هر دفعه که خرید میکنم رضایت کامل دارم . انشالله کارتون پر برکت باشه .
زکیه شیبانی
9 تیر 98
سلام نیلوفرجان😍. مبارک تون باشه و بشادی استفاده کنید،😘 خوشحالم که از خرید تون رضایت دارید، رضایت شماست که برکت رو به غرفه فارهه میاره😊
هاجر رامندی
25 اردیبهشت 98
سلام. واقعا اولین خرید رو من داشتم ازتون؟چه خوب، به خاطر نمیارم و فکرش هم نمیکردم ولی این باعث افتخارمه چون کارای شما که اونقدر زیبا و شیکه و البته با کیفیت که لازم نیست منتظر مشتری بنشینید. امیدوارم باعث برکت بوده باشه.
زکیه شیبانی
25 اردیبهشت 98
بله😊 طرح دشت اولی های باسلام بود و یقه ححاب و سوزن لبنانی خریدید اگه اشتباه نکنم😉
هاجر رامندی
22 اردیبهشت 98
سلام فارهه عزیز کاراتون از همون اول زیبا بوده و چشم نواز.
زکیه شیبانی
22 اردیبهشت 98
سلام هاجر جان😍 یادم هست که شما دشت اول من در باسلام بودید و چه تجربه زیبایی بود اعتماد شما به غرفه تازه تاسیس فارهه. ممنون از نگاه سخاوتمندانه تون😍