مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
عروسک سازی زینب سادات
عروسک سازی زینب سادات

عروسک سازی زینب سادات

طراحی و دوخت انواع عروسک پارچه ایی و تزیینی
1 سال در باسلام
43 محصول
+20 فروش
آخرین فعالیت
1 روز پیش
زینب السادات
غرفه‌دار: زینب السادات
کاشان اصفهان
زینب السادات
اصفهان، کاشان
1 سال در باسلام
43 محصول
+20 فروش
آخرین فعالیت 1 روز پیش

تخفیف های غرفه دار

۱۰ هزار تومان تخفیف برای هزینه محصول ۵ هزار تومان تخفیف برای هزینه ارسال

1000 تومان تخفیف بر روی سبد خرید

منقضی
شده

درباره

غرفه عروسک سازی زینب سادات

قصه محصول

عروسک روسی برای اولین بار چطور متولد شد؟
تاریخچه‌ی عروسک‌ها به‌طور کلی احتمالا به هزاران سال قبل برمی‌گردد یعنی همان زمانی که بشر فهمید می‌تواند از راه هنر طور دیگری به‌دنیا نگاه کند. عروسک روسی اولین بار به‌ وسیله‌ی یک طراح اهل نروژ به‌نام ton finnanger طراحی و ساخته شد.

این عروسک با نمونه‌هایی که قبل از آن ساخته شده بود، تفاوت‌های زیادی داشت و ظاهر دل‌چسب و جذابش خیلی سریع جای خودش را در دنیای عروسک‌ها باز کرد. این عروسک چه ویژگی‌هایی دارد که تا این حد محبوب شده است؟
ویژگی‌های عروسک روسی چیست؟
این عروسک‌های بامزه، بینی و دهان ندارند و این ویژگی به‌ همراه صورت‌های کاملا گرد با لپ‌های کمی گل‌انداخته از بقیه‌ی انواع عروسک‌ها متمایزشان می‌کند.
احتمالا وقتی شما هم مثل من برای اولین بار یکی از این عروسک‌ها را ببینید، عاشق جزئیاتشان می‌شوید. از کلاه و شال‌گردن‌های کوچولو بگیر تا بند کفش‌های چند رنگ و زیبا.
ظریف‌دوزی در این عروسک‌ها حرف اول را می‌زند. از دوخت بی‌نظیر لباس‌هایشان گرفته تا اعضای بدن و دست و پا، همگی با دقت زیاد طراحی و دوخته می‌شوند.
بعد از اینکه حسابی درمورد این عروسک زیبا کنجکاو شدم، عکس‌های بیشتری در نت سرچ کردم و متوجه شدم دست عروسک‌سازان برای خلاقیت‌های ریز و درشت حسابی باز است؛ مثلا با مدل موهای مختلف، انواع لباس، تغییر در سایز عروسک و… می‌توان شخصیت‌های جدیدی خلق کرد.
شما هم می‌توانید مخاطب عروسک روسی باشید!
وقتی برای اولین بار عروسک روسی را دیدم و از ظاهر بانمک و دوست‌ داشتنی‌اش حسابی ذوق کردم، تقریبا مطمئن بودم هرکس دیگری هم که هدیه‌ام را ببیند طالب و عاشقش خواهد شد.

بعد از مدتی که عکس‌العمل اطرافیانم را در مورد عروسکم دیدم، فهمیدم که حدسم کاملا درست بوده است. همین باعث شد کمی درمورد مخاطب عروسک روسی پرس‌وجو کنم.

در نهایت فهمیدم این عروسک‌ها فقط برای بچه‌ها ساخته نمی‌شوند و هرکسی از هر گروه سنی می‌تواند مریدشان شود و برای تزیین و روح دادن به فضای زندگی و خانه‌اش از این عروسک استفاده کند.

درباره یک زندگی

زندگی من نمیگم خیلی شاهانه بود نه میگم طوری که بخاییم بخور و نمیر باشیم نه! اما علاقه من به فروش این عروسک ها از جایی شروع شد که دیدم یک زن هستم و یک مادر دو وظیفه خیلی در برابر این دو مسئولیت همسر بودن و مادر بودن سنگینه برای همین تصمیم گرفتم یک شغل خونگی راه بندازم واین شد که الان یک عروسک سازم و در خدمت شما با سلامی های عزیز هستم.

درباره یک مکان

مشاغل خانگی معمولاً یا کنج پذیرایی هست یا اتاق یا زیر زمین یا پارکینگ یا انباری خالی😄
و من هم یکی از همین کنج های خالی را برداشتم برای ساخت این نازنینا؛ کنج اتاق 😍
این غرفه در سراسر اینترنت