مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
هانی لند گلد
هانی لند گلد

هانی لند گلد

عسل طبیعی برای بهبود بسیاری از بیماریها مفید هست
1 ماه در باسلام
19 محصول
+20 فروش
آخرین فعالیت
4 ساعت پیش
مقدم
غرفه‌دار: مقدم
خوی آذربایجان غربی
مقدم
آذربایجان غربی، خوی
1 ماه در باسلام
19 محصول
+20 فروش
آخرین فعالیت 4 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: محصولات طبیعی و عسل برای شما به صورت محلی تهیه شده و هیچ افزودنی یا نگهدارنده‌ای ندارد؛ در ضمن یک محصول چند منظوره بهبود دهنده می‌باشد.

محصولات

غرفه هانی لند گلد

درباره

غرفه هانی لند گلد

قصه محصول

عسل طبیعی به شهد گل‌هایی گفته می‌شود که زنبور پس از تغذیه از گیاهان مختلف، آن را فرآوری و تغلیظ کرده و در کندو ذخیره کرده باشد. در صورتی که زنبوران به جای شهد گل‌ها و گیاهان از قند سفید و یا شکر و یا انواع آب میوه‌ها تغذیه کرده باشند محصول آن را نمی‌توان عسل طبیعی نامید.

 تنها منبع تولید عسل، زنبور عسل است و دیگر هیچ، از ویژگی های مهم عسل طبیعی توجه به ساکارز آن است،شما به راحتی می توانید طبیعی بودن عسل را به وسیله آزمایشگاه تست کنید و اگر ساکارز آن زیر 5 بود می توان با اطمینان گفت عسل طبیعی است.در واقع ساکارز یک عسل طبیعی بایستی زیر 5 باشد و اگر بالای 5 باشد دیگر نمی توانید آن را عسل بدانید. ولی درچه  صورتی ساکارز زیاد می شود ؟درصورتی ساکارز یا قند عسل زیاد می شود که زنبوردار از آب شکر نسبتا زیادی برای تغذیه زنبور عسل استفاده کند.

عسل مایعی شیرین است، که توسط زنبورها از شهد گلها ساخته می شود. عسل از لحاظ رنگ و شفافیت طبقه بندی می شود، مانند عسل کهربایی طلایی 

درباره یک زندگی

دامنه های کوه های اذربایجان بکر و زیباست و ارتفاعات دست نخورده با گلهای با رویش طبیعی در کوه های اذربایجان باعث شده جز بهترین عسل ها باشد

درباره یک مکان

آذربایجان غربی به لحاظ داشتن منابع لایزال الهی و شرایط آب و هوایی مناسب، وجود مراتع و منابع غنی سرشار از شهد و گرده یکی از قطب‌های مهم برای پرورش زنبورعسل در سطح کشور به شمار می‌آید.

این استان با دارا بودن 120 هزار هکتار باغ در ایام بهار ظرفیتی بکر برای پرورش زنبور عسل دارد که تولید عسل هایی از شهد گلهای بهاری توانسته همه ساله کام گردشگران را شیرین و این محصول را به سوغاتی ارزشمند برای میهمانان  و گردشگران تبدیل کند.