مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
Helenanoosh
Helenanoosh

Helenanoosh

کارشناس ارشد مهندسی صنایع غذایی.
گالری من پره از دمنوش های کیسه ای متنوع که با عشق درستشون میکنم.
2 سال در باسلام
179 محصول
+200 فروش
آخرین فعالیت
چند ثانیه پیش
سمیه شجری
غرفه‌دار: سمیه شجری
مشهد خراسان رضوی
سمیه شجری
خراسان رضوی، مشهد
2 سال در باسلام
179 محصول
+200 فروش
آخرین فعالیت چند ثانیه پیش
پیام غرفه‌دار: کارشناس ارشد صنایع غذایی هستم ✅با انواع دمنوش های تی بگ دست ساز، بدون هیچ گونه افزودنی و رنگ و نگهدارنده
✅مکمل های غذایی کاملا طبیعی

درباره

غرفه Helenanoosh

قصه محصول

میخوام از خودم واستون بگم.
من کارشناس ارشد مهندسی صنایع غذایی هستم که 15 سال سابقه کار به عنوان مدیر کنترل کیفی یک مجموعه دارم. البته بعد از این که صاحب دومین دخترم شدم دیگه توی اون مجموعه کار نکردم. همیشه خیلی دوست داشتم یک کار مستقل داشته باشم تا این که تصمیم گرفتم به هدفم برسم. اصولا این جوری هستم که کار از کم شروع میکنم و به پله به پله اعتقاد دارم. ابتدا به خاطر علاقم به شمع سازی کار به صورت تفریحی و به عنوان یک کار جانبی شروع کردم و همچنان در خدمت مشتری های خوبم هستم. از سال نود و چهار به علت علاقم به گیاهان دارویی و طب سنتی، شروع به آموزش دیدن زیر نظر اساتید این حوزه کردم و همچنان در حال اموزش هستم. علاقم به گیاهان دارویی و تولید دمنوش ها به علت ارتباط اون با صنایع غذایی که رشته تخصصی خودم هست و اطلاعات زیادی در مورد اون دارم بیشتره.
روحیه فردیم و رشته تحصیلیم که گرایش میکروبیولوژی صنایع غذایی هست در کنار سابقه کاری 15 سالم در خط تولید باعث شده که در کارم رعایت کامل بهداشت در تولید داشته باشم تا جنس سالم و با کیفیتی ارائه کنم. عاشق تحقیق و مطالعه ام و با وجود دو تا دختر کوچولو سعی میکنم از وقتم نهایت استفاده رو بکنم که ماحصل اون چاپ اولین کتابم در زمینه فرآورده های آردی در سال نود و هشت بود.
علت علاقم به کار مستقل این هست که میتونم زمانمو مدیریت کنم و چیزهایی که خودم دوست دارم خلق کنم و ذهن خودمو به چالش بکشم.
ابتدای کار و شروع کار با چالش هایی توی ذهنم و در اطرافم روبرو بودم که به مرور و با توکل به خدای بزرگم حل شد و از وقتی که در اپلیکیشن باسلام شروع به عرضه دمنوش های کیسه ای درمانی کردم حس سرزندگی و شادابی دارم و خداروشکر می کنم که تا این جای کار مشتریانم راضی بودن و من هم از روند کارم راضی هستم.
امیدوارم در کنار شما دوستان تک تک ارزوهام محقق بشه و اون چیزی که برای جنبه شغلی زندگیم در ذهنم هست به بار بشینه.

درباره یک زندگی

دو تا دختر کوچولو دارم که محرک علایق من هستن.

درباره یک مکان

مشهدی هستم و افتخار می کنم به زندگی در شهر متبرک امام رضا
این غرفه در سراسر اینترنت