مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
عسل اکسیر سبلان
عسل اکسیر سبلان

عسل اکسیر سبلان

اردبیل مهد عسل طبیعی و محصولات زنبور عسل از دامنه های سرسبز سبلان
2 ماه در باسلام
35 محصول
+200 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
در 3 ساعت 100 %
حسین رستمی / عسل اکسیر سبلان
اردبیل
2 ماه در باسلام
35 محصول
+200 فروش
آخرین فعالیت در 3 ساعت
رضایت مشتری 100%
پیام غرفه‌دار: «خرید بالای 250 تومن : ارسال رایگان - سفارشی»
# هیچوقت فریب تبلیغات ،ظاهر و بسته بندی شیک جنس را نخورید ما عمده فروشیم و قیمتهامون قیمت عمده و منصفانه و در راستای حذف واسطه است.
یکبار اعتماد = یک عمر خرید مطمعن

محصولات

غرفه عسل اکسیر سبلان

درباره

غرفه عسل اکسیر سبلان

قصه محصول

عسل ماده مغذی است که در روایت و احادیث اسلامی نیز به فواید آن بسیار تاکید شده است. امام رضا (ع) نیز احادیث جالبی درباره فواید این مواد غذایی سالم دارند.خداوند در قرآن و در سوره نحل آن را به عنوان ماده شفابخش برای انسانها معرفی نموده است.
عسل را باید در زمره غذاهای درمانی دانست . خداوند در قرآن و در سوره نحل آن را بعنوان ماده شفابخش برای انسانها معرفی نموده است: «فِیهِ شِفَاءٌ لِلنَّاسِ»؛«خوردن عسل برای مردم شفاء است».
پیامبر اکرم (ص) هم درباره این ماده حیاتبخش فرموده اند: «لم یستشف المریض بمثل شربت العسل»؛ «هیچ مریضی، به مانند نوشیدن عسل شفاء پیدا نمی‌کند.»
زنبوران عسل دارای نیروی ذاتی هستند که گل های مفید را از غیر مفید تشخیص می دهند، آنها با علاقه فراوان سراغ تمام گیاهان طبی و گل های شفابخش می روند و عصاره این گل های قشنگ و مفید را گرفته و به بهترین شکل در اختیار ما قرار می دهند. این عسل کاملا طبیعی و سرشار از مواد غذایی و حیات بخش بوده و می تواند عمده نیازهای غذایی را برطرف کند، زیرا که تمام عناصر و املاح و ویتامین هایی را که گل فراهم می کند و زنبور می پروراند و آن را قابل جذب در خون می سازد را دارا می باشد .

درباره یک زندگی

آرزو می‌کنم
‎کتاب‌ های خوب بخوانی
‎آهنگ‌ های خوب گوش کنی
‎عطرهای خوب ببویی
‎با آدم‌ های خوب حرف بزنی
‎و فراموش نکنی
‎که هیچ وقت دیر نیست
‎بودن چیزی که دوست داری باشی

درباره یک مکان

با کیفیت ترین عسل در ایران با نام (عسل سبلان اردبیل) شناخته میشود که این محصول به علت متنوع ترین پوشش گیاهی ﻣﺜﻞ ﮔــﻮﻥ، ﺁﻭﻳﺸــﻦ ﻭ ﺑﺎﺑﻮﻧﻪ و ... ﻣﻮﺟــﻮﺩ ﺩﺭ ﺩﺍﻣﻨﻪ ﺳــﺒﻼﻥ ﻛﻪ ﻣــﻮﺭﺩ ﺗﻐﺬﻳﻪ ﺯﻧﺒﻮﺭﻫﺎﻱ ﻋﺴﻞ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻰ ﮔﻴﺮﺩ، ﺍﺯ ﻭﻳﮋﮔﻰﻫﺎﻯ ﺧﺎﺻﻰ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﺍﺭ ﺍﺳﺖ. عسل جمع‌آوری‌شده از این منطقه بسیار پرخاصیت است و مالتی پلکسی چندین هزار گیاه مخصوص به این منطقه است