مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
قهوه جهان
قهوه جهان

قهوه جهان

قهوه جهان سعی دارد قهوه باکیفیت و تازه را با منصفانه ترین قیمت و در بهترین بسته بندی و در کمترین زمان به دست مشتریان عزیز برساند .
10 ماه در باسلام
38 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت
20 دقیقه پیش
محسن دانش کهن
غرفه‌دار: محسن دانش کهن
کرج البرز
محسن دانش کهن
البرز، کرج
10 ماه در باسلام
38 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت 20 دقیقه پیش
پیام غرفه‌دار: مزیت مهم قهوه خوب ، تازگی اون قهوست . ما قهوه ها رو تازه به تازه رُست میکنیم و قبل از ارسال برای شما آسیاب میکنیم تا طعم تازگی اون حفظ بشه.

درباره

غرفه قهوه جهان

قصه محصول

من کلاً اهل خوردن قهوه نبودم یه چند باری هم که خوردم اصلا خوشم نیومد چند سال بعد یه جایی یه قهوه خوب خوردم اونجا دیدم که چقدر قهوه ها با هم فرق دارن و تازه متوجه شدم که قهوه هایی که اون چند بار خوردم از کیفیت خوبی برخوردار نبودند و یا اینکه خوب به عمل نیومده بودن ، حالا ماهم قهوه خوب به مشتری میدیم و هم مطالب و ویدئوهای آموزشی توی معرفی محصولات و قسمت مطالب غرفه میزاریم تا شما هم بتونید قهوه خوب رو خوب عمل بیارید و از خوردن قهوه لذت ببرید 👌😉🌹

درباره یک زندگی

وقتی بازنشسته باشی ، وقت آزاد هم داشته باشی و به یک محصولی مثل قهوه هم علاقه داشته باشی و باسلام هم یه بستر مناسب در اختیارت بزاره ، میشه غرفه قهوه جهان .

درباره یک مکان

در شهر کرج به علت همجواری با تهران خیلی از محصولات به صورت عمده میاد و با آماده سازی به تهران فرستاده میشه ، من هم با توجه به علایقم با یکی از بزرگان قهوه که در کرج برای تهران و کرج قهوه رُست و آسیاب میکنن همکاری میکنم تا بتونم قهوه با کیفیت و تازه برای مشتریان باسلامی ارسال کنم .
این غرفه در سراسر اینترنت