مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
تخفیف کتاب مهدیار
تخفیف کتاب مهدیار

تخفیف کتاب مهدیار

سلام. خوش آمدید..
غرفه کتاب مهدیار، بهترین کتابها با تخفیف های ویژه
تخفیف ویژه به مناسبت های مختلف
از غرفه ی دیوارکوب مهدیار، دیدن بفرمائید.
2 سال در باسلام
188 محصول
+500 فروش
آخرین فعالیت
11 ساعت پیش
مهدیار
غرفه‌دار: مهدیار
قم
مهدیار
قم
2 سال در باسلام
188 محصول
+500 فروش
آخرین فعالیت 11 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: سلام.خوش اومدین
غرفه تخفیف کتاب مهدیار افتخار داره که بتونه کتاب های موردنیاز شمارا تهیه کنه ودراختیار شما قرار بده.
ارسال محصولات برای عزیزانی که درشهر قم بالای 110 و در بقیه ی شهر ها بالای190 هزارتومان خرید کنند، رایگان است.

درباره

غرفه تخفیف کتاب مهدیار

قصه محصول

قصه ی این غرفه، قصه ی کسانی هست که علاوه بر نیاز به کسب درآمد، میخواستند تولید ملی را رونق ببخشند و با تولید کردن، زندگی شان را بهبود دهند. هرکدام همت کردند و از صفر شروع کردند و با تولید کتاب، هم برای خود و هم برای هم وطنانشان شغل ایجاد کردند....
آنهم شغل تولید کتاب.
اما تولید کتاب، به تنهایی کافی نبود. باید این کتاب ها بین مردم توزیع میشد بطوریکه هم واسطه بین تولید کننده و خریدار کم بشه، و هم کتابها با قیمت مناسب به دست خریدار برسه. این شد که ماهم به اونها پیوستیم تا با عرضه ی غرفه های فروش کتاب با تخفیفات بالا، کتابها را مستقیما به دست خواننده هاشون برسونیم.
این سومین غرفه ی ما در فضای مجازیست. ما قبلا در تلگرام و اینستاگرام هم فروشگاه(با نام کتاب باز) داشتیم. اما بخاطر نیازی که به فضای امن مجازی و ملی وجود داره، به فروشگاه ایرانی باسلام نقل مکان کردیم.

درباره یک زندگی

من عاشق کتابم. از کودکی و نوجوانی کار میکردم تا پولی را پس انداز داشته باشم و هروقت گذرم به فروشگاه کتاب یا نمایشگاه های کتاب می افته، بتونم بیشترین تعداد کتاب رو بخرم. همیشه هم این دغدغه رو داشتم که با افزایش قیمت کتابها، و کاهش محسوس تخفیفات، چطور میتونم چندتا کتاب رو یکجا بخرم تا بتونم کم کم اونها رو بخونم . یا اینکه باید چند وقت پول جمع کنم تا قدم به خرید یک کتاب برسه...
با ازدواج، طبیعتا درآمدم کمتر به خرید کتاب میرسید و همیشه با غصه از کنار کتاب فروشی ها رد میشدم؛ یا اینکه با حسرت، بوی کتاب های نو رو استشمام میکردم و نهایتا میتونستم یکی از اونهارو بخرم. این ماجرا ادامه داشت تا اینکه یکی از دوستان، پیشنهاد تاسیس غرفه رو به ما داد و گفت کتاب ها را تامین میکند و ما فقط باید کتاب ها را به دست مشتری برسونیم. اول با ایشون شروع کردیم و بعد با چند نفر دیگه هم همکاری کردیم تا به اینجا رسیدیم.
در این میان، روح جست و جو گر من هم، در گلزاری از کتاب های مختلف، میچرخید و حسابی سردماغ میشد.
از اونجایی که خودم هنوز هم، از همکارانم، کتاب هایی رو فقط برای خوندن خودم میخرم، میدونم قیمت کتابها خیلی بالا رفته؛ و موقع فروش کتابها در غرفه، سعی میکنم سود خیلی کمی رو از مشتری بگیرم که هم از خریدش راضی باشه و هم هزینه ی کمتری بهش تحمیل بشه.
البته، یک دلیل دیگه هم برای تخفیف هایی که میدم دارم و اون اینه که یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب(دام ظله العالی)، اینه که سرانه ی کتاب خوندن بین ایرانیان خیلی کمه و باید فکر اساسی در اینباره بشه و کاری که از دست من برمیاد، کم کردن سود خودم، برای تشویق مردم به خرید کتاب و کتاب خوندنه.


ارزشش رو داره...
که با خرید هر کتاب، برای حداقل 70 کارگر ایرانی، کار تولید میشه و چرخ صنعت تولید کتاب، که با رکود اقتصادی اخیر در کشور و بخصوص گرانی کاغذ، تقریبا فلج شده؛ جانی دوباره میگیره.

درباره یک مکان

مجموعه ی غرفه های کتاب فروشی مجموعه ی ما در نقاط مختلف کشور بصورت دوره ای، حضور داره ولی بصورت متمرکز در قم و در فضای مجازی کار میکنیم.

نظرات کاربران

غرفه تخفیف کتاب مهدیار
محمدطاها
2 بهمن 98
سلام. چرا تخفیفات محصولاتتون یک دست نیست؟ منظورم اینه که چرا همه ی محصولات به یک میزان درصد تخفیف ندارن؟
مهدیار
2 بهمن 98
چون قیمتی که برای خودمون در میاد متفاوته، برای هر کدوم، به درصدی از سود رو برمیداریم و باقی رو دوباره تخفیف میدیم. در نتیجه بعضی هاش، خیلی بیشتر از بقیه تخفیف میخوره. سود ما کمه. و تعداد فروش بالا بیشتر برامون مهمه تا سود بالا از تعداد فروش کمتر.