مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
خانجون
خانجون

خانجون

هدف مجموعه خانجون رساندن محصولات با کیفیت بالا و با کمترین قیمت به دست مشتریان عزیز می‌باشد.
1 ماه در باسلام
25 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت
4 ساعت پیش
خانجون
غرفه‌دار: خانجون
ورامین تهران
خانجون
تهران، ورامین
1 ماه در باسلام
25 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت 4 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: به دنیای رنگارنگ ما خوش آمدید

درباره

غرفه خانجون

قصه محصول

استارت کار ما در تیر ماه سال 1399 زده شد و شروع به خرید محصولات از کشاورز و فروش مستقیم به مصرف کننده کردیم. اولین محصولی که برای این کار انتخاب کردیم گل گاوزبان بود که به دلیل کیفیت خوب و قیمت مناسبی که این محصول داشت باعث شد تا از آن چیزی که فکر می‌کردیم بیشتر مشتری جمع کنیم.
بعد از گل‌گاوزبان از یک کشاورز عدس محلی خریدیم و شروع به فروشش به مشتری‌های قبلیمون کردیم که باز هم به دلیل محلی بودن عدس و کیفیت بسیار بالایی که داشت بر تعداد مشتریان ما افزوده شد و بعد از آن زعفران را به عنوان محصول جدید انتخاب کردیم و به تدریج بر تعداد محصولات ما افزوده شد.

درباره یک زندگی

من دانشجو رشته عمران هستم که برای تامین خرج زندگی خودم از سال 97 شروع به کار در برنامه‌های تاکسی آنلاین کردم. درامد خیلی خوبی نداشتم چرا که بیشتر روز‌های هفته باید به دانشگاه می‌رفتم و روز‌های کمی برای کار کردن باقی می‌موند. برای همین همیشه به فکر راه‌اندازی یک کسب و کار برای خودم بودم.
با رسیدن ویروس کرونا به ایران و خطر زیاد این ویروس به دلیل حفظ سلامتی خودم و خانواده دیگه نمیتونستم به کار خودم ادامه بدم؛ بعد از گذشتن تقریبا 5 ماه از کرونا و علم بر این که این ویروس حالا حالا مهمان ما هستش به فکر راه‌ انداختن یک کار جدید افتادم.
با مشورت با پدر و مادر و جمع بندی ایده‌هایی که داشتیم تصمیم بر خرید محصولات به صورت مستقیم از کشاورز و فروش بدون واسطه آن به مصرف کننده کردیم.
بله کرونا باعث شد تا زودتر به فکر بیافتیم و سه نفری یک کسب و کار خانگی را برای خودمان راه‌اندازی کنیم.
دلیل این که اسم برند را خانجون انتخاب کردم هم علاقه زیادی هستش که مادربزرگم دارم.

درباره یک مکان

گروه ما شامل سه نفر می‌باشد که یک خانواده هستیم و محصولات را در منزل با رعایت تمامی موارد بهداشتی برای شما عزیزان بسته‌بندی کرده و آماده ارسال می‌کنیم.
امیدواریم که به لطف باسلام و مشتر‌های خوبش افراد بیشتری را مشغول به فعالیت در خانجون بکنیم.
این غرفه در سراسر اینترنت